Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.701
Cevap
285
Favori
799.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay sonra faturalı tarifem sona eriyormuş. Şu an 8 gb internet 1000 dk konuşma 1000 sms 29 TL'ye kullanıyordum. Tabi ki hiç 29 tl gelmedi fatura 33-34 tl'nin altına hiç düşmedi.

Daha iyisine geçmek için nasıl bir taktik uygulamalı arkadaşlar ?

Kendileri arıyorlar mı arayalım mı ?
  • 18 yıllık turkcell kullanıcısıyım.
    10. ayda denemek için telekom a ardından vodafone a geçmiştim.
    Telekom vodafone dan daha iyiydi.
    Geçen proaktif arkadaşım ısrar etti dönüşen 4 gb paketine geçeyim dedim.
    Bilgim yoktu bilgi verilmedi 90 gün diğer operatorde kalmak gerekirmiş.
    Haliyle 25 lira olan tarife 32 lira çıktı.

Müşteri hizmetlerini aradım.
    Sanarsın sokaktan çevirip müşteri hizmetlerine koymuşlar.
    Böyle kaba, böyle saçma sapan konuşana hayatımda rastlamadım.

Netice;
    Faturalıya ne zaman geçerim.
    Faturalı geçiş kampanyası olan 29 tl 10 gb teklifi nasıl gelir.
    Mh deki 39 lira dedi.
  • 1000 - 1000 - 8Gb 25tl anlaştık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maff kullanıcısına yanıt
    Taahütünüz bitmiş miydi? Bittiğinde otomatik tanımlanacak mı? Bu konu hakkında bi bilgi verdiler mi?
  • memole M kullanıcısına yanıt
    Evet bitmişti. Taahhüt bittikten bir kaç gün sonra aradılar. Önce yüzde 15 indirimli yenileyelim 44 tl ödeyin dediler (Bu arada tarifem 1000+1000+4Gb tı). Ben bir düşüneyim dedim.

Buradan tavsiyeleri okudum (sağolsunlar). Müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçmek istediğimi bildirdim." Faturasıza geçme telebinizi kaydediyorum.
    Arkadaşlar son onay için size geri dönecekler" (Beklediğim anahtar kelime :) dedi.

4-5 gün sonra kampanya kısmından arayıp, neden faturasıza geçmek istediğimi sordular. Bende 1000-1000-4 gb için 40 tl ödedeğimi + internetimin yetmediğini ekstradan 6 gb için 20 tl daha verdiğimi, vergilerle beraber her ay 80-85 tl para verdiğimi, buna daha fazla devam edemeyeceğimi söyledim.

Bunun üzerine direk 1000+1000+8 25 tl teklif etti. onayladım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maff -- 11 Ocak 2018; 23:12:36 >
  • Vodafone taahhüdüm bitiyor , türk telekomda 3-4 gb olacak sekilde faturalı faturasız geçiş yapsam , en uygun tarife hangisidir arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okandem1986 O kullanıcısına yanıt
    ilk once faturasiza gecin sizi arayip 8 gb 1000dk 1000sms 25 tl ye faturaliya gecme teklifi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

ilk once faturasiza gecin sizi arayip 8 gb 1000dk 1000sms 25 tl ye faturaliya gecme teklifi gelir.

Vayy be 4gb'lik paketi 25'e aldim diye kârdayim saniyodum. Şu an ölücü hüznü yaşıyorum.

• 1000 1000 2GB 20TL diye satılan ama hep 26TL gelen faturalı tarifem 1 ay sonra sona erecekmiş varmı bildiğiniz güzel bir kampanya yoksa vodafone a geçmeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bugun 0507 li numaradan aradılar yüzde 10 indirim bitmeye 22 gün kalmıştı . Makina size %30 indirim daha tanımlıyacaz dedi bende anlamadım 1 i tuşladım ok diye . Belki bir hata oldu ama şimdi %55 indirim var .

Demekki yapabiliyorlarmış , 1 sene daha primecıyım . Prime ile 10 gb kullanıyorum .

• 1000+1000+5gb'lık paket 25 ocakta doluyor ve 32 tl ödüyordum. %10 indirimle 36 TL istediler yeni taahhüte, bende forumdaki arkadaşlar gibi faturasız hatta geçirin dedim 3 gün sonra dönüş yapacaklarmış bakalım ne olacak
  • 30 tl ödedigim faturam yok 6 gb 1000 dk 1000 sms yazın 60-70 ödedim fakat indirim yok beni perişan ettiler ariyorlar 6 gb 44 yl 12 ay sözle diyorlar kafayı yicem

• xKeskin X kullanıcısına yanıt
    arkadaslar Faturasiza gecin selfy turuncu 750 dk 8gb 5000 sms 29 tl ,olur en kotu ihtimalle,zaten sizi arayip ,iyi bir teklif verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: xKeskin

30 tl ödedigim faturam yok 6 gb 1000 dk 1000 sms yazın 60-70 ödedim fakat indirim yok beni perişan ettiler ariyorlar 6 gb 44 yl 12 ay sözle diyorlar kafayı yicem

Senin gibi yağlı müşteriyi kaçırmak istemezler :)
    Bayiye gidip farurasıza geçiş başvurusu yap
    Seni ararlarsa "faturam yüksek geliyor ve paketim yetmiyor,hemen faturasız yapın" filan gibi şikayette bulun.Biraz sert ve kararlı konuş,ciddi bir teklif yaparlar,garantilidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü faturasız hat talebime istinaeden avea'dan arayıp 1000+1000+8gb teklifinde bulundular ve kabul ettim.

Bilgi veren arkadaşlara çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Dünkü faturasız hat talebime istinaeden avea'dan arayıp 1000+1000+8gb teklifinde bulundular ve kabul ettim.

Bilgi veren arkadaşlara çok teşekkürler

Ne kadara anlaştınız hocam..?

Bide önceden ne kullaniyordunuz ve ne kadar ödüyordunuz ?

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşlar gibi 25TL hocam. Fiyattan ve tarifeden memnun değilim dedim ve bu teklifti sundular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Diğer arkadaşlar gibi 25TL hocam. Fiyattan ve tarifeden memnun değilim dedim ve bu teklifti sundular.

- Önceden ne kullanıyordunuz hocam ??

- Bide şimdiki tarifenizin adı nedir ?

• Arkadaşlar turkceldeyim. 750 dk, 1000 sms, 5 GB internete 36,5 ödüyorum. Taahhütüm martin başında bitiyor. 1000 dk, 10-15 GB lı en uygun tarife hangisi telekomda ? Nasıl geçebilirim ?

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.