Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
2
Favori
20.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı paketi şimdi yine 87 liraya alabiliyorsan ne güzel. ben de kablonet kullanıyordum 50mbit. 70 liralık paketim vardı mayısa sözleşmem bitti aynı paketin kotalasını 130 liradan vermeye kalktılar. sen diyorsun ki en iyisi. parası olana iyi. şu an Türknet kullanıyorum 65 lira 35mbit doğru düzgün sınırsız kafam rahat

• şemsiye tarifesi olmuş bunlar.

• arkadaşlar bu fiyatlar rakip firmalar öğrenmesin diye sanırım ben 100mb hipernet kullanıyorum 100 tl ödüyordum 200 gb akk lisine dün aradılar 100 mb sınırsız olana 120 tl ye anlaştık burda yazan 336 tl değil yani telefonla fiyat almadan inanmayın bu rakamlara :)

• Türknet ve millenicom gibi firmalar zaten Türk telekomun alt yapısını kullanıyorlar ayrıca Türknet te arıza sorunu yaşadığında ulaşabileceğin bir müşteri temsilcisi yok arızalara da zaten Türk telekom bakıyor

• Oldu, bu sefer millet maaşını operatörlere bağlasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Fiber alt yapi yuzunden sitede tt kullanmak durumundayız. 67 tl ye 24 mb 75 gb kotali kullanıyordum yalin internet.

Kota doldugunda 8 mb düşse de kullanmaya devam ederdim ay sonu.

Simdi 8 mb bile 80 TL olmus. Böyle işin......

Ben ayni sartlarda kullanmaya devam etsem daha iyi arkadas.

3 ay kaldi tahut bitiyor
    Benimde 3 ay kaldı 78 tl 24 mbit fiber 100 gb ödüyordum..Nasıl olacak şimdi arayıp tarifeye 24 ay taahüt yaptırmak istesem fiyatlar ne olacak. eski fiyat mı yeni fiyattan mı yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Benimde 3 ay kaldı 78 tl 24 mbit fiber 100 gb ödüyordum..Nasıl olacak şimdi arayıp tarifeye 24 ay taahüt yaptırmak istesem fiyatlar ne olacak. eski fiyat mı yeni fiyattan mı yapacaklar.

Alıntıları Göster
    Ararsaniz buradan sonucu paylasirsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKN GERİ GELSİN.

• Kendimi yolunacak kaz gibi hissettim.

Bu fiyatlara İnternet kullansam mı yoksa kullanmasam mı daha iyi bilemedim.

• major24 M kullanıcısına yanıt
    ben çok memnunum. digitürk de vardı onu kapattım. her türden her çeşit kanal var. 4k kanalların sayısı giderek artıyor. ulusal kanallardaki görüntü kalitesi oldukça iyi. geri-ileri alma özelliği de harika çalışıyor. digütürk başta olmak üzere diğer platformlar arasında benim fikrime göre tartışmasız en iyisi.

netflix de kullanıyorum ama ikisini aynı kategoriye sokmamakta fayda var bence.
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    kimin kimi öptüğünü türk telekomun fiyatlarından resmi olarak gördük hocam.
  • Muz cumhuriyeti olmuş buralar, devletin koyduğu kurala karşı "öyle saça böyle tarrak" diyip rest çeken fiyatları iki katına zıplatan internet sağlayıcılarına hiçbirşey yapamıyorlar.

• Az önce ttnet i aradım ve sordum. 50mb 200gb tarifesi kullanıyorum ve ayda 91tl veriyordum, taahhüt ise 9 ay sonra bitiyor. yeni sözleşme yapmak istiyorum dedim ve kabul edildi ancak ben biraz daha araştırma yapacağım. Düzenli fatura ödediğim için böyle uzatma hakkım varmış. 110tl fiyat aldım 50mb için ve 1 ocaktan sonra kota olmayacak. Fiyatlara zam gelmiş epey...

• bu fiyatlara milleti kekliyeceklerini sanıyorlar bırakında kendi çapında eğlensinler müşteri kaybetmeye başladıklarında görüşürüz telekomla
  • arkadaşlar bu site fake falan mı ? tam olarak anlamadım

fiyatlarıhttps://telekom.ttnetadsl-internet.com/yalin-internet.php

100 mbit e kadar internet 79 lira gösteriyor baya ilginç?
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    100 mbps 50 gb akn liye geçseydin

Sitesinde şu an 90 lira gözüküyor.

• tiger cage kullanıcısına yanıt
    Tüm ipler telekomun elinde.

Netspeed Türk Telekom port ücretlerini artıracak diyor.

O zamları boşu boşuna yapmadı yani. Bile bile de müşteri kaybetmek istemez.

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı

• quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Az önce ttnet i aradım ve sordum. 50mb 200gb tarifesi kullanıyorum ve ayda 91tl veriyordum, taahhüt ise 9 ay sonra bitiyor. yeni sözleşme yapmak istiyorum dedim ve kabul edildi ancak ben biraz daha araştırma yapacağım. Düzenli fatura ödediğim için böyle uzatma hakkım varmış. 110tl fiyat aldım 50mb için ve 1 ocaktan sonra kota olmayacak. Fiyatlara zam gelmiş epey...
    Yalın olarakmı kullanıyorsunuz.
  • arkadaş ben akk kalkacak diye niye daha fazla para ödüyorum yahu böyle bir saçmalık var mı şu anki hali bana zaten fazlasıyla yetiyor yani bunlar resmen zam yapmak için fırsat olarak kullanıyorlar, yetkili merciler de buna göz yumuyor açık açık

Hayır işin ilginci gece 02-08 zaten bana yetiyordu herhangi birşey download etmek için yüksek hıza sahip oldugum icin
    şimdi o da kalkıyor anladıgım kadarı ile

Şu an 75 mbit kullanırken şu an verdiğim paraya alabileceğim makismum sınırsız internet hızı24 mbit ne anladım ki ben bu işten

Zaten kotalı halinde 200 gb akn yi geçsem hızım 16mbit sınırsıza dönüşmüş oluyordu ama gece yine 75 mbit oluyordu zaten indireceğimi indiriyor gün içi netimi de stream izlemeye kullanıyordum. Zaten bitmiyordu 200 gb akn.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.