Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ugur2163 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.690
Cevap
285
Favori
798.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Predatör.

prime klasik 10 gb ismi.ancak benim daha onceden yine prime taahhudum vardi. bitmesine 4-5 ay vardi sanirim.

aradim ve faturasiza gecme talebi olusturdum. daha sonra bunlar beni aradi ve neden faturasiza gecmek istedigimi sordu.bende pahali dedim. vur asagi vur yukari pazarlikla bu tarifeyi aldim hocam.

Bunlara illa ya iptal ediyorum ya da faturasıza geçiyorum diyeceksin anlaşılan.

Bize 32 TL'den 1 sene kitlediler 5 GB 1000 dk'yı.
    Artık gelecek sene sizin yaptığınız şekilde pazarlık yapacağım mutlaka. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Taahütünüz bitti ve size bunu mu sundular benimde.bitcek tahüt 4gb ye 26 tl ye verirseler alırım

Bu kan emiciler teklif eder mi hic.

Arayip faturasiza gecicez diyince 2 gun sonra aradilar. Web sitesinde olmayan "avantaj bilmemne paketi"ne yizde 20 indirimle gecirdiler. (1000dk+sms+4gb+sinirsiz avea 26 tl)

3 hatti da gecirdik bu sekilde.

Benim taahhut bitmedigi icin bana geciriyolar her ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    faturasiz kozunu kullan hocam.taahhutun bitmesini beklemene gerek yok.yeni tarifye gecebiliyorsun.

• quote:

faturasiz kozunu kullan hocam.taahhutun bitmesini beklemene gerek yok.yeni tarifye gecebiliyorsun.

hocam s.a taahhüdüm bitmesine gerek yokmu

şubatta taahhüdüm bitecek şimdiden arayıp faturasız geçiş talimatı versem uydun teklif alırmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 30 Aralık 2016; 23:0:39 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    öncelikle ikna kabiliyetinize bagli olmakla birlikte kararli gorunmeniz gerekiyor. ben cezasi falan neyse iptal edin dedim.sonra genel mudurlukten aradilar. bikac kampanya vs biraz pazarlikla aldim bunu.

• Beni bir kere aradılar dandik bir teklif verdiler kabul etmedim, 3 ocak son gün aramazlarsa Türkcell e geçicem kısa süreliğine..
  • quote:

öncelikle ikna kabiliyetinize bagli olmakla birlikte kararli gorunmeniz gerekiyor. ben cezasi falan neyse iptal edin dedim.sonra genel mudurlukten aradilar. bikac kampanya vs biraz pazarlikla aldim bunu.

ben 30 / 35 arasında 1000 dk 1000 sms 8 gb internet verseler mantıklı olabilir benim için

yeni yıl 4 gb kullanıyorum 29 tl ödüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

ben 30 / 35 arasında 1000 dk 1000 sms 8 gb internet verseler mantıklı olabilir benim için

yeni yıl 4 gb kullanıyorum 29 tl ödüyorum

1000/1000/4Gb bir yil taahhutle 22 tlden kullaniyordum taahhut bitti Gecen yil 3.aramalarinda kabul etmistim ben o yuzden israrci olmak cok onemli

konuda dediginiz tarifeyi 29 liraya alan arkadaslar var. siz de alabilirsiniz bence.

• quote:

konuda dediginiz tarifeyi 29 liraya alan arkadaslar var. siz de alabilirsiniz bence.

s.a hocam taahhüdüm bitmesine 50 gün var beklememe gerek varmı arayıp faturasıza geçmek istediğimi söylesem mutlaka arayıp yeni faturalı teklif yapıyorlar mı
    aynen yapiyorlar.

• quote:

aynen yapiyorlar.

şimdi arasam kaç gün içinde ararlar hemen yılbaşından sonra ararlar mı

teklifi kabul edersem taahhüd cezası ödemiyormuyum ozman
    hocam en gec iki uc gun icinde ararlar. beni aramalari 4 gunu bulmustu sanirim. eger yeni bir tarifede anlasirsaniz ceza odemiyorsunuz.

ancak ben simdi taahhut bilgilerimi sorgulattigimda mesela eski tarifemde taahhudum 3 ay kalmisti, yeni tarife bir yil+eski tarifenin kalan kismi seklinde bir tatahhud vermis gibi oluyorsunuz.mesela simdi ne kadar ceza oderim diye baktigimda eski kalan ve yeni kalan seklinde bir ceza cikiyor. umarim anlatabilmisimdir.

[simage]
    📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR
    [/simage]

simdi sorguladigimda gelen mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Predatör. -- 31 Aralık 2016; 12:36:23 >

• quote:

hocam en gec iki uc gun icinde ararlar. beni aramalari 4 gunu bulmustu sanirim. eger yeni bir tarifede anlasirsaniz ceza odemiyorsunuz.

ancak ben simdi taahhut bilgilerimi sorgulattigimda mesela eski tarifemde taahhudum 3 ay kalmisti, yeni tarife bir yil+eski tarifenin kalan kismi seklinde bir tatahhud vermis gibi oluyorsunuz.mesela simdi ne kadar ceza oderim diye baktigimda eski kalan ve yeni kalan seklinde bir ceza cikiyor. umarim anlatabilmisimdir.

[simage]
    📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR
    [/simage]

simdi sorguladigimda gelen mesaj

nerden ve nasıl sorgulatıyorsunuz ne kadar ceza ödeneceğine

arama ekraninda *120# yaptigimda menu cikiyor ordan yapiliyor hocam

• Kurtuldum sonunda bu operatörden
  • quote:

Ses paketi al, internet paketi al falan yazıyor bende o ekranda

• thepromh kullanıcısına yanıt
    özur dilerim arkadaslar yanlis yazmisim.

arama ekraninda *124# yapin

• quote:

*124# EKRANINDAN ÇIKIYOR HOCAM

39 TL CEZA ÖDEMEM GÖRÜKÜYOR

TAAHHÜDÜM BİTMESİNEDE 52 GÜN KALMIŞ
  • quote:

özur dilerim arkadaslar yanlis yazmisim.

arama ekraninda *124# yapin

Sağolun, 10 ocak 2017 taahhüt bitişi, ceza bedeli 0 TL diyor bana, prime mini kullanıyorum 3000 DK 3000 sms 4gb internet 39.50 TL ödüyorum, var mı tavsiyeniz? Açıkcası ücretsiz havalimanı servisi vs gibi şeylerden dolayı prime dan vazgeçmek istemiyorum ama bu fiyata 4 GB net az gibi

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.