Şimdi Ara

Türk Telekom Kotayı Şimdiden Kaldırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hızı kullanmak için modemi resetlemek mi gerekiyor
  • Evet an itibariyle hızım normale dönmüş, Telekom'un 1 hafta erken başlaması iyi oldu yeni uygulamaya

Türk Telekom Kotayı Şimdiden Kaldırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 24 Aralık 2018; 11:58:16 >

• 50mbit 300gb paketim var kotayı geçtim ve hızım hala 50mbit kota resmen kalkmış hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom Kotayı Şimdiden Kaldırdı
  • Dün gece 16 mbit hız alıyordum kotam aşıldığı için(paket hızım 35mbit). Bu sabah itibariyle hızım tekrar normale dönmüş. 1 Ocak'a kadar beklememişler. Gözlerim yaşardı Türk Telekom : )))
  • Limitsiz ibaresini bir tek ben mi göremiyorum beyler? Online İşlemler ana siteden giriyorum. Mobil uygulama değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Kota sorgulama ekranı kaldırılmış web siteden de zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Orada Akn ibarelerini kaldırdılar. Limitsiz ibaresi mobilden girince gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Orada Akn ibarelerini kaldırdılar. Limitsiz ibaresi mobilden girince gözüküyor.
    Mobil uygulama mı hocam? Mobil siteleri yok bildiğim kadarıyla?

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Kota sorgulama ekranı kaldırılmış web siteden de zaten.
    Evet onu biliyorum hocam. Dün gece değiştirdiler. Sadece paket adımın Netlimitsiz'den NET'e dönmesi ve hala 50 GB ibaresinin yer alması şüphelendirdi. Sanırım GB olarak Akn kota bilgisi sadece mevcutu gösteriyor 1 Ocak fiyatlandırması için.

AKN sorgulama sayfası kapandığına göre olay bitmiş. Hiç bir AKN yada KOTA ibaresi de yok zaten sitede.

Websiteden girdiğiniz zaman göremezsiniz çünkü AKN Sorgulama sayfasını kaldırmışlar.

Mobilden uygulamaya giriş yapınca, Ana Sayfada kaç GB kota tükettiğiniz yazıyor direk. Orada Limitsiz ifadesi eklemişler.

Zaten hızlar tekrar normale dönmüş hocam. Endişelenmenize gerek yok.

Benim hızım 35 mbit'ti, 1 haftadır kota aştığım için 16 mbit kullanıyordum. Bu sabah itibariyle, hızım tekrar 35'e dönmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Evet onu biliyorum hocam. Dün gece değiştirdiler. Sadece paket adımın Netlimitsiz'den NET'e dönmesi ve hala 50 GB ibaresinin yer alması şüphelendirdi. Sanırım GB olarak Akn kota bilgisi sadece mevcutu gösteriyor 1 Ocak fiyatlandırması için.

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimalle o bir sorun değil.

Mesela bende fiber bağlantı olduğu için " fibernet " yazıyor, başkasında vdsl olduğu için " hipernet" yazıyordur. Siz de ise adsl olduğu için sadece " net " yazmışlar diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Mobil uygulama mı hocam? Mobil siteleri yok bildiğim kadarıyla?

Alıntıları Göster
    Google play dan turk telekom online işlemler uygulamasını indir. Oradan takip edersin hesabını. Daha pratik oluyor..

• Benimde aynı şekilde limitsiz olmuş, speedtest'te yaptım paket hızıma geri dönmüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 24 Aralık 2018; 13:6:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnşallah ücretler de artmaz, belki huzura kavuşuruz kim bilir
  • Tam ayarlara girip bakın orada 100gb kota yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde hızım yükseldi en sonunda başardık fakat şu fiyatlarada bir ayar çekebilsek iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.