Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
2
Favori
20.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım bu fiyatlarla müşteri değil babayı alırsınız. Devletin soyguncu olduğu bir ülkede bunların bu şekilde davranması gayet normal olmuş.
  • En güzel yorumu bir arkadaş yapmıştı kotayı (KALDIRDIK??) geliyoruz.. Anlayana..

• Aynen bu olayı yazmıştım , demekki malımı tanıyormuşum :))

• lastmandar kullanıcısına yanıt
    Ttnet hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Çok az söylemişsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi ki zamanında türknet'e geçmişim. Yıllardır ne AKN derdim var ne de taahhüt... Ayda 65 TL'ye telefon hattın maksimum hangi hızı destekliyorsa onu sunuyorlar. Ekstra da 1000 dakika sabit telefon konuşma süresi veriyor.
  • Birsey derdimde neyse

• Limitsiz internet değilde limitsiz kazık fiyatlarını açıklamış gibi

• arkadaşlar şubatta ttnet taahhütümüz bitiyor.

bugun yenilersek **hesaplı internet devam kampanyasından* yararlanabileceğimi söylediler

16 mbit hız 75 akn --- 71.90 fiyat... AKK kalkacak dedim hızınız 75 i geçince 8 e düşecek dediler.

bu durumda akk kalksa bile avantaj olmuyor değil mi arkadaşlar? 1 ocak sonrasını mı beklemek gerekli taahhüt için yoksa fiyatlar artma ihtimaline karşı erken taah. mü verilmeli??
  • firefoxx F kullanıcısına yanıt
    nasıl hızınız 8 e düşecek derler sitelerinde anasayfada açıklama yapmışlar 2 paket haricinde tüm taahütlü ve tahaütsüz kullanıcılar akn siz paketlere gecılecek dıye . öyle bir düşüm olacak ise hiç mantık karı değil

"Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilerimize limitsiz internet hizmeti verilecektir."

"Mevcut full limitsiz paketleri (hali hazırda limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerdeki müşterilerimiz değişiklikten etkilenmeyecektir, paketleri mevcut hali ile devam edecektir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 12 Aralık 2018; 23:31:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefMeister

nasıl hızınız 8 e düşecek derler sitelerinde anasayfada açıklama yapmışlar 2 paket haricinde tüm taahütlü ve tahaütsüz kullanıcılar akn siz paketlere gecılecek dıye . öyle bir düşüm olacak ise hiç mantık karı değil

"Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilerimize limitsiz internet hizmeti verilecektir."

"Mevcut full limitsiz paketleri (hali hazırda limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerdeki müşterilerimiz değişiklikten etkilenmeyecektir, paketleri mevcut hali ile devam edecektir."
    ChiefMeister üstadım. 1 ocak sonrası fiyatlar artacak gibi bu durumda taah. vermek avantajlı olmaz mı? benim kafam karıştı yeni taah. için ??

• firefoxx F kullanıcısına yanıt
    fiyatların artacağı aşikar ancak ne kadar olacağı daha tam net belli değil. şuan mevcut müşterilere özel sanırsam yılbaşı sonrası kampanyada örneğin 50 mbit akn siz paketi 24 ay tah. ile 250 tl istiyor telekom !!! şok şok şok hem 24 ay tah. vereceğim hemde +250 tl bayılacağım her ay nasıl iştir ! ben telekom tarafından paketlerin gelecekteki durumu ve ücretleri konusunda net bir açıklama/duyuru gelmesini beklicem, aksi taktirde en geç ayın 30 unda 50 mbit için 2 yıllık tah. vermeyi düşünüyorum oda şuanda bana aylık 100 tl ye denk gelecek. Bizi bu hale düşürenler utansın ne deyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 12 Aralık 2018; 23:49:52 >
  • Zamma bahane arıyorlardı, buldular. Aynı hıza 4 kat fazla ödeyeceğim demektir bu!

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefMeister

fiyatların artacağı aşikar ancak ne kadar olacağı daha tam net belli değil. şuan mevcut müşterilere özel sanırsam yılbaşı sonrası kampanyada örneğin 50 mbit akn siz paketi 24 ay tah. ile 250 tl istiyor telekom !!! şok şok şok hem 24 ay tah. vereceğim hemde +250 tl bayılacağım her ay nasıl iştir ! ben telekom tarafından paketlerin gelecekteki durumu ve ücretleri konusunda net bir açıklama/duyuru gelmesini beklicem, aksi taktirde en geç ayın 30 unda 50 mbit için 2 yıllık tah. vermeyi düşünüyorum oda şuanda bana aylık 100 tl ye denk gelecek. Bizi bu hale düşürenler utansın ne deyim
    Canım çıktı hocam ama başardım resmii şekilde düzgün bi mail alabildim belki 20 telefon görüşmesi ve 10-20 kere de mailleşme geçti genel müdürlükle aramızda. Güç bela ağızlarından laf aldım.

Taahhüt olmasa da ek ücret ödemeden limitsiz kullanım hakkı bulunmaktadır. Müşterilerimiz dilerse mevcut müşterilerimize özel avantajlı kampanyalarımız ile daha uygun koşullarla limitsiz internet tekliflerinden faydalanabilecektir. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

İnternet kullanımına taahhütsüz olarak devam etmek isteyen müşterilerimiz için, mevcut internet paketlerinin liste fiyatı geçerli olmaya devam edecektir ve aynı fiyata limitsiz internetten faydalanabileceklerdir.

Senin dediğine çıktı zannedersem bu iş.

• acaba diyorum kuran-ı mübin'de şöyle bir ayet mi var? "ey idareciler eğer yönettiğiniz ülkenin adı türkiye cumhuriyeti ise size o topraktaki insanlara eziyet etmenizde hiç bir günah yoktur ve aksine yaptıklarınız size cennette huri olarak dönecektir" diye bir ayet mi var? yahu çıldıracağım ya inanın hiç bir kul başka bir kula hiç bir hayvan başka bir hayvana etmez şu bizimkilerin bize ettiği eziyeti. allah bunları bir cente muhtaç etsin ama ezilenleri kurtarsın.

• CrytekGame kullanıcısına yanıt
    valla hocam ne deyim emeğinize sağlık :) ancak şimdi bu adamlar eski akn li paketlerin liste fiyatlarını yenileyeceklerdir her bağlantı tipi için benim tahminimdeki rakam 50 mbit/s için bu adamlar en az taahutsuz 170 tl diyecekler taahut ile birlik te 125-130 civarına denk gelecektır . Fiyatı 300gb akn li pakete göre tahmini olarak düşündüm. Ay sonuna kadar mevcut müşterilere özel yeni akn siz kampaynları duyururlar heralde. Çünki şuanki mevcut müşterilere özel aknsiz kampanya fiyatları sizinde bildiğiniz gibi 24 aya 250 tl isteniyor 50 mbits e ben bir fiyat düşüşü ekliyorum 50-80 tl arası yoksa çok tepki çekerler bakalım beklemedeyiz hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 13 Aralık 2018; 2:1:1 >
  • bunların niyeti bozduğu çok açık,insan dolandırıyorlar...
    italyada ;
    20 mega internet 20 euro
    1 giga fiber internet 30 euro
    sabit hat yaninda bedava ve italya içi sabit ve mobil aramalar bedava.
    bence si sesinizi çıkarmıyorsunuz bu fiyatlar Avrupa'nın bi ülkesinde olsa ortalık fransaya döner!
    çağımızda internet artık lüks değil mecburi hak ve ulaşılabilir olmalı bence tl bile olsa 20 30 birim parayı geçmemeli fiber internet.

italyada wind operatörü 30 euroya
    fiber internet,
    sabithat her yöne bedava
    üstüne bide sim kartınız wind ise aile içi her ay 100 giga hediye

• Kaç yıldır turknet ile 60-65 TL'ye aknsiz internet kullanıyoruz bu olaylar yüzünden nazar değmez inşallah.

Bu fiyatlar dolandırıcılıktan başka bir şey değil. Her ilde turknet gibi farkli alternatif servis sağlayıcılar var, herkesin bir an önce turktelekomu bırakması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4RT4L

Adı üstünde taahhüt alıyor imza atıyorsun aynı kredi kartı başvurusunda bir ton madde yazılı ama atıyorsun onun gibi düşün. Bu aknsiz döneme geçişte mümkün olduğu kadar aknli taahhütle girmeye çalışıyorlar ki fazla yüklenilmesin yumuşak bir geçiş yapalım diye fiyatlarda ondan dolayı uçuk. Taahhütte bir çok madde var tt yi haklı çıkaracak.
    İnşallah en kısa zamanda alt yapıları çöker yüklenmeden dolayı ben btk yerinde olsam bunlara güzel bir ceza keserim bak nasıl yola geliyorlar ama bana öyle geliyorki btk da bu işin içinde birlikte organize ediyorlar sanki btk diyor biz burdan vuralım sizde ordan vurun paraları indirelim cebe bu akp geldiğinden beri insanlara çile çektirdiler çektirmeyede devam ediyorlar yíl olmuş 2019 4 mbit 60 tl bu ne ya

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.