Şimdi Ara

Türk Telekom Kota Hakkında Söylenilen İthamları Yalanladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
11.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüketicinin aleyhine paket değiştirirlerse. Hem ceza öder. Hem de mahkemeye vererek tazminat davası açabiliyorsunuz.
    Aynı kural firma, sözleşmeyi tek taraflı fesh ederse de geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Onu bile çalmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drktower -- 15 Şubat 2019; 16:27:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yoqartık

bu ülke gerçekten çok olmaya başladı bune lan?
    bu ülkede dogduysan bazi haklardan eksik doguyorsun resmen
    Haklısnız kimi ülkeler Anayasal hak olarak kabul eder, bizde ise lüks...
  • ben sanmıyorum ki akn'li taahüt vermiş olanlara bu uygulansın. bu kullanıcı alehine bir durum ve uygulayamazlar, uygulayamamalılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Bende limitsiz ibaresi hala duruyor.... Kasım 2018 de konut asistans sigortanız bizden kampanyası 24 ay taahhüt vermiştim... 50mbps 50gb akn paketi idi...

Bize kotasında duran paket dayatamazlar... Dayatırlarsa direk tüketici hakem heyetine başvururum...

baktım şimdi bende de öyle görünüyor aldım printsreen.

Zaten bana 2018 aralıkta bunun sözünü verdiler. Bende taahhüt verdim. Karşılıklı bir söz var burda.

Bu benim hakkım. Onlar arayıp teklif etti sonuçta. Ve bana 2 yıl limitsiz dediler. Bende güvendim yeni yıl fiyatlarını paketlerini görmeden kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4481

Arkadaşlar ttneti aradım sordum böyle birşey varmış 13 Ocak’tan sonra geçenleri kapsıyormuş
    sonuçta arkadaşlar aramış sormuş.

başka bir arkadaşta 2019 öncesi taahhütleri kapsamıyor yazmış.

Umarım bu şekildedir. Yoksa çok büyük haksızlık olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    dediğinize emsal gösterir misiniz ? Emsal yoksa boşa konuşuyorsunuz.

Emsal varsa, gereken yollar denendikten sonra mı emsal oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    valla milyonlarca kullanıcı söz konusu çok ayıp ederler. O yüzden bi yanlış anlaşılma vardır gibime geliyor.

Aslında bir açıklama yapsalar iyi olacak
  • BTK'dan ilgili onay gelirse bu sadece Türk Telekom değil diğer internet sağlayıcılarının da uygulayacağı bir durum olur. Her olayı Türk telekom yapıyor diye değil, ülkede internet sağlayan oyuncular kimler ise onların tamamı olarak görüp tek şirket değil hepsi üzerinden konuşursak daha sağlıklı bilgi akışı olacaktır diye düşünüyorum. Bu durumdan tüm kullanıcılar öyle ya da böyle son derece kötü bir şekilde etkilenecktir.

En basitinden bugün rahat etseniz de geriye gittiğimizin bir başka ilanı olacaktır. Çok daha pahalı, çok daha yavaş ve çok daha sınırlı bir internet yani dünden ve bugünden de kötü bir yarın demektir bu topyekün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

Hiç alakası yok bu dediğinizin. Ben burada kişisel hakkımı kullanıyorum bana verilen sözün yerine getirilmesi peşindeyim.

2 sene sonra zaten bir teklifle gelecekler yine onu o zaman düşünürüm. Başka bir şansım var mı yok ? Keşke 2 sene sonra da bu fiyattan diye 10 senelik taahhüt yapsam. Yada taahhütsüz bu fiyatlar olsa rahatça kullansam.

Burada bana dokunmayan yılan durumu ne onu anlamıyorum hiç. Ne gereksiz tripler bunlar. Hiç anlam veremiyorum. Bana verilen sözün peşinden koşmak suç mu yani.

Gereksiz bir tartışma oldu ali bey.

Alıntıları Göster
    Benim anlatmak istediğim benim tahahütüm var deyip bu yapılacak fiyatlara ses çıkarmayacak olanlar için.Benimde birgün tahahütüm bitcek.50mb 90 tlye kullanıyorum.Fakat şimdiden sesimizi yükseltmezsek 50mb 150 tl den aşağı fiyatlandırma yapmaz bu kansız firmalar.

• Bende 2019 öncesi aldım interneti. Ama bu olay benim senin olayı değil ben limitsiz alacam ocak 11 den sonra internet alanlar yada yenileyenler kotalı olacak ayıptır günahtır. Herkesin illa taahhütu bitecek. Herkesin bir olup kota kavramına karşı olması lazım. Sen ben değil biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan943

Bende 2019 öncesi aldım interneti. Ama bu olay benim senin olayı değil ben limitsiz alacam ocak 11 den sonra internet alanlar yada yenileyenler kotalı olacak ayıptır günahtır. Herkesin illa taahhütu bitecek. Herkesin bir olup kota kavramına karşı olması lazım. Sen ben değil biz.
    zaten ocak 1 den sonra kotalar kalktı

ocak 11 13 her ne tarıhse sonra gecenlerde nasıl akn oluyorda onlar kotalı olarak devam edecekler ?

Burada bı mantık hatası yok mu ? Zaten aknı paket kalmadı 13 ocak sonrası ?

Birde neden 13 ocak ne ozellıgı var ki o tarihin ? 1 ocakta bitmedi mi akn.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Akn oldu kota türk telekomun kotalı tarifeleride var şu an.

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    11 de olabilir 13 de olabilir. Daha önceden forumda konuşuldu tartışıldı. İlgili konuların linklerini atıyorum bakın.
    https://forum.donanimhaber.com/ttnet-gercek-kotali-internete-geciyor--136681900
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-2019-kotali-paketler-ek-paket-hizli-tarifeler--136560789
  • tek taraflı fesih hakkı doğar hiçbirşeyde yapamazlar
  • Türk Telekom da getirecekse kablonet gibi akıllı sınırsız internet uygulaması getirmesi lazım. Fiyatları uygun olarak tabii. Mesela 100 mbit hız alıyorsun normalde, sadece prime time'da (19:00-24:00) internetin 25 mbit'e düşüyor.

Tabii bunun farklı çeşitleri de çıkabilir, 50 mbit, düşünce 25 mbit ya da 50 mbit düşünce 35 mbit vs.

Avrupa'da çoğu ülkede de bu sistem var diye biliyorum.
  • Yok bu böyle olmayacak. Benim mayıs ayında taahhütüm bitiyor. Bir daha geçmem bu illet firmaya. İnternetsiz kalırım,telefonumdan bağlanırım yine geçmem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.