Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerine fiyat indirimi yaptı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
2
Favori
18.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andelip

Başka yere yazdım buraya da yaziyorum. Ulkede zam terörü varken dertleri belediye başkani adayı secmek.olan siyasilere hakkimi helal etmiyorum. Medya sanki sozbirligi yapmıs gibi olumsuz haber yok. Ayiptir gunahtir be.
    medyanın %99 u satıldı dostum saraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vıy vıy vıy. XXL 99 tl ve hız 24 mb. hoşgeldin uçan türkiyenin mıçan hızlı neti.

• arkadaşlar terör sadece milleti silahla korkutmak vs değildir. bu kadar zam altında taşı toprağı altın olan memleketin insanlarına vergi zulmü de devlet terörünün ta kendisidir.

• turktelekom'un yönetimi bankalara geçtiği için şirketin kârlılığını olabildiğince yükseltip satışa hazırlayacaklar. kimse ucuzluk beklemesin. oger'e rahmet okutur bu bankalar.

• 3 yıldır Suudi Arabistan'da çalışıyorum ilk geldiğimden beri satılan en düşük internet hızı 25mbps/5mbps. 450mbps internet de var. Biz 25 mbps kullanıyoruz 6 daireye dağıttık Türkler olarak. Ortalama hız 16mbps indirme ve 3mbps yükleme. Türkiye vatandaşı olarak üzülüyorum ülkemizdeki bu duruma. Bir de Suudi Arabistan'ı beğenmezler. Suudi Arabistan 4,5'a katlamış Türkiye'yi. Galiba Afrika ortalamalarında felan dolaşıyorur ülkemiz.

• En uygun fiber tarifeler turkcellde gibi gozukuyor 35mbps 99tl 25mbps 89.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperbaric

3 yıldır Suudi Arabistan'da çalışıyorum ilk geldiğimden beri satılan en düşük internet hızı 25mbps/5mbps. 450mbps internet de var. Biz 25 mbps kullanıyoruz 6 daireye dağıttık Türkler olarak. Ortalama hız 16mbps indirme ve 3mbps yükleme. Türkiye vatandaşı olarak üzülüyorum ülkemizdeki bu duruma. Bir de Suudi Arabistan'ı beğenmezler. Suudi Arabistan 4,5'a katlamış Türkiye'yi. Galiba Afrika ortalamalarında felan dolaşıyorur ülkemiz.
    quote:

6 daireye dağıttık Türkler olarak

İşte Türkiyede sınırsız internetin ucuz olmama sebebi bu zaten. Siz komşularla paylaşırsınız ona göre para ödeyin deniyor.

• Göz korkutmak içindi zaten o fiyatlar taahhütlüleri uzatsınlar diye. Şimdi hemen indirdiler görüldüğü gibi. Bu 2 seneye daha da iner gibime geliyor. Turk telekoma küfür ediyoz ama en iyi interneti de bunlar sunuyor. 1 hafta önceden akkleri kaldırdı diğer iss ler daha kaldıracak bazıları farklı dolandırıcılık yapıyor. Turk telekom şuan aralarında en iyisi kuşkusuz. O fiyatlar 2 seneye daha da iner. Şuan 50 kullanıyorum düşmezse bile ödediğim miktarı 9 tl arttırır 24'e geçerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel fiyatlar sitelerinden yine kalkmış. 404 sayfa bulunamadı hatası veriyor?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/tum-tarifeler.aspx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Güncel fiyatlar sitelerinden yine kalkmış. 404 sayfa bulunamadı hatası veriyor?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/tum-tarifeler.aspx
    Hocam şurda fiyatlar var, sanırım bunlar.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/evde-sinirsiz-internet-kampanyasi.aspx

• -Master kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle idi hocam güzel taktik idi. Olsun insanlarda faydalandı yüksek hızlardan girdiler taahhütlere bence win-win gibi oldu biraz.

Öte yandan dediğiniz gibi fiyatlar inecektir. İnmese bile TT ofislerine taahhüt biterken gidildiğinde gayet makul anlaşmalar sunuyorlar biliyoruz. Mesela ben şu an 24 mbit sınırsız fiberi 70 TL ye kullanıyorum ev telefonu ile birlikte. Şu an paket 89 - 99 TL gözükmekte anlaşma sona ermeye yakın gittiğimde muhtemelen bana çekecekleri fiyat 80 TL 24 ay olacaktır.

Demiştik sakin olun korkmayın bu fiyatlar böyle kalamaz diye lakin AKK kaldırılsın kampanyasını yürütenlere saldırdı millet ağzından salyalar saça saça.
  • Yorumlar dehşet. Ama 3 liralık indirimi sixin hayvan gibi indirim diye sunmanız daha dehşet. Bu forumu kullanan kullanıcılar için akıllı reklam teknikleri değil bunlar. Sizin reklam alan ekibiz bunları söylemiyor mu reklamverenlere? Yoksa nerde. Gelirse gelsin mi diyor? 3 lira indirim yapıyoruz sizin üzerinizden bi haberle reklam yapalımm. Ooo çok süper iyi düşünülmüş. Hemen. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: huzzeyin

Yorumlar dehşet. Ama 3 liralık indirimi sixin hayvan gibi indirim diye sunmanız daha dehşet. Bu forumu kullanan kullanıcılar için akıllı reklam teknikleri değil bunlar. Sizin reklam alan ekibiz bunları söylemiyor mu reklamverenlere? Yoksa nerde. Gelirse gelsin mi diyor? 3 lira indirim yapıyoruz sizin üzerinizden bi haberle reklam yapalımm. Ooo çok süper iyi düşünülmüş. Hemen. :)

Sadece 3 lira indirim yok 80 lira indirim de var. 50 mbit hız 250'den 170'e düşmüş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette ülkenin sıçtığı yıl 2019... Artık internetin lüks olduğu yıl...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Hocam şurda fiyatlar var, sanırım bunlar.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/evde-sinirsiz-internet-kampanyasi.aspx

Alıntıları Göster
    Hocam normal taahütsüz fiyatları sormuştum ben. O attığım linkte bu fiyatlar yazıyordu ama komple kaldırmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu memleket adam olmaz.Bu kadar cahil ve kendini geliştirmeyen bir toplum içinde istedikleri gibi at koştururlar.

• şimdi kampanyalı intenet fiyatlarına baktım kota kalkmış fiyat % 50 artmış.böyle bir şey olur mu...buna dur diyecek bir devlet yetkilisi yok mu..
  • 12 ay taahhutlu paket sayısını 1 e düşürmüşler, bazı kampanyalı paketlerde % 100 artış var. bu fiyatları btk nasıl oluyorda onaylıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam normal taahütsüz fiyatları sormuştum ben. O attığım linkte bu fiyatlar yazıyordu ama komple kaldırmışlar.

Alıntıları Göster
    Kusura bakmayın, farkedememişim.
  • bu kotalı paketleri telekom sitesinde göremedim..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.