Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crescent29 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.701
Cevap
285
Favori
799.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gün önce Turkcell ile kontratim bitmişti. Uygun fiyatlı diye türk telekoma numaramı taşıdım faturalı 12 taahhütlü.
    Fakat İstanbul'un göbeğinde evin içinde Turkcell'in gümbür gümbür çektiği yerde Türk Telekom 2g çekiyor ya da çekmiyor.

Çıldırttı resmen. Bende gittim Turkcell'e tekrardan faturaliya geçtim. 15 GB 65 TL tarifesine.

Bakalım 4-5 gün kullanmaya TT bana taahhüt bozmaya ne kadar fiyat cikarticak.
    Fikri olan var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Ttkom uygun tarife sunmadığı için Tcell'e faturasıza geçtim. Ttkom kullanırken 4G ile bağlandığım yerde şimdi Tcell 2G ile bağlanıyorum. 2 gün giden şarjım 1 güne düştü. Dertsiz başımıza iş aldık. İlk ayın bitmesini bekleyip yani zorla idare edip vodafone bakacağım. 2 ay onda kalabilirsem 90 gün sonunda koşarak TTkom yolunu tutacağım. Sizlere verdikleri gibi bize de uygun teklif sunsalardı da bu duruma düşmeseydik. Uygun teklif alan arkadaşlar kıymetini bilsin. Operatör değiştirecekler de bölgelerindeki çekim durumunu bilmeden maceraya kalkışmasınlar. Evde wifi var iadere ediyor ama asıl vaktimin çoğunun geçtiği iş yerimde sadece 2G dışarı çıkarsam 20 metre yürürsem 3G biraz daha ilerisi 4G.
    Arka arkaya birbirinin tersi yönde çok farklı 2 yazı. Forumun genel özetine örnek.
    İstanbul'da 10 yıldan fazladır yeni adıyla Türk Telekom kullanıyorum,4G çekmediği yer çok az,o da 4G olmazsa 3G oluyor. Kaç gün kullandınız Turk Telekom hattı? Yeni faturalı hatlarda ilk 3 saat 4G ve 3G gelmediği oluyor.
    Forumda bu durumda çok kişiyi yönlendirerek çözümlediğimiz oldu.
    Hattı farklı konumlarda da, en az 300 metre,500 metre uzaklıktaki farklı konumlarda test ettiniz mi?
    @tjodalv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 29 Ağustos 2019; 5:17:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Anladım hocam sizin geçtiğiniz tarifeye baktımda sitesinde Faturalıda 10GB tarifesi 23 Ağustos tarihi itibarıyla faturalı müşterilerin geçişine kapatılmıştır ve Fiyat ise 29TL yazıyor.
    Faturasizdan faturaliya gecenlere devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Arka arkaya birbirinin tersi yönde çok farklı 2 yazı. Forumun genel özetine örnek.
    İstanbul'da 10 yıldan fazladır yeni adıyla Türk Telekom kullanıyorum,4G çekmediği yer çok az,o da 4G olmazsa 3G oluyor. Kaç gün kullandınız Turk Telekom hattı? Yeni faturalı hatlarda ilk 3 saat 4G ve 3G gelmediği oluyor.
    Forumda bu durumda çok kişiyi yönlendirerek çözümlediğimiz oldu.
    Hattı farklı konumlarda da, en az 300 metre,500 metre uzaklıktaki farklı konumlarda test ettiniz mi?
    @tjodalv

Alıntıları Göster
    Hocam istanbul Ataköy'deyim ve çekmiyor. Benim için evde çekmesi önemli, disarida değil. Maalesef evde de çekmiyor.
    Turkcell tıkır tıkır çekiyordu.
    Hattım aktif olalı 3-4 gün oldu.
    Buyrun bunlarda cekmediginin kanıtlari;

• Bugün az önce turkcell'e geçiş islemim tamamlandı. Aynı ev içinde test yaptım.
    Buyrun Turkcell'in farkını görün. Yorum sizin...

• tjodalv T kullanıcısına yanıt
    Evde sabit internet varsa ce cihaz destekliyorda VoWifi kullanabilirsin.

Ayrıca o test 3G, 4.5G yokmu orda?

• 3 taahhütüm vardı. Bu ay bitmişti ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım verilecek taahhüt olmadığını söylediler. Bugün arandım, biten taahhütüm kadar 12 ay yüzde 25’le indirim teklif ettiler kabul ettim.

Seviyorum seni Türk Telekom. Bedava kullanımlara devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın
    Teşekkür ediyorum kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

3 taahhütüm vardı. Bu ay bitmişti ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım verilecek taahhüt olmadığını söylediler. Bugün arandım, biten taahhütüm kadar 12 ay yüzde 25’le indirim teklif ettiler kabul ettim.

Seviyorum seni Türk Telekom. Bedava kullanımlara devam
    % 25 iyi bir teklif mi
    Ben % 50 aldım

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Belli Fiyat aralığına göre bence %25 indirim iyi bir yüzde hocam. Siz hangi tarifeyi kullanıyordunuzda %50 indirim alabildiniz?

• 32 liraya 8 gb olan paket, sözleşme bitince 56 lira oldu dediler, sonra % 50 indirimle 28 liraya devam ettim.Gerçi sen de haklısın, hangi sayının yüzdesi olduğu da önemli

• Bıraktığım hat/taşıma iptal talebinden sonra arandım ve bana sunabilecekleri en uygun fiyatın 1 GB - 500 DK HY = 25 TL olabileceği söylendi.
    Mevcut tarifem olan Yeni Yıl 4GB (19+vergi) üzerinden aynı şekilde 1 yıl taahhüt vereyim dedim ama faturasızdan geçişten dolayı bu fiyattan kullandığımı (halbuki bu paketteki ilk senem değil) yukarıdaki fiyatın altında bir paket sunulmadığı, bir daha aranma olmayacağı için taahhüt bitişinden önce karar verip güncel kampanyalara göre taahhüt yenilemem gerektiği söylendi.

Bende buna istinaden Vodafone Saçma Güzel 4+ faturasız tarifesine 26 yaş altı kimlik no tanımlatarak geçiş yaptım. Bugün itibariyle de hattım aktif oldu ve TT gün içerisinde arayarak kullandığım paket ve fiyattan Yeni Yıl 4GB (19+vergi) 1 yıl devam etmeyi teklif etti :)

Hattım artık taşındığı için bu tekliften faydalanmak da mümkün olmadı.
  • Arkadaşlar umarım bir cevap veren çıkar.bugün 4 gibi bimcell den türk telekom faturalı taahhütlü kamu tarifesine geçtim.10 dakikada açıldı hat.sonra arayanlar ulaşamıyorlar ben kimseyi ilk denememde aramıyorum sürekli hata veriyor.müşteri hizmetlerini aaradım bir kaç kez.taahhütümü iptal ettirmek istiyorum diye birsürü bahane ileri sürdü en son faturasız hatta geçerseniz 30 tl ücreti var dedi.dedim başka hatta geçeceğim.yarım saat konuşmanın ardından tamam geçebilirsiniz dedi.şimdi netten baktım hala taahütüm görünüyor.adam başından mı savdı beni yoksa yarın gidip vodafone a başvursam borç harç çıkmadan geçebilirmiyim .teşeklür ederim şimdiden cevap verenlere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhüt bozma nasıl yapılır .var mı böyle bişey.direk gitsem başka hatta geçebilirmiyim. Üstüste çok mesaj atıyorum ama bu müşteri hizmetleri hiç sorun çözme odaklı değil .resmen işi yokuşa sürüyorlar.diyorki birde 10 gb 1000 dk 1000 sms 24 tl ye verelim.kullanamadıktan sonra napıyım bedava versen nolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8156ACF80 -- 29 Ağustos 2019; 22:42:12 >
  • Hattı iptal edince, taşıyınca ve faturasıza geçirince taahhüt bozulur.Siz cezasını ödemeyi göze aldıysanız istediğiniz zaman bozabilirsiniz.

• Arkadaşın yazdığı şekilde taahhüt bozarsınız, taahhütün 1.ayı içinde bozarsanız ceza ödemezsiniz, sadece 2-3 günlük fafuranız kesilir, bilginiz olsun

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Yeni geçtiğim için ceza yokmuş taahhüt cayma bedeli 0 tl diyor.sadece fatura çıkıyomuş kullandığın kadar

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Taahhütü nasıl bozacağımı bilemedim de.kullanılacak gibi değil hat.sağlıkla ilgili bir iş yapıyorum.hastalar gece gündüz arıyorlar.ulaşamayanlar olmuş.sıkıntı yani.

• Telekom rezalet Allah korusun bir daha

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.