Donan─▒mHaber'de AraYEN─░ GEL─░┼×M─░┼× ARAMA
ForumBu B├Âl├╝mde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese a├ž─▒k beta s├╝r├╝m├╝ kullan─▒ma a├ž─▒ld─▒. Gizle ┼×imdi Dene
­čö┤T├ťRK TELEKOM ile S├ľZLE┼×MES─░ OLANLAR/B─░TENLER KULUB├ť­čö┤
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir Kullan─▒c─▒
4.409
Cevap
77
Favori
141.032
T─▒klama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine G├Âre En Be─čenilen Son Ekleneneler
Se├žimimi Hat─▒rla
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operat├Ârler >> T├╝rk Telekom >> ­čö┤T├ťRK TELEKOM ile S├ľZLE┼×MES─░ OLANLAR/B─░TENLER KULUB├ť­čö┤
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giri┼č
      999 Mesaj
      20 Ocak 2018 17:54:57
      Biraz önce arad─▒lar. Taahhütünüz iki gün sonra bitiyor size bir teklifte bulunal─▒m dediler. Bende buyrun bulunun dedim 😇

┼×u an kulland─▒─č─▒n─▒z 1000 dk 1000 SMS 4 GB ─░nterneti vergiler dahil 26,5 tlye kullan─▒yorsunuz. Ayn─▒ tarifeyi vergiler dahil 24,5 tlye verelim dedi bende kabul ettim.

Bu da gelen SMS;

Degerli musterimiz, 12 ay Turk Telekom Faturali mobil hat kullanma sozunuze 12 fatura donemi boyunca gecerli %50 aylik sabit ucret indiriminiz hattiniza tanimlanmistir. B001

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
      |
      |

• Binba┼č─▒
      1354 Mesaj
      20 Ocak 2018 22:32:59
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Myhunter

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: xKeskin

30 tl ödedigim faturam yok 6 gb 1000 dk 1000 sms yaz─▒n 60-70 ödedim fakat indirim yok beni peri┼čan ettiler ariyorlar 6 gb 44 yl 12 ay sözle diyorlar kafay─▒ yicem

Senin gibi ya─čl─▒ mü┼čteriyi kaç─▒rmak istemezler :)
      Bayiye gidip faruras─▒za geçi┼č ba┼čvurusu yap
      Seni ararlarsa "faturam yüksek geliyor ve paketim yetmiyor,hemen faturas─▒z yap─▒n" filan gibi ┼čikayette bulun.Biraz sert ve kararl─▒ konu┼č,ciddi bir teklif yaparlar,garantilidir

Hocam yaz─▒n─▒z─▒ okuduktan sonra sizin de┼či─činizi yapt─▒m ve bende faturas─▒z─▒ geçmek istiyorum diye ba┼čvurdum ayn─▒ gün numara arad─▒ ve i┼čleminizi gerçekle┼čtiriyoruz dedi hatt─▒n─▒z incenelecek ve tekrar aranacaks─▒n─▒z dedi ama indirim falan bahsetmedi kimse bana bende Prime 3000dk 3000 SMS 10gb 59 tl iken ┼čimdi sözle┼čmem bitince 75 tl ç─▒kt─▒ faturam

|
      |

• Te─čmen
      154 Mesaj
      20 Ocak 2018 22:46:40
      merhaba
      annem─▒n turkcell hat kullanmakta pek memnun de─čil faturadan kaynakl─▒ turk telekoma geçirmek istiyorum.bildigin uygun paket var m─▒ acaba ?
      ortalama 750 1000 dakikal─▒k interneti mb az olan bir paket
      te┼čekkürler

• Binba┼č─▒
      1085 Mesaj
      20 Ocak 2018 23:22:47
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: bunlaryalandolan

merhaba
      annem─▒n turkcell hat kullanmakta pek memnun de─čil faturadan kaynakl─▒ turk telekoma geçirmek istiyorum.bildigin uygun paket var m─▒ acaba ?
      ortalama 750 1000 dakikal─▒k interneti mb az olan bir paket
      te┼čekkürler

Her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS 2GB fatural─▒-faturas─▒z 20 tl.
      https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/Faturali/donusum-festivali-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi zaltun -- 22 Ocak 2018; 9:28:8 >
      |
      |

• ├çavu┼č
      51 Mesaj
      22 Ocak 2018 14:22:04
      son aya girmi┼č bulunuyorum. 1000dk 1000 sms8 gb 29tl ye kullan─▒yorum. 12 ay tahahüdüm bitiyor, 2 hafta sonra aray─▒p talep olu┼čturacam fatural─▒dan faturas─▒za geçi┼č için. Bu sefer 1000dk 1000sms 10gb 25 tl yap─▒n diyecem. ─░nan─▒n bunlara o bile çok çünkü kalite olarak çok kötü Turk telekom. Uygun fiyat vermezlerse de ba┼čka operatöre geçi┼č yapacam bu sefer.

• Yarbay
      2663 Mesaj
      22 Ocak 2018 18:43:16
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: freeman02

son aya girmi┼č bulunuyorum. 1000dk 1000 sms8 gb 29tl ye kullan─▒yorum. 12 ay tahahüdüm bitiyor, 2 hafta sonra aray─▒p talep olu┼čturacam fatural─▒dan faturas─▒za geçi┼č için. Bu sefer 1000dk 1000sms 10gb 25 tl yap─▒n diyecem. ─░nan─▒n bunlara o bile çok çünkü kalite olarak çok kötü Turk telekom. Uygun fiyat vermezlerse de ba┼čka operatöre geçi┼č yapacam bu sefer.

Hocam ayn─▒s─▒n─▒ kullan─▒yorum.

┼×ayet onu yaparlarsa nefis olur.

Birde dediklerinize kat─▒l─▒yorum.

"Ben, benden önceki sultanlara benzemem!

Ben, SULTAN MEHMED HAN'IM..!"
    • Yarbay
      2644 Mesaj
      23 Ocak 2018 00:30:50
      Arkada┼člar Turkcell fatural─▒y─▒m TT'a geçmek istiyorum.─░nternet fazla kullan─▒r─▒m ne önerirsiniz?

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
      |
      |

• Binba┼č─▒
      1470 Mesaj
      23 Ocak 2018 00:54:25
      10 y─▒ld─▒r turkcell kullan─▒yorum faturas─▒z.. her ay 4GB 500 dk 1000 sms 29 liradan al─▒yorum standart..
      Türk telekoma geçmek istiyorum..Selfy paketi 8gb 750 dk 5000 sms 29 TL imi┼č...tavsiye edermisiniz

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Misafir ├çocu─ču -- 23 Ocak 2018; 0:55:18 >
      |
      |

• Onba┼č─▒
      27 Mesaj
      23 Ocak 2018 01:24:57
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Myhunter

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: xKeskin

30 tl ödedigim faturam yok 6 gb 1000 dk 1000 sms yaz─▒n 60-70 ödedim fakat indirim yok beni peri┼čan ettiler ariyorlar 6 gb 44 yl 12 ay sözle diyorlar kafay─▒ yicem

Senin gibi ya─čl─▒ mü┼čteriyi kaç─▒rmak istemezler :)
      Bayiye gidip faruras─▒za geçi┼č ba┼čvurusu yap
      Seni ararlarsa "faturam yüksek geliyor ve paketim yetmiyor,hemen faturas─▒z yap─▒n" filan gibi ┼čikayette bulun.Biraz sert ve kararl─▒ konu┼č,ciddi bir teklif yaparlar,garantilidir

denicem hocam

|
      |

• Yarbay
      4313 Mesaj
      23 Ocak 2018 07:56:25
      Güzel bir teklif gelmezse "faturas─▒za geçece─čim" takti─či i┼če yar─▒yor.

1000 dk, 1000 SMS 8 GB 25 liraya indiler kabul ettim...
      |
      |

• Binba┼č─▒
      1470 Mesaj
      23 Ocak 2018 12:22:21
      numara ta┼č─▒ma ücreti ne kadar arkada┼člar
      |
      |

• Y├╝zba┼č─▒
      296 Mesaj
      23 Ocak 2018 14:19:53
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Akustik34

quote:

Hakk─▒n─▒ yemeyelim türk telekomun ┼čayet yapt─▒klar─▒ kampanyalar─▒ hangi operatörler yap─▒yor ? Burger king, popeyes, 1 alana 1 bedava 100 lerce kez kullandim, ücretsiz dergi uygulamas─▒ndan gazete ve dergileri okuyorum, 20 tl google play kupon y─▒lda bir kez hediye ediyor, 3 senedir tt onumuzdeki 3 ay boyunca ayl─▒k 3 gb internet hediye ettiler, tt wifi gizmetlerinden ücretsiz yararlan─▒yorum, 29 tl 1000dk 10000 sms 8gb 29 tl kulllaniyom (var mi boyle uygun paket di─čerlerinde) kötu yanlari ise servisler kalitesiz, da─čda bay─▒rda sinyaller zay─▒f kal─▒yor bunlarda benim icin o kadar onemli de─čil

• Yarbay
      2663 Mesaj
      23 Ocak 2018 16:25:23
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: jerry smith

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Akustik34

quote:

Hakk─▒n─▒ yemeyelim türk telekomun ┼čayet yapt─▒klar─▒ kampanyalar─▒ hangi operatörler yap─▒yor ? Burger king, popeyes, 1 alana 1 bedava 100 lerce kez kullandim, ücretsiz dergi uygulamas─▒ndan gazete ve dergileri okuyorum, 20 tl google play kupon y─▒lda bir kez hediye ediyor, 3 senedir tt onumuzdeki 3 ay boyunca ayl─▒k 3 gb internet hediye ettiler, tt wifi gizmetlerinden ücretsiz yararlan─▒yorum, 29 tl 1000dk 10000 sms 8gb 29 tl kulllaniyom (var mi boyle uygun paket di─čerlerinde) kötu yanlari ise servisler kalitesiz, da─čda bay─▒rda sinyaller zay─▒f kal─▒yor bunlarda benim icin o kadar onemli de─čil

Tamam da bir operatör için en önemli ┼čeyi siz, benim için mühim degil demissiniz :))

Bir operatör için cekim kalitesi, sinyal kalitesi iyi degilse en ba┼čat vazifesi olan konu┼čma kalitesini veremedikten sonra isterse tonlarca paket yapsin ne fayda :))

|
      |

"Ben, benden önceki sultanlara benzemem!

Ben, SULTAN MEHMED HAN'IM..!"
    • Te─čmen
      155 Mesaj
      25 Ocak 2018 11:48:38
      15 gb ailece paketini kullaniyorum 15 gun kaldi bitime 2 3 kere ardilar hic uygun fiyat vermediler suan 112 tl felan oduyirum 3 kisi kullaniyoruz anne baba ben yani anne baba sadce alo diyolar o kasar taahutu 2 sene devam ettirsem 129 tl felan gelicek hesapladilar bide indjrimnvar yani yuzde 20 bende turkcelle gecicem dedim donus yok daha turkcelde hazirkart var eko 3

25 tl den 75 yapar tepe tepe.kullabirim diye dusunuyorum

sizce ne yapmayaliyim

bide taahhut cezasi sorgulattim ceza cikmaz dediler size taahutun 15 gun bitmesine var operatoe degistirsem ceza yermiyim taahhut bitime 7 gun kala felanda yeni fatura cikiyormus vs bunlar hakkinda bilgisi olan var mi

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi BlackBaron71 -- 25 Ocak 2018; 11:51:58 >

• Binba┼č─▒
      1825 Mesaj
      25 Ocak 2018 12:57:44

faturasiza gecin deyin bakalim ne olacak

|
      |
      BlackBaron71 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

• Binba┼č─▒
      1085 Mesaj
      25 Ocak 2018 18:36:37
      bende numara ta┼č─▒ma ile faturas─▒z donu┼čen 4gb paketine geçtim.25 tl 1000dk/sms 4 gb internet.önceden telekom abonesi oldu─čum için y─▒llar─▒m kampanyas─▒ndan da 7gb ayl─▒k internet geldi üç ay boyunca.duruma göre fatural─▒ da 10gb tarifesine geçebilirim.

Edit: ─░lk yorumum ─░zmir'de i┼čyerim ve evimde vodafonenun çekim kalitesi kesinlikle daha güçlüydü.Vodafone da her yerde 4.5 çekiyordu.Turk telekomda ço─čunlukla 3g çekiyor. 4.5g çekti─či yerlerde de 1-2 di┼č ancak çekiyor.Ayn─▒ yerlerde vodafone full yada 4 di┼č 4.5g çekim alan─▒ vard─▒.Turk telekomun avantaj─▒ 4.5 interneti daha h─▒zl─▒.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi zaltun -- 26 Ocak 2018; 11:15:7 >
      |
      |

• ├çavu┼č
      72 Mesaj
      26 Ocak 2018 17:12:20
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: tridinebandim

┼×u an avantajl─▒ 4g tarifesindeyim 750 dak. 1000sms 4gb 26,5tl, iki ay kald─▒ taahhütün bitmesine, prime 10 gb ye 25-27 tl ye geçirirler mi ─▒srar etsem. ttnet internetim de var ordanda indirim yaparlar belki?

─░lk arad─▒lar 1000+1000+6gb 39 tl dedi 10gb interneti 29a verin vermiyorsan─▒z hiç konu┼čmayal─▒m i┼čim var dedim olmaz dedi kapatt─▒ arayan sonu 555 olan bi numara idi. Bugün sonu 33 olan cep numaras─▒ arad─▒ direk 10gb interneti olan tarifeler ile ilgileniyorum mümkünse prime dedim, çok güzel bir tarife var indiriminde var onu size bildireyim dedi 1500+1500+10gb 40 tl dedi, 30dan fazla vermeyi dü┼čünmüyorum dedim a┼ča─č─▒ konu┼čtuk yukar─▒ konu┼čtuk durun bir daha bakay─▒m, inisiyatif kullanay─▒m falan.. en son 30 küsüre oluyor dedi. Tamam bunu kabul edebilirim dedim, bende prime a geçtim &#128522;

• Y├╝zba┼č─▒
      357 Mesaj
      26 Ocak 2018 17:44:24
      quote:

quote:

┼×u an avantajl─▒ 4g tarifesindeyim 750 dak. 1000sms 4gb 26,5tl, iki ay kald─▒ taahhütün bitmesine, prime 10 gb ye 25-27 tl ye geçirirler mi ─▒srar etsem. ttnet internetim de var ordanda indirim yaparlar belki?

─░lk arad─▒lar 1000+1000+6gb 39 tl dedi 10gb interneti 29a verin vermiyorsan─▒z hiç konu┼čmayal─▒m i┼čim var dedim olmaz dedi kapatt─▒ arayan sonu 555 olan bi numara idi. Bugün sonu 33 olan cep numaras─▒ arad─▒ direk 10gb interneti olan tarifeler ile ilgileniyorum mümkünse prime dedim, çok güzel bir tarife var indiriminde var onu size bildireyim dedi 1500+1500+10gb 40 tl dedi, 30dan fazla vermeyi dü┼čünmüyorum dedim a┼ča─č─▒ konu┼čtuk yukar─▒ konu┼čtuk durun bir daha bakay─▒m, inisiyatif kullanay─▒m falan.. en son 30 küsüre oluyor dedi. Tamam bunu kabul edebilirim dedim, bende prime a geçtim &#128522;

Hocam taahhüt mü bitiyordu ? Yada faturas─▒z dan fayuraliya mi geçtiniz ?

Ben turkcelldeyim. Mart ba┼č─▒nda sizin tarifeye geçmek istiyorum, nas─▒l bir yol önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi 2 -- 26 Ocak 2018; 17:44:48 >

• ├çavu┼č
      72 Mesaj
      26 Ocak 2018 17:51:05
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: 2

quote:

quote:

Hocam taahhüt mü bitiyordu ? Yada faturas─▒z dan fayuraliya mi geçtiniz ?

Ben turkcelldeyim. Mart ba┼č─▒nda sizin tarifeye geçmek istiyorum, nas─▒l bir yol önerirsiniz ?

Taahhüt bitiyordu hocam 1 ay falan kalm─▒┼čt─▒,

Ben çok bilmiyorum ama faturas─▒za geçip ordan da fatural─▒ geçmeyi deneyebilirsiniz, ben Vodafone dan Turk telekom fatural─▒ya geçerken direk sitesinden form doldurmu┼čtum aram─▒┼člard─▒...

|
      |

• Yarbay
      2921 Mesaj
      26 Ocak 2018 17:55:47
      Arkada┼člar an itibariyle Vodafone dan prime la tan─▒┼č 10gb tarifesine geçtim. Fakat taahhüt yapmad─▒m henüz. Yani 49 lira ┼čimdilik. Taahhüt yapsak 39 olacak. Benim diyece─čim o ki bu fiyata ─░nterneti daha bol bir paket var m─▒ veya üst mesajlarda ─░ndirimden bahsedilmi┼č, 39 un daha alt─▒nda bir fiyata taahhüt yapabilir miyiz?

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Erkek y├╝z├╝k modelleri
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Tablet s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.