Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.701
Cevap
285
Favori
799.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TT her yerde aynı değil, benim TT 2 faturalı hattım var faruralı, 3 hat da fafurasız hiçbir çekim sıkıntısı olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

3 taahhütüm vardı. Bu ay bitmişti ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım verilecek taahhüt olmadığını söylediler. Bugün arandım, biten taahhütüm kadar 12 ay yüzde 25’le indirim teklif ettiler kabul ettim.

Seviyorum seni Türk Telekom. Bedava kullanımlara devam
    Prime extra 25 gb tarifesini %40 indirimle 33 tl ye verdiler sağolsunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 29 Ağustos 2019; 23:40:26 >
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Önceden hangi tarife idi beni %30 indirim diyorlar 35 TL 15gb şimdi şu var 35 den mi %30 yapıyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşigo34

Önceden hangi tarife idi beni %30 indirim diyorlar 35 TL 15gb şimdi şu var 35 den mi %30 yapıyormuş
    3 ay önce turkcell den direk prime extra 25 gb tarifesine geçtim 1 gün sonra hat çekmiyor diye hattı iptal etmek için fax çektim arayıp %40 indirim verdiler 89 tl den 33 tl ye düştü
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Vallahi bilmiyorum.5 6 saatte hasta etti beni

• quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Belli Fiyat aralığına göre bence %25 indirim iyi bir yüzde hocam. Siz hangi tarifeyi kullanıyordunuzda %50 indirim alabildiniz?
    Aynen doğru dedin hocam.

Ben Türk telekom prime 25 gb ekstra tarifesindeyim.

Normal şartlarda 140 tl ama 54 liraya kullanıyorum.

3 ayrı taahhütüm var

• İyi forumlar arkadaşlar
    Benim 6gb-35tl olan taahhütüm bitti. Mh hizmetleri önce 6gb-45tl önerdi. Israr ettiğimde 8gb-45tl teklif etti. Pazartesi günü için tekrar aramalarını ve araştıracağımı söyledim.

6-8gb interneti olan uygun bir tarife arıyorum 3-4 saattir. Fakat insanın kafası karışıyor biyerden sonra. Birde yeni gelenlere yapılan tarifeleri görünce insan gerçekten kazıklandığını düşünüyor. Sistem seni faturalı yapmak için 1 senelik güzel bir teklif sunuyor. Ondan sonra ya suyunu sıkacaklar yada her sene hat taşıma faturasıza geçeyim sonra döneyim diye uğraşacaksın.

15gb-39tl tarifesine geçene kadar önerebileceğiniz faturasız TT yada başka operatör tarifesi varmı. Mümkünse 40tl altı.
    Not:yaştan dolayı genç paketleri kullanamıyorum.

Bir de şimdi faturasıza geçsem nekadar süre sonra "faturasızdan faturalıya geçiş" tarifelerinden yararlanabilirim. Çünkü Aşımsız 10gb-39tl tarifeside (https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasizdan-Faturaliya/Tarifeler/asmayan-tarifeler-1.aspx ) hoş duruyor ve sadece faturasızdan gelenlere açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukopat -- 30 Ağustos 2019; 4:20:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturasıza geçiş için arayın, sizi ilgili birime aktaracaklar, orda da size pahalıdan ucuza kadar teklif sunarlar, en son 8 gb olan paketi 25 liraya verirler.Bi deneyip sonucu yazarsanız..

• Vodafone'dan geçiş için başvuru yaptım yarın geçiş işlemi olacak. Faturasızdan faturasıza geçiyorum. Hatta 7tl bakiye kaldı. Otomatik bakiye transfer oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 31 Ağustos 2019; 13:17:6 >
  • rza_35 kullanıcısına yanıt
    Direk geçişle oluyor mu bilmiyorum ama iletişime geçerek geçmeyen bakiyeyi isteyebilirsiniz.

• Direk geçişle olmuyor, bayiye gidip kalan bakiyeyi istemelisinz

89 dan %40indiirim yapınca 53.40 yapıyor hocam 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: aşigo34

89 dan %40indiirim yapınca 53.40 yapıyor hocam 😁
    tarifenin tahaütsüz fiyatı olan 140 tl üzerinden %40 indirim 56 tl yapıyor 89-56=33 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 31 Ağustos 2019; 22:57:29 >
    Bende taahhüt bitiyor 80 güne taşıyorum ulan desem bana da yaparlar mı

• Yaparlar tabiki

• waggish34 kullanıcısına yanıt
    Daha iyi bir teklifle gelecekleri kesin hocam.

• PTTcell tarifeleri için düşünceleriniz nelerdir?

• waggish34 kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talebi birakin

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    Eğer türk telekom lu değilseniz Tt nin teklifleri çok daha uygun.
    Tt den pttcell e geçişte en rekabetçi faturalı tarife 15GB (1000dk 1000sms) 49TL sanırım. Çünkü Bimcell'de de 11GB faturasız 39TL ye geliyor.

• Pttcell ve Bimcell, TT kampanyaları kadar cazip paket vermiyor, indirimleri de daha az

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.