Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.657
Cevap
283
Favori
795.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jerry smith

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: freeman02

son aya girmiş bulunuyorum. 1000dk 1000 sms8 gb 29tl ye kullanıyorum. 12 ay tahahüdüm bitiyor, 2 hafta sonra arayıp talep oluşturacam faturalıdan faturasıza geçiş için. Bu sefer 1000dk 1000sms 10gb 25 tl yapın diyecem. İnanın bunlara o bile çok çünkü kalite olarak çok kötü Turk telekom. Uygun fiyat vermezlerse de başka operatöre geçiş yapacam bu sefer.

Hocam aynısını kullanıyorum.

Şayet onu yaparlarsa nefis olur.

Birde dediklerinize katılıyorum.

Hakkını yemeyelim türk telekomun şayet yaptıkları kampanyaları hangi operatörler yapıyor ? Burger king, popeyes, 1 alana 1 bedava 100 lerce kez kullandim, ücretsiz dergi uygulamasından gazete ve dergileri okuyorum, 20 tl google play kupon yılda bir kez hediye ediyor, 3 senedir tt onumuzdeki 3 ay boyunca aylık 3 gb internet hediye ettiler, tt wifi gizmetlerinden ücretsiz yararlanıyorum, 29 tl 1000dk 10000 sms 8gb 29 tl kulllaniyom (var mi boyle uygun paket diğerlerinde) kötu yanlari ise servisler kalitesiz, dağda bayırda sinyaller zayıf kalıyor bunlarda benim icin o kadar onemli değil

Tamam da bir operatör için en önemli şeyi siz, benim için mühim degil demissiniz :))

Bir operatör için cekim kalitesi, sinyal kalitesi iyi degilse en başat vazifesi olan konuşma kalitesini veremedikten sonra isterse tonlarca paket yapsin ne fayda :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 gb ailece paketini kullaniyorum 15 gun kaldi bitime 2 3 kere ardilar hic uygun fiyat vermediler suan 112 tl felan oduyirum 3 kisi kullaniyoruz anne baba ben yani anne baba sadce alo diyolar o kasar taahutu 2 sene devam ettirsem 129 tl felan gelicek hesapladilar bide indjrimnvar yani yuzde 20 bende turkcelle gecicem dedim donus yok daha turkcelde hazirkart var eko 3

25 tl den 75 yapar tepe tepe.kullabirim diye dusunuyorum

sizce ne yapmayaliyim

bide taahhut cezasi sorgulattim ceza cikmaz dediler size taahutun 15 gun bitmesine var operatoe degistirsem ceza yermiyim taahhut bitime 7 gun kala felanda yeni fatura cikiyormus vs bunlar hakkinda bilgisi olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBaron71 -- 25 Ocak 2018; 11:51:58 >
  • BlackBaron71 B kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecin deyin bakalim ne olacak

• bende numara taşıma ile faturasız donuşen 4gb paketine geçtim.25 tl 1000dk/sms 4 gb internet.önceden telekom abonesi olduğum için yıllarım kampanyasından da 7gb aylık internet geldi üç ay boyunca.duruma göre faturalı da 10gb tarifesine geçebilirim.

Edit: İlk yorumum İzmir'de işyerim ve evimde vodafonenun çekim kalitesi kesinlikle daha güçlüydü.Vodafone da her yerde 4.5 çekiyordu.Turk telekomda çoğunlukla 3g çekiyor. 4.5g çektiği yerlerde de 1-2 diş ancak çekiyor.Aynı yerlerde vodafone full yada 4 diş 4.5g çekim alanı vardı.Turk telekomun avantajı 4.5 interneti daha hızlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 26 Ocak 2018; 11:15:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

Şu an avantajlı 4g tarifesindeyim 750 dak. 1000sms 4gb 26,5tl, iki ay kaldı taahhütün bitmesine, prime 10 gb ye 25-27 tl ye geçirirler mi ısrar etsem. ttnet internetim de var ordanda indirim yaparlar belki?

İlk aradılar 1000+1000+6gb 39 tl dedi 10gb interneti 29a verin vermiyorsanız hiç konuşmayalım işim var dedim olmaz dedi kapattı arayan sonu 555 olan bi numara idi. Bugün sonu 33 olan cep numarası aradı direk 10gb interneti olan tarifeler ile ilgileniyorum mümkünse prime dedim, çok güzel bir tarife var indiriminde var onu size bildireyim dedi 1500+1500+10gb 40 tl dedi, 30dan fazla vermeyi düşünmüyorum dedim aşağı konuştuk yukarı konuştuk durun bir daha bakayım, inisiyatif kullanayım falan.. en son 30 küsüre oluyor dedi. Tamam bunu kabul edebilirim dedim, bende prime a geçtim 😊

• quote:

quote:

Şu an avantajlı 4g tarifesindeyim 750 dak. 1000sms 4gb 26,5tl, iki ay kaldı taahhütün bitmesine, prime 10 gb ye 25-27 tl ye geçirirler mi ısrar etsem. ttnet internetim de var ordanda indirim yaparlar belki?

İlk aradılar 1000+1000+6gb 39 tl dedi 10gb interneti 29a verin vermiyorsanız hiç konuşmayalım işim var dedim olmaz dedi kapattı arayan sonu 555 olan bi numara idi. Bugün sonu 33 olan cep numarası aradı direk 10gb interneti olan tarifeler ile ilgileniyorum mümkünse prime dedim, çok güzel bir tarife var indiriminde var onu size bildireyim dedi 1500+1500+10gb 40 tl dedi, 30dan fazla vermeyi düşünmüyorum dedim aşağı konuştuk yukarı konuştuk durun bir daha bakayım, inisiyatif kullanayım falan.. en son 30 küsüre oluyor dedi. Tamam bunu kabul edebilirim dedim, bende prime a geçtim 😊

Hocam taahhüt mü bitiyordu ? Yada faturasız dan fayuraliya mi geçtiniz ?

Ben turkcelldeyim. Mart başında sizin tarifeye geçmek istiyorum, nasıl bir yol önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2 -- 26 Ocak 2018; 17:44:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2

quote:

quote:

Hocam taahhüt mü bitiyordu ? Yada faturasız dan fayuraliya mi geçtiniz ?

Ben turkcelldeyim. Mart başında sizin tarifeye geçmek istiyorum, nasıl bir yol önerirsiniz ?

Taahhüt bitiyordu hocam 1 ay falan kalmıştı,

Ben çok bilmiyorum ama faturasıza geçip ordan da faturalı geçmeyi deneyebilirsiniz, ben Vodafone dan Turk telekom faturalıya geçerken direk sitesinden form doldurmuştum aramışlardı...

• Arkadaşlar an itibariyle Vodafone dan prime la tanış 10gb tarifesine geçtim. Fakat taahhüt yapmadım henüz. Yani 49 lira şimdilik. Taahhüt yapsak 39 olacak. Benim diyeceğim o ki bu fiyata İnterneti daha bol bir paket var mı veya üst mesajlarda İndirimden bahsedilmiş, 39 un daha altında bir fiyata taahhüt yapabilir miyiz?

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talimati verin

• Turkcell'den hattımı tasiyacagım 10gb internetli tarifelerden birisini 29-30tl ye nasıl alabilirim tavsiyede bulunabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontool -- 26 Ocak 2018; 22:38:2 >
  • ben sunu fark ettim 10 sayfadir ayni sorulara ayni cevabi atiyorum millet yine ayni soruyu soruyor.

soru . bu tarifeye nasil gecerim ?

cevap . faturasiza gecin onlar sizi arayacak.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    dostum mevcut kullanıcılar faturasiza geçme talebi oluşturuyor arıyorlar onu anladımda ben turkcell kullanıyorum hattımı tasiyacam benim ne yapmam lazım.

• 2 gün önce faturasıza geçiş talebi verdim iki hattım için bugün aradılar neden geçmek istiyorsunuz dedi bende yüksek faturadan dolayı dedim 8 gb 24 tlden veriyorsunuz dedim o fiyatlara imkansız dedi ben ısrar edince pazarlık yapıyorsunuz şuan dedi 24 tlye her şey dahil fiyat verdi 2 hattım içinde geçiş yaptık bilginize ısrarlı olun

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    faturasız bir pakete geçin. 30 gün sonra ya onlar arar sizi yada siz faturalıda 10gb tarifesine geçiş yaparsanız.

• Bu ayin 9 unda son faturam.kesilecek Subat yani.

Firsat 8gb 1000 1000 paketini 32 tl kullaniyirdum. Dun aradilar, ayni paketi sozde indirimle 35 tl ye devam edebilirsiniz dedi, bide size ozel diyor telefinu kirdirtacaklar bana (((

25 tl olan paketi verirse kullanacagim vermez ise faturasiza gececegim. Bu para bu hizmete cok bilie. Internet her yerde saglikli cekmiyor , konusmalarda ses gidip geliyor .

Daha once Inst ettim faturasiza gec dedim baya faturasizda kaldim.olmadi baska operatore gecerrim.

Sozde indirim yapmiyorlarmis, 25 tl imkansiz dedi. Yok faturasiza gecerseniz 20 tl+ telsiz toplam bedeli falan ucret odersiniz falan dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 28 Ocak 2018; 9:58:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 ay %50 indirimim bitiyormuş aradılar bugün aynı şekilde devam ederseniz 12 ay daha uzatalım dediler bende tamam dedim.

23 tl ye 1000+1000+4 olarak uzatttık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

12 ay %50 indirimim bitiyormuş aradılar bugün aynı şekilde devam ederseniz 12 ay daha uzatalım dediler bende tamam dedim.

23 tl ye 1000+1000+4 olarak uzatttık.

Dönüşen tarifelere bakılırsa gerçekte %50 indirim yapmıyorlar.şu an 1000 dk/sms 4gb int. faturalı faturasız 25 tlden veriliyor.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/Faturali/donusum-festivali-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 29 Ocak 2018; 12:49:41 >

• (6 GB+1000SMS+1000DK 30 TL tarifesindeydim. Taahhüdüm bu ay bitti ve 47 lira fatura geldi)
    Demin aradım. Faturasıza geçmek istiyorum dedim. Sebebini sordu, İnternet yetmezliği ve fahiş fatura fiyatı dedim. Dilerseniz %10 indirim yapalım, mesela 48 liralık 8gb lık tarife 43 olur dedi, kabul etmedim. 20 lira geçiş parası+bu yılın telsiz kullanım ücretleri+bu ayın faturaı olacak dedi, kabul ettim. Sonra sanki işlem bitmiş gibi işte dakikası şu kuruştan olacak falan filan anlatmaya başladı. Bir an korktum ama sonra o anahtar cümle geldi; Bu iletişim numaranızdan onay alınmak için aranacaksınız :) Bakalım
  • TT tarifelere baktım, tamamı neredeyse, ya yeni hat alma, yada numara taşıma. Bazı paekylerde internet ve mesaj bir arada, bir diğerinde konuşma ve mesaj.

Yani kısacası iyi yulunu bulmuşlar, paketler ya eksik, yada fahiş pahalı Mevcut aboneyi kim düşünür.

Hepsinde böyle sadece tt de değil.

Hepsine lanet olsun, bu paketler ve tarifeleri sundukları ve milleti yoldukları için.
  • Vodafone müşterisiyim. Minimum 4GB interneti olan uygun bir tarife önerisi olan var mı? yaş 25'in üzerinde.
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.