Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM MOBİL (Eski AVEA) YENİ YIL TARİFELERİ (Hem faturalı, Hem faturasız) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
5
Favori
24.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeniyıl paketlere EK2GB--5555 10tl yazıyor alan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Yıl 2 GB Paketi'ne katılım 100.000 mevcut müşteri ile sınırlıdır. şartlarda bu bilgi verilmiş.. geçmek isteyenlr acele etsin..
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    süre değilde; Yeni Yıl 2 GB Paketi'ne katılım 100.000 mevcut müşteri ile sınırlıdır. bilgisi mevcut..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

Yeni Yıl 2 GB Paketi'ne katılım 100.000 mevcut müşteri ile sınırlıdır. şartlarda bu bilgi verilmiş.. geçmek isteyenlr acele etsin..

Yeni Yıl 4 GB için ne kadar katılım var bilgisi varmı yoksa oda 100,000 kişi mi
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    sadece 2 gb pakette 100.000 sınırı var. Diğer paketlerde belirtilmemiş..
  • 100,000 ise o zaman sitelerinde yazmaları lazım

ben şimdi bunun için numara taşıyorum hattım 4 /6 günde taşınacak avea ya o zamana kadar 100,000 kişi dolarsa ne olacak saçmalık oz aman

baştan bunu belirtmeleri lazım bu kadar kişi ile sınırlıdır diye
  • quote:

sadece 2 gb pakette 100.000 sınırı var. Diğer paketlerde belirtilmemiş..

Yeni Yıl 2 GB paketinde 100,000 kişi diye belirtilmiş

ama 4 gb ve üzerinde paketlerde belirti yok

demekki 4gb ve üzerinde paketler sınırsız

Yeni Yıl 2GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut Avea müşterileri için aylık 25 TL’dir.
    BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Avea faturasız tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Yeni Yıl 2GB Paketi'nden aylık 25 TL'ye yararlanabilirler.
    Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
    Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
    Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
    Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
    Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
    Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
    BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
    Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
    Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
    Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
    Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
    Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
    Paket, 30 gün içinde birden fazla kez satın alınabilir.
    Yeni Yıl 2 GB Paketi'ne katılım 100.000 mevcut müşteri ile sınırlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 3 Ocak 2016; 20:37:29 >

sitede yazıyor zaten..http://www.avea.com.tr/web/paketler/YeniYil2GBPaketiYeni paket kapsamı ve geçerlilik detaylarına tıklayın.. en altta yazıyor..
  • quote:

sitede yazıyor zaten..http://www.avea.com.tr/web/paketler/YeniYil2GBPaketiYeni paket kapsamı ve geçerlilik detaylarına tıklayın.. en altta yazıyor..

ben 4gb paketi alacağım 29 tl olandan

onda yazmadığı için sınırsız galiba doğrumudur
    aynen..
  • beyler yeniyıl 2 gb paketine 25 tl ye kaydoluyum dedim ama hattınız 4.5 g uyumlu değildir falan diyo kayıt olamadım.geçen böyle bi kayıt yapmıştım diğer paketim bitince hemen bu başlayacaktı mesela ama iptal ettim paketim biterken tekrar baştan kaydolurum diye ama şimdi kayıt yapmıyor
  • Şimdi avea müşteri hizmetleri ile görüştüm 19 liraya olan paketin katılım limiti daha dolmamış 16.01.2016 tarihine kadar geçiş yapılabiliyor dedi müşteri temsilcisi. Hattını yeni avea ya taşıyıp bugün içinde bu tarifeye geçen varsa bilgi verirse Sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıklar olsun. Hattınız ve cihazınız 4.5G ye uyumlu olmadığı için pakete kayıt yaptıramadık hemen mağazamıza gelip uygun cihaz alın diyor. Nerde paketin hangi bilgi dökümanında yazıyordu bu şimdi çıktı

4 5 yıldır aveada ve memnundum ama bu iş canımı çok sıktı ay sonu geçiyorum Vodafone a

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    aynısı bana da dedi.bundan 1 hafta önce başvurduğumda kabul etmişti bende sonra kaydolurum diye iptal etmiştim ama dün gece kaydoldum ve bu hatayı verdi.bence limit dolmuş olabilir.
  • Bunlar anladığım kadarıyla fautasız. Faturalı için kullanım 4 yada 5 gb internet olan kapmapnya varmı ?
  • kayıt için 4.5g ye uyumlu olması gerek diye mesaj geliyor. sadece sim uyumsuz diyorsa aveada simi ücretsiz değiştirdikten sonra tarifye geçebilrisiniz.

lakin cihaz da uyumsuz ise orasını tam bilmiorum işte. tarifenin 4.5 g ile ne alakası var gerçi onuda çözemedim ya.
    4.5g uyumlu sim alıp uyumsuz telefona taksak tarifeye geçiş yaparlar mı acaba? yada 4.5g uyumlu kart 3.5g uyumlu telefonda sorunsuz calısırımı?
  • Ben bugün müşteri hizmetlerini aradım ve kampanyanın devam ettiğini söyledi, Bu 4,5 g muhabbetti olan mesajlar acaba Avea ya yeni hat taşıyanlar mı yoksa mevcutta Avea li olan kişiler mi bide bu hatayı alan Kişiler paketi tanımak için müşteri hizmetlerini aradılar mı belki sistemsel Bi hatada olabilir, malum avea dan bahsediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Ben bugün müşteri hizmetlerini aradım ve kampanyanın devam ettiğini söyledi, Bu 4,5 g muhabbetti olan mesajlar acaba Avea ya yeni hat taşıyanlar mı yoksa mevcutta Avea li olan kişiler mi bide bu hatayı alan Kişiler paketi tanımak için müşteri hizmetlerini aradılar mı belki sistemsel Bi hatada olabilir, malum avea dan bahsediyoruz

Hayır yıllardır aveadayım ve bu saçma sapan 4.5G mesajını aldım. Anlamak zor bunları ya. Vodafone Turkcell Avea olsun TTnet diğer şeyler olsun hem verdiği hizmetin kat kat fazlasını alır hem de hayattan soğutur uğraştırırlar adamı beceremezler hiçbir şeyi. Yeminle nefret ettim artık şunlardan

• Benim hat bugün sabah itibariyle avea ya taşıma işlemi tamamlandı ve 19 tl ye olan paketi hattıma mesaj yoluyla tanımladım, herhangi bi sorun yok yani

• İstediğimiz zaman paketler arası geçiş yapabiliyor muyuz? Misal; 19'luk paket kullanırken 29'luk pakete veya tam tersi yönde. Yapabiliyorsak şartları nedir?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.