Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM MOBİL (Eski AVEA) YENİ YIL TARİFELERİ (Hem faturalı, Hem faturasız) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
5
Favori
24.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea artık daha da iyiHerkese tercih ederim geçen haftada ben geçtim yeniyıl 2gb geceleri 3gb hediye 19Tl çok uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler pttcell den geçebiliyozmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Avea artık daha da iyiHerkese tercih ederim geçen haftada ben geçtim yeniyıl 2gb geceleri 3gb hediye 19Tl çok uygun

Geceleri 3 gb için 30 tl yüklemek gerekmiyor mu?

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Evet 30Tl yüklemek gerekiyor ve 19Tl paket gidiyor.Geri kalan bakiyenizde duruyor.Gece 12 ile 6 arası 3gb

• quote:

Evet 30Tl yüklemek gerekiyor ve 19Tl paket gidiyor.Geri kalan bakiyenizde duruyor.Gece 12 ile 6 arası 3gb

O zaman 4 gbliga gecmek daha mantikli bende gecicem ocak ayinda da ondan soruyorum

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitebilir adı üstünde yeni yıl kampanyası.Zaten kotauı doldurmuşlar

• turkcell vodafone dan gelenler için devam ediyor. Mevcut avealılar 2,4 gb lik tarifelerin kotasını doldurmuş diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben numarA taşıma yapıcam ztn ocağın başlarında yaparım kampanya bitmezse artık şansa telsiz vergisiyle uğraşamam bir de
  • şimdi aradım namussuzlar 2-4-6 gb geçiş yok kota doldu diyor halbuki 10 gün önce indirim servisinden arayıp kampanya yılbasına kadar gecerli herhangi bir kota yok demişti yüzde 10 indirim vermek icin bende cift fatura gelecek diye bugüne bırakmıştım geçişi ama bugunde kota var ve doldu diyorlar az sonra cıkıp hattı faturasıza geciricem sonrada hangi operatörde uygun tarife bulursam hemen ona geçicem

faturalı hat kullanan arkadaşlar rica ediyorum online işlemlerden E-faturayı iptal edin, kağıt fatura göndersinler

kota yok deniliyor sonrada kota doldu diyorlar bu nasıl bir namussuzluktur ya

4gb net 1000 dakikaya şuan 52 lira veriyorum 2 ay önce taahhüt bitti bu ayda indirim taahhütlerim bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

turkcell vodafone dan gelenler için devam ediyor. Mevcut avealılar 2,4 gb lik tarifelerin kotasını doldurmuş diyorlar.

Haydaaa, 2gb lik olanını alacaktim mevcut paketimin bitmesini bekliyordum ne yani mevcut aboneler için kampanya iptal mi?

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    hocam öyle duydum bende konu sahibi de yazmıştı müşteri temsilcileri ile görüşmüş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

ben numarA taşıma yapıcam ztn ocağın başlarında yaparım kampanya bitmezse artık şansa telsiz vergisiyle uğraşamam bir de

Hocam bu telsiz vergisi şimdi geçsek kaç para geliyor ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: soyturk58

quote:

quote:

Aylik 1.50-1.80 gibi birseydi sanırım ödemedim hiç hep her sene başı numara tasima yaparim

• Birkaç gün sonra 2GB olana geçiyorum Vodafone'dan.Sonradan net yetmezse ceza vs ödemeden direk 4 GB'ye geçebiliyor muyuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aylik 1.50-1.80 gibi birseydi sanırım ödemedim hiç hep her sene başı numara tasima yaparim

Yeni yılda geçersek hiç ödemiyor muyuz yani hocam yıl boyunca ?

• beyler bende kafama göre 800 paketi var.800 dk nın hepsi bitti ama paketin süresi dolmasına 10 gün daha var.ben iptal ettim ama süresi bitmeden yeni paket alamıyorum.bu yeni yıl 2 gb paketini alıcam ama 10 gün diğer paketin süresini beklemek istemyorum ne yapmalıyım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni yılda geçersek hiç ödemiyor muyuz yani hocam yıl boyunca ?

Yok hocam tasidigin yil boyunca odemezsin ocakta tasi 2017 ocaka kdr odeme 2017 ocakta odemeye baslarsin ama 2017 ocakta yine tasirsin yine odemezsin yil icinde tasidigin operatorden memnun kalmazsan yine tasi vergi fln yok numara tasima yaptigin sürece

• Arkadaşlar merhaba. Şuan Fenercell'deyim, bu tarifelere nasıl geçiş yapabilirim? Bilgili olan arkadaşlar anlatabilirse çok sevinirim.
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    faturasız a geçmek de 20 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

turkcell vodafone dan gelenler için devam ediyor. Mevcut avealılar 2,4 gb lik tarifelerin kotasını doldurmuş diyorlar.

Haydaaa, 2gb lik olanını alacaktim mevcut paketimin bitmesini bekliyordum ne yani mevcut aboneler için kampanya iptal mi?

Bugün numara taşıma için başvuruda bulunduk 2 gb doldu filan demedi. Ee ne olacak şimdi. Öyle bir saçmalık olur mu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.