Şimdi Ara

Türk Telekom Kota Hakkında Söylenilen İthamları Yalanladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
11.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu üste cikaralim. Bana limitsiz kullanacaksınız diye mesaj geliyor sonra da kota dolunca internet kesilecek diyorlar. Dalga mı geçiyorlar bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi geçmiş olsun belliydi böyle bişey yapacakları. Her yerde yazdım bunlar salak mı 2 yıl boyunca eski fiyattan taahhüt versin size diye

• Yıl olmuş 2019 hala 24-48 ay sözleşmeli TT den internet kullanan var ne diyelim her şey olur bunların bir sloganı vardı

TTNET ile her şey mümkün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberi bende gördüm umarım doğru değildir. Yoksa çok canlar yanar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhüdü çiğnemiş oluyor böyle bir saçmalık olamaz
  • Akk aşıldığında hız düşücek ama daha az düşücek muhabbeti vardı ya. Bence önce ortaya direk net kapancak muhabbetini atıcaklar sonra millet hız düşmesine razı gelicek eski sistemden bi fark olmıycak hızlarımız düşücek onlarda istediğini almış olucak

• Böyle saçma sapan birşey olamaz ya. Türk Telekom resmen müşteri kaybetmek için çaba sarf ediyor!

• Şöyle bir şeyle haberim oldu benim de :
    https://twitter.com/DaghanUzgur/status/1095976639916314624
  • Arkadaşlar ttneti aradım sordum böyle birşey varmış 13 Ocak’tan sonra geçenleri kapsıyormuş

• 2019 öncesi taahhütlüleri kapsamıyormuş, bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4481

Arkadaşlar ttneti aradım sordum böyle birşey varmış 13 Ocak’tan sonra geçenleri kapsıyormuş
    sevindim
  • Türk Telekom, internet servis sağlayıcı (İSS) şirketlere 'Al-Sat Paket/Tarife Revizyonu' başlığıyla yeni toptan fiyat listesini dün gönderdi. Eğer BTK bu listeyi onaylarsa, artık İSS'ler Türk Telekom'dan aldıkları toptan fiyata yüzde 5 Özel İletişim Vergisi ve yüzde 18 KDV koyarak, yeni fiyatlardan satışa başlayacak.

Türk Telekom'un listesinde toptan fiyatlar şöyle sıralanıyor:
    8 Mpbs hızındaki internetin fiyatı 51.61,
    16 Mpbs 59.52, 24 Mpbs 73,
    35 Mpbs 99.60, 50 Mpbs 109.63,
    100 Mpbs ise 146.30 TL.

"Türkiye internet hızı konusunda dünyada 84'üncü sırada. Bu düşük hıza rağmen bir de kota ile kullanıcıların kısıtlanması doğru değil. ‘8 Mbps hızım olsun ama ucuz olsun' diyenler eskiden yaklaşık 30 TL'ye ihtiyaçlarını giderebiliyorken artık en düşük kotalı internete yaklaşık 60 lira ödemek durumunda kalacak. İnternetinin kesilmesini istemeyenler ise kesenin ağzını daha da açacak."

Şu an telekomun sahibi durumunda ki bankalar çalışma mantığını burda da uygularsalar ucuz internet hayal artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

2019 öncesi taahhütlüleri kapsamıyormuş, bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım
    güzel haber
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Niye seviniyorsunuzki sizin tahahütünüz bitmiycekmi.Yukarıdaki toptan fiyatları gördünüzmü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali vardar -- 15 Şubat 2019; 14:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

2019 öncesi taahhütlüleri kapsamıyormuş, bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım
    Aynen bende de aynısını söylediler

• quote:

Orijinalden alıntı: ali vardar

Niye seviniyorsunuzki sizin tahahütünüz bitmiycekmi.Yukarıdaki toptan fiyatları gördünüzmü.
    2020 aralıkta bitiyor taahhüt. Bana verilen sözü yerine getirsinler benim derdim bu zaten 2 sene sonra ne ödeyeceksem ödeyeceğim.

Sonuçta 2018 aralıkta taahhütüm bittiği için beni aradılar bana 2 sene limitsiz olacak size özel bu fiyat dediler bende kabul ettim. Bana verilen söz tutulsun derdim bu benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbskc -- 15 Şubat 2019; 14:58:32 >
  • 13 ocak sonrasını kapsıyorsa şayet,1 şubatta bitecek olan taahhütümü aralıkta yenilemekle iyi yapmışım diyorum.2 sene sonra kim öle kim kala.
  • İşte biz bundan kaybediyoruz bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın.Ama o yılan bir gün sanada dokunur.

• Eğer BTK onaylarsa 2019 öncesi taahhütlü abonelere hiç bir şey olmaz hatta Ocak ayının 11'ine kadar abone olanları da etkilemeyebilir. Akn kalktığı için olması mümkün değildi zaten. Nisan ayına kadar toleranslı davranıyorlar sonrasında ya paket değiştirirsin ya da kotaya geldi mi kesilir demiş. Eski aknli paketlerde sınırsıza alındığı için sıkıntı olmaz, taahhütün var bir şey olmaz olsa bile 3-5 kişi değil sayı çok fazla geri adım atmak zorunda kalırlar. Bu fiyatlara vergi eklentisiyle beraber tt den hizmet alan issler de fiyatlarını belli bir oranda artırmak zorunda kalacaklar burada önemli olan bence bu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.