Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerine fiyat indirimi yaptı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
2
Favori
18.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60tl bandına en makul paket SOL esnek paket geldi bana.25mbps hiz ve 25gb kota modem kurulum va herşey dahil.kotayi aşarsan her ek 25gb icin 10tl ekliyor.az kullanınca az ödüyorsun.30-40gb ortalama kullanan icin makul bence.hiz da iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayacağız başka çaresi yok sandıkta da konuşacağız. İnternet ne ise elektrik su da o..

• Türknet 16 Mbps e kadar kullanıyoruz 65 tl ama 8 anca geliyor yakın zamanda Türk Telekom alt yapısını kullanan büyük servis sağlayıcıların 16 lık internet fiyatları aynen böyle olacak hazırlıklı olun.

• Bunların işide iktidarın işine benzemiş, Elektriğe %40 zam yapıp %10 indirerek çok büyük bir iyilik yapmış gibi görünmeye çalışıyorlar, gerçi bunlar daha insafsız davranıp %200 bindirim yapıp %1 indirim yapmışlar :)))

• Tüketici davranışları dersinde gördüğümüz yüzüne kapıyı çarpma tekniğini kullanmışlar. İlk önce reddedilecek bir teklif yapıp 2. teklife iyi bari dedirtmek istemişler.

• benim anlamadığım hızım 16 mbit ti, adamlar bana sormadan 6 mbit e düşürmüşler. hakları var mı taahüt falan da vermedim

• Bence fiyatlar, talep olmaması durumu göz önünde bulundurulduğunda daha da düşecektir. Zaten taahhütü olan kullanıcılar çoğunluktadır. Bittiğinde de yenilemek yerine daha çok araştırma yapacakları için sekteye uğrayan abonelikleri kurtarmak açısından bir düzenleme daha gelecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu işin maliyeti nedir? Yani Akk kalkmasının servis sağlayılarına özellikle Telekom'u baz alırsan ne gibi bir maliyeti oldu da bu kadar bu fiyatlara zam yaptılar
  • Aralıkta Turknetten bir hafta boyunca hizmet alamadım,muhattap bulamadım.Telekom büyük ihtimal sabote etti epeyce diğer firmaları.

26 Aralıkta 24 ay tahhutle 24 mbs/58 tl fiyat ile telekoma geçtim.Simdi fiyatlara bakıyorum da her şer de bir hayır varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 1 Ocak 2019; 22:57:1 >
  • aman aman lutfetmiş vampir telekom...

• 4 mbit 20 Gb akn'li 30 tl tarifesi var sitelerinde o ne iş? Akn kalkmamış mıydı

• E ne değişmiş ki

• Kotalı tarife neden var? Kota kalktı madem, yasak olmalı.

O yayılır virüs gibi tüm tarifelere bulaşırsa ..

• indirim falan yok aslinda zaten musterilerin yuzde 95 i indirim yapilmayan kısımda olacak bu adamlarin cakalliklarindan biktik artik.

• taaadut bittimi almıcam 2 kartım ve ve ev internetim var telokomda onlar düsünsün gider cafelerden giririm

• Burada şikayet edeceğinize, tekekomun üzeri coreklendigi altyapıyı diğer operatörlere açmadığı için tüketici olarak bundan zarar gördüğünüzü ilgili bakanlığa yazılı olarak bildirin

Telekom müşterisi olmayın, müşteri iseniz de tez zamanda basja size uygun operatöre geçin.

Fark yaratmış olursunuz.

• ee batı bizi kıskanıyor ya o yüzdendir :)

• Amanda aman lütfetmişler.

• Dibimizdeki ülkekerde internet fiyatları:
    Bulgaristan
    Romanya

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.