Şimdi Ara

Türk Telekom Şebeke Sorunu Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bulunduğum yerde Türk Telekomun baz istasyonu yok. Turkcell 4.5G çekerken başka yerlerden gelenlerin hattı Türk Telekom ve Vodafone olunca sorun yaşıyor. Türk Telekomu BTK'ya şikayet ettim özel müşteri hizmetlerine mail attım. Aradılar durumu kabul ettiler malesef uzun süreçte belki düşünebilir ama şu an yapamayız dediler açıkçası yapmak istemediklerini anladım. Operatörlerin böyle bir hakkı var mı?

• Operatörler herhangi bir bölge için maddi olarak yeterli dönüşü alamayacaklarsa o bölgeye kolay kolay yatırım yapmazlar.

Düşün, Turkcell o bölgeyi komple ele geçirmiş, bu saatten sonra TT veya Vodafone istasyon koysa müşterileri toplaması kimbilir kaç yıl alır?

TT hat aldım çekmek zorunda diye birşey yok. Geç Turkcell'ê uğraşma fazla.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler fakat sadece kendim için yaşadığım bir sorun değil. uzun süreli kalmayan biri hattını mı taşımalı illaki. ayrıca abone konusunda turkcelle 3-4 kat fazla veren biri türk telekomu tercih etmede zorlanmaz gibi. yine de sanırım yapacak bir şey yok...
  • SADECE Açık alan zorunluluğu var kapı önünde çekiyorsa sinyal geliyorsa onlar için yeterli

illa kullanacağım diyorsa bölgendeki kişilerin çekmiyor diye şikayet etmesi lazım

yada twiterdan yaz şansını dene
    https://twitter.com/krc_ysf
  • Twitter'da TTDestek var oraya yaz ilgilenirler belki.
  • tcell'e geç olsun bitsin uğraşmaya değmez.vodafonu bilmem ama telekom öyle kolayca istasyon koymaz.
  • yazmadan önce bi baksaydın 3 ay içinde kurdurup aktif ettirdiğim istasyon var
  • Türk Telekom Şebeke Sorunu Yardım
  • 2G TürkTELEKOM yazarken 3G neden Avea yazıyor bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RmznKvcr

Yeni üyeliğiniz ve ilk mesajınız hayırlı olsun
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt

• 4G ve 3G hızları kaş ta en hızlı Türk Telekom
  • quote:

Orijinalden alıntı: RmznKvcr

4G ve 3G hızları kaş ta en hızlı Türk Telekom
    normal,orada TT hariç kimsenin fiberi yoktur.diğerleri ya radyolink yada TT den kiraladıkları kanalı kullanıyordur.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizim oraya kurulalı 25 gün oldu ama hala aktif olmadı sence ne kadar sürer
    Kaş merkezde tt hakkaten iyi ancak kaputaş tarafında çok kötüydü tt, turkcell çok hızlı olmasada kaputasta hizmet veriyordu bu eylulde tt az biraz 2g vardı, meis merkezde ikiside turkiyedeymis gibi hizmet veriyordu masallah..,
    Kurmada sorun yok 1 günlük iş
    izinler sorun sene sonunda çok istasyon açılıyor izinler alınırsa fazla sürmez açılması kesin bi tarih zor
  • Teşekkürler
    O istasyonda sabah erken saatlerde 40 ı bulabilirsin

ben 3g de 39 görebildim

yazın geçtim Fethiye den ADrasana giderken koyları denizi güzel her koyda denize giriyorlar

devlet hastanesini manzaralı yere koymuşlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.