Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.698
Cevap
284
Favori
799.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam zaten iptal edicem diyeceğim ötesi yok herhalde. hatta internetim bitmeye yakın direkt arayıp vermiyorlarsa o an iptal başvurusunda bulunacağım. yeni pakete para vereceğime gider yeni tarifeden hat alırım.
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Aynısını aldım hocam sonunda. Pazarlık sünnettenmiş bu hat işlerinde daha önce yapmamıştım. Arkadaşlara tavsiye..
  • Bana sizin dediğiniz tarifeleri vermediler hıyartolar. 1000 dk , 1000 sms, 4 gb - 25 TL (İnternetten baktım BRSSPRCLLMaxiTarife %25 indirimli gözüküyor)

İlk ben aradığımda 1000 dk, 1000 sms, 2gb a 39 demişlerdi. Onlar arayınca 25 TL'ye düşmüş oldu en azından. Pazarlığı beceremiyorum genelde zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te.k

Bana sizin dediğiniz tarifeleri vermediler hıyartolar. 1000 dk , 1000 sms, 4 gb - 25 TL (İnternetten baktım BRSSPRCLLMaxiTarife %25 indirimli gözüküyor)

İlk ben aradığımda 1000 dk, 1000 sms, 2gb a 39 demişlerdi. Onlar arayınca 25 TL'ye düşmüş oldu en azından. Pazarlığı beceremiyorum genelde zaten.

Biraz kararlı olmak yetiyor aslında "Faturasıza taşımak istiyorum" deyip ordan yürümek daha iyi sonuç veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te.k

Bana sizin dediğiniz tarifeleri vermediler hıyartolar. 1000 dk , 1000 sms, 4 gb - 25 TL (İnternetten baktım BRSSPRCLLMaxiTarife %25 indirimli gözüküyor)

12 aylık faturalı taahütünüz doldu mu hocam? fiyatlar astronomik geldi bana.
  • 5gb , her yöne 750 dk , her yöne 5000 sms 20 tl teklif edildi nasıl fiyat arkadaşlar ?
  • Beni de aradılar ve şubat sonunda başlamak üzere yeni tarifemi 1000 dk, 1000 sms, 5 gb internet 34 tl teklif ettiler kabul ettim. Böyle pazarlık yapılabildiğini bilseydim kabul etmezdim nasıl iptal ettirebilirim bunu?
    Neyse az önce aradım iptal ettim az daha kazığı yiyomuşum iyi ki bu konuyu gördüm ve okudum. 1 senelik taahhüdüm 2 ay sonra bitiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_KniGHT_ -- 22 Aralık 2017; 14:54:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kans1903

Aynısını aldım hocam sonunda. Pazarlık sünnettenmiş bu hat işlerinde daha önce yapmamıştım. Arkadaşlara tavsiye..

Sizin daha önceki kullandığınız tarife neydi? Beni ararlarsa tekrar ben de aynısını istiycem
  • Faturalida 10 gb tarifesine gecmek icin fenercellden turk.telekom kontorluye gectim...bugun itibariyle aradim fakat o tarifenin hatta tanimlanmasi gerekiyormus o yuzden kabul etmediler gecemedik bu tarifeye

Varmi acaba yapmam gereken baska birsey?

• kans1903 kullanıcısına yanıt
    Doldu da, ben fazla ısrar edemeden evet dedim galiba. (1000 dk, 1000 sms, 4gb, 25TL)
  • Merhaba arkadaslar ben tt de faturasiz 3gblik paketi 19 tlye kullaniyorum. Ayni fiyata 4gb lik veya daha pahali ust paketleri var faturalida. Faturaliya gecsem surpriz faturalarla karsilasir miyim ? Internet kullaniminda ozellikle. Hat tasimayida dusunmuyorum. Vodafone da hic iyi degil bulundugum bolgede karar veremedim henuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyLaR046 -- 22 Aralık 2017; 23:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Merhaba arkadaslar ben tt de faturasiz 3gblik paketi 19 tlye kullaniyorum. Ayni fiyata 4gb lik veya daha pahali ust paketleri var faturalida. Faturaliya gecsem surpriz faturalarla karsilasir miyim ? Internet kullaniminda ozellikle. Hat tasimayida dusunmuyorum. Vodafone da hic iyi degil bulundugum bolgede karar veremedim henuz.

Paketini aşmamaya dikkat edersen hiçbir sıkıntı olmaz

• DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Faturalıda 4GB tarifesini kullanıyordum hocam. Şu an 1000dk 1000sms 8GB 25TL ye geçtim. Aramalarını beklemeden faturasıza geçme blöfünü yapabilirsiniz. Ben de buradaki bir arkadaşın tavsiyesi ile yapmıştım. Kolay gelsin.
  • Te.k kullanıcısına yanıt
    Peki dolan tarifeniz 25TL'nin altında mıydı hocam? Şu an yeni aldığınız 4GB'lik paketi bir sene kullandım ben 25 tl ödeyerek daha sonra 8GB'ye geçtim. Fiyatla alakalı olabilir belki..
  • 31 TL'ye 1000 dk 1000 sms 8 gb paketim vardı ancak taahhütüm 10 Aralık'ta bitmiş ve güncel faturam 50 TL. Hiç aramadılar taahhüt yenilenmesi için falan. Faturasıza geçme talebi mi yapmalıyım indirimli tarife sunmaları için?

Edit: Aradım taahhüt bitti hiç haber vermiyorsunuz dedim 45 TL'ye veriyor eskisine göre %50 daha pahalı ben de faturasıza geçiş işlemi yaptırttım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 23 Aralık 2017; 13:20:17 >
  • Katre. kullanıcısına yanıt
    3 gün içinde arayıp faturalı için teklifte bulunabilirler hazırlıklı olmakta fayda var.
  • 750dk 1000sms 7gb net 25 tl oldu. GSMobile'de (yuvada ) kaldığım için sevinçliyim.
  • Prime kullanicisiyim tarife tahuutum doluyor , 10 gb netim var yetmiyor 15 gb prime icin konusacam bakalim ne diyecekler . Var mi onerisi olan bole yap bole sole diye
  • bana tarife önermiyorlar operatör değiştirin dediler. isterseniz kulandıgınız tarifeyi devam ettirelim. yada 10gb internet 49tl dediler. bakalım vodafone ne diyecek
  • alfaturk A kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecin deyin baska temsilciye

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.