Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
2
Favori
20.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu fiyatlar zaten vardı . Hatta limitsiz 100 megabit daha ucuzdu. İlgili bakanın verdiği söze göre mevcut abonelerin kotaları kaldırılacaktı. Ya devlet başa , ya kuzgun leşe. diye boşuna dememişler.

• superonline bile 16 mbps ben sizden daha aşşağı veriyomda turktelekom benden uzak dur sen müşteri hizmetiniz bile yok varsada 45 dk sonra ulaşıyom 45 dk içerisinde bana birde telefon faturası kitletiyorsunuz bumu kampayanız siz dolandırıcısınız sizde 4 sene kullandığıma pişmanım fiyatı ne verdiğimden sizene fatura ödenmeyince zır zır ararsınız ama internet arızası olduğunda aramak istediğimizde telefonlara bakmazsınız kapatın firmayı

• evde telefon ve internett beraber kullanıyorum sözleşmem martta bitiyor mobil hattım bile telekom hepsini iptal edeceğim hesapta milli marka hiç memnun değilim bune ya 39 tl 50mbit sınırsız ödüyorum 79 tl diyorlar yenilerseniz tamam yeniliyorum hatta başka markayla byeeeee

• Gariban Türk halkından söğüşledikleri milyonlarca TL yi reklam ve sponsorluklara vereceklerine altyapıya yatırım yapsalar en düşük paket 50mb olurdu.

• Eskiden Türkün Türkten başka dostu yok derlerdi. Şimdi tam aksine asıl Türkün Türkten başka düşmanı yok. Türk telekom türklere tarife açıklamış bide ...e kadar! demiş. Resmen s. hıyardır diyor. O hıyarları sen al da götür a....a... kadar

• ⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani HIZ DÜŞMEYEN Tüm Paketler ⚖

https://forum.donanimhaber.com/aralik-guncel-akk-akn-siz-yani-hiz-dusmeyen-tum-paketler--136117989
  • Hardcore döşemişler hamdolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _tayfun_

Eskiden Türkün Türkten başka dostu yok derlerdi. Şimdi tam aksine asıl Türkün Türkten başka düşmanı yok. Türk telekom türklere tarife açıklamış bide ...e kadar! demiş. Resmen s. hıyardır diyor. O hıyarları sen al da götür a....a... kadar
    Araplara satıldı TTnet derdini onlara anlatmalısın
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    telekomu turk bankaları satın aldı galiba hocam yakın zamanda araplar hesabı bıze kıtleyıp gıttıler

• mehmetg kullanıcısına yanıt
    o kısmı düzeltmişler sanırım baktım göremedim :D

• Zamanında limitsiz ttnet kullanırken (o zaman akk falan yoktu) 60 lira gelmesi gerekn fatura 198 lira geldi. Arayıp sorduğumda KOTAYI AŞMIŞSINIZ dediler. Hemen aboneliğimi sonlandırdım. Beni 3 ay boyunca aradılar, eski müşterisiniz, devam edin vs diye. En son 29 liraya sabit hat dahil fiyat verdiler bedava verseniz almam dedim kurtuldum.

Türknet kullanıyorum taahhütsz, akk sız 35mbps 60 lira. Büyük şehirlerde teknik destek sıkıntılı olabiliyor ama küçük şehirlerde sorun kısa sürede hallediliyor. Amacım reklam değil ama imkanınız varsa bu soygunculardan kurtulun. Türknet millenicom gibi alternatifler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

telekomu turk bankaları satın aldı galiba hocam yakın zamanda araplar hesabı bıze kıtleyıp gıttıler
    Neresinden tutsalar ellerinde kalıyor desenize rezillik resmen şu ülkede yaşanılan skandallar başka bir gelişmiş ülkede yaşasansa büyük değişimler olurdu bizde dili içine kaçmış bir toplum olduğu sürece müstehak ne diyelim 4 mbit hz nedir 2019 da şaka gibi tarife ve hızlar
  • Superonline kullanıyorum tv+ dahil 100mbps 150GB kota ile... bu ay taahhütüm dolacaktı arayıp adil kullanım kotası çıkacağı için taahhütü uzatmayacağımı söyledim. Yetkili arkadaş akk kalkınca fiyatların yükseleceğini, aynı veya yakın fiyatlara bu hızın mümkün olmayacağını söyledi. Tv+ ile beraber bahsettiğim pakete 100TL ödüyordum. 4TL fark vererek AKK'nın 250GB'a çıkarılabileceğini söylediler biraz düşündükten sonra kabul ettim. Allah o personelden razı olsun. Seviliyorsun superman :D

• Kalkmış kalkmış... gölgesinde rakı bile içilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TV+ ne gibi artıları var ? Klasik tv kanallarındaki görüntü kalitesinde bir değişim oluyor mu ( LG 58uh635v kullanıyorum ) aksi halde netflix almak daha mantıklı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler en iyisi kablonet.
    Aldığım'dan beridir hiç bir sorun olmadı.(yaklaşık 2 senedir 50 mbits download 4 mbits upload 250 gb akn) HD TV kanalları, belgesel kanalları, doğum günlerinde tüm kanallar 1 günşüğüne ücretsiz açılıyor özel sinema paketleri falan birde internet paketini 1 günlüğüne 100 mbits sınırsız yapıyorlar + bu internet paketine ayda 87 lira ödüyorum docsis 3.0 modem'in parası da dahil. Günümüz şartlarına göre bence iyi değerlendirin derim.. TTnet'in Allah belasını vermiş zaten
  • Aynı hız ve akne de bir kampanya yaptırmanız gerekiyordu.Temsilci seni öpmüş hocam farkında degilsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.