Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vendetta29 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
13.582
Cevap
280
Favori
787.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: november27

@akifs44
    2. Sözleşme için 33 lira fena sayılmaz, bence kabul edin.
    Peki blöf yapıp faturalıya geçmek istiyorum desem yada gerçekten faturalıya geçip 1 -2 ay kullansam şu 1000-1000-10Gb 29 teklifi alır mıyım acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29 liralık paketi faturasızdan faturalıya geçişte verirler.
    Ha pazarlık yeteneğine güveniyorsan faturasıza başvuru yap 29 liralık paketi alırsın

• 26.08.2019 itibariyle 35 TL’ye 15GB+1000dk+1000sms içeriği olan paketimin tahaaütüm bitti.Bugün 27.08.2019 aradım bana göre pahalı bir teklif sundular(59 tl 20gb olan) .Kabul etmedim faturasıza geçmek istiyorum dedim aktardılar.Ordada önce aynı teklifi sundular kabul etmedim.40 tl vergiler dahil faturasıza geçme parası yansıtıcaz dedi son faturanıza ,dedim yansısın geçirin siz . Ve o büyülü cümle dökültü mh’nin ağzından beyefendi son bir teklifimiz var . 8GB+1000dk+1000sms 25 Tl sonuç kabul ettim.Bende işe yaradı sizde yaramaya bilir haberiniz olsun faturasıza geçirebilirler direk.Paketin adıda FATURALIDA 1000 8 GB Tarifesi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz 'faturasıza geçirin' diye kararlı konuşunca o sihirli cümle gelmiş :)
    Ben de o şekilde aynı paketi aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

Siz 'faturasıza geçirin' diye kararlı konuşunca o sihirli cümle gelmiş :)
    Ben de o şekilde aynı paketi aldım
    ben de faturasıza geçirin diyince o sihirli cümle gelmedi

hattımda daha 9gb hak varken geçirdiler
  • Ben de arkadaşlarla aynı indirimi aldım, bu TT temsilcilerinin nasıl bir kafa yapısı var ki bu kadar değişikler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chile_Mix

Taahhüt um bitti, faturam 23 ünde kesildi. Numaramı Vodafone a taşıdım. Bugün 18:00da taşınacak. Turktelekom benden tam ay faturası mi alacak yoksa kullandığım gun kadarını mi alacak? Eğer öyleyse tamamlanmadan saniyeli hepsibire falan gecireyim 15 TL LoL tarifeye . ( Tarifenin tqahhutsuz fiyatı 47 tl/)
    Kullandığınız gün kadar yansır.

• Benim hala devam etmekte olan bir taahhüt var ama başka pakete geçebilir miyim, mobil uygulamasından yapabilir miyim bu işlemi?

• Üst pakete geçiş yapılabilir diye biliyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: superyorist

26.08.2019 itibariyle 35 TL’ye 15GB+1000dk+1000sms içeriği olan paketimin tahaaütüm bitti.Bugün 27.08.2019 aradım bana göre pahalı bir teklif sundular(59 tl 20gb olan) .Kabul etmedim faturasıza geçmek istiyorum dedim aktardılar.Ordada önce aynı teklifi sundular kabul etmedim.40 tl vergiler dahil faturasıza geçme parası yansıtıcaz dedi son faturanıza ,dedim yansısın geçirin siz . Ve o büyülü cümle dökültü mh’nin ağzından beyefendi son bir teklifimiz var . 8GB+1000dk+1000sms 25 Tl sonuç kabul ettim.Bende işe yaradı sizde yaramaya bilir haberiniz olsun faturasıza geçirebilirler direk.Paketin adıda FATURALIDA 1000 8 GB Tarifesi .
    Net olunca verdiler demekki

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    Peki üst pakete geçiş yapınca taahhüt bozma gibi cezalar yok dimi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır yok
    Hattı taşıma, iptal ve faturasıza geçiş oldugunda taahhüt bozma sayılır.

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Tamam, teşekkür ederim hocam

• Az once otomatik arama geldi "yuzde 35 indirimi kabul etmek icin 1e basin" diye. Ama ne odiycem kac paradir belli degil.

Kapatip mh'yi aradim. 1000dk/sms 10gb internet 31 tl'den verebiliriz dedi. Iyi ver dedim ben de.

Bi bokluk cikacak gibi geliyor ama du bakalim. (Hesap makinesiyle hesapladi cunku)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCkopat065 -- 28 Ağustos 2019; 15:32:10 >
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi tarife olduğunu sorsaydınız keşke. Mevcut taahhüt varmı yoksa bitmesine az mı kaldı?

• Faturalida 10gb tarifesiymis.

Bu ay sonunda bitecekti. 12 ay daha uzatmis olduk.

• PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sizin geçtiğiniz tarifeye baktımda sitesinde Faturalıda 10GB tarifesi 23 Ağustos tarihi itibarıyla faturalı müşterilerin geçişine kapatılmıştır ve Fiyat ise 29TL yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenyilmaztr -- 28 Ağustos 2019; 16:10:54 >
  • Ttkom uygun tarife sunmadığı için Tcell'e faturasıza geçtim. Ttkom kullanırken 4G ile bağlandığım yerde şimdi Tcell 2G ile bağlanıyorum. 2 gün giden şarjım 1 güne düştü. Dertsiz başımıza iş aldık. İlk ayın bitmesini bekleyip yani zorla idare edip vodafone bakacağım. 2 ay onda kalabilirsem 90 gün sonunda koşarak TTkom yolunu tutacağım. Sizlere verdikleri gibi bize de uygun teklif sunsalardı da bu duruma düşmeseydik. Uygun teklif alan arkadaşlar kıymetini bilsin. Operatör değiştirecekler de bölgelerindeki çekim durumunu bilmeden maceraya kalkışmasınlar. Evde wifi var iadere ediyor ama asıl vaktimin çoğunun geçtiği iş yerimde sadece 2G dışarı çıkarsam 20 metre yürürsem 3G biraz daha ilerisi 4G.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Ttkom uygun tarife sunmadığı için Tcell'e faturasıza geçtim. Ttkom kullanırken 4G ile bağlandığım yerde şimdi Tcell 2G ile bağlanıyorum. 2 gün giden şarjım 1 güne düştü. Dertsiz başımıza iş aldık. İlk ayın bitmesini bekleyip yani zorla idare edip vodafone bakacağım. 2 ay onda kalabilirsem 90 gün sonunda koşarak TTkom yolunu tutacağım. Sizlere verdikleri gibi bize de uygun teklif sunsalardı da bu duruma düşmeseydik. Uygun teklif alan arkadaşlar kıymetini bilsin. Operatör değiştirecekler de bölgelerindeki çekim durumunu bilmeden maceraya kalkışmasınlar. Evde wifi var iadere ediyor ama asıl vaktimin çoğunun geçtiği iş yerimde sadece 2G dışarı çıkarsam 20 metre yürürsem 3G biraz daha ilerisi 4G.
    Turkcell'e şikayet edin belki bir çözüm bulurlar.
  • Öğlen aradım bir kod verdiler, telefone girdim denedim değişen bişey yok. Yarın bir daha arayıp görüşeceğim, kayıt oluşturacaklarmış.
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.