Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.582
Cevap
280
Favori
787.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam yukarilarda biyerlerde yazmistim.

uzun zamandir prime kullaniyorum.miniyi bir yil kullanmistim. gecen yil 8gb+1000dk+1000sms taahhutlu sanirsam 49 liraydi.dakika yetmiyordu, gerci hala yetmiyor ya.

ben de taahhut bitmeden faturasiza gecis talebi olusturdum kesin bir dille. cok pahalli dedim tekrar aradiklarinda. 10 gb istiyorum dakika da yetmiyor dedim.

1500dk+1500sms+10gb prime klasik tarifesini verdi toplam vergiler dahil 40 liraya.gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket taahhütu bitti bu ayın ortasında patlattılar ek 30 lira...

Bir de 9 ocakta cihaz taahhütu bitiyor.. Şimdi *124# sorguladım bozarsan 33 lira diyor, tam o gün nasıl iptal edicem fatura 10unda kesiliyor ve ben turkcell e geçicem, şimdi geçsem 33 lira kitleyecekler, gecmesem fatura kesecekler, faturasız a geçsem 20 tl diyorlar.. Bu işin oluru, pratigi nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

hocam yukarilarda biyerlerde yazmistim.

uzun zamandir prime kullaniyorum.miniyi bir yil kullanmistim. gecen yil 8gb+1000dk+1000sms taahhutlu sanirsam 49 liraydi.dakika yetmiyordu, gerci hala yetmiyor ya.

ben de taahhut bitmeden faturasiza gecis talebi olusturdum kesin bir dille. cok pahalli dedim tekrar aradiklarinda. 10 gb istiyorum dakika da yetmiyor dedim.

1500dk+1500sms+10gb prime klasik tarifesini verdi toplam vergiler dahil 40 liraya.gayet memnunum.

Referans olması acısından numaranızı özel mesaj ile atar mısınız kimseye vermeyeceğim kendim icin referans yapacagım

• faturalı ile faturasız arasında ne fark var ki ?? faturalıdan faturasıza geçmek istenildiğinde cazip teklifler sunuyorlar aboneye

geçen arkadaş faturalı tarifede iken aramış 4 gb internetli pakete 39 tl demişler faturasız geçmek istiyorum talimatı vermiş 3 gün sonra aramışlar 6 gb internetli pakete 30 tl teklif edilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 1 Ocak 2017; 15:40:25 >
  • eskisi gibi sabit ücret indirimi vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

faturalı ile faturasız arasında ne fark var ki ?? faturalıdan faturasıza geçmek istenildiğinde cazip teklifler sunuyorlar aboneye

geçen arkadaş faturalı tarifede iken aramış 4 gb internetli pakete 39 tl demişler faturasız geçmek istiyorum talimatı vermiş 3 gün sonra aramışlar 6 gb internetli pakete 30 tl teklif edilmiş

Faturalı hatta para kesin ama faturasızda canin nezaman isterse yukler kullanirsın

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

faturalı ile faturasız arasında ne fark var ki ?? faturalıdan faturasıza geçmek istenildiğinde cazip teklifler sunuyorlar aboneye

Faturalı hatta para kesin ama faturasızda canin nezaman isterse yukler kullanirsın

o yüzden mi fatuırasız hatta geçmek istenidiğinde güzel teklifler yapılıyor

bende faturasız için talep edecem

1000 dk 1000 sms 8 gb internet için 29 tl paketi isteyeceğim bakalım verecekler mi
  • 7 yıllık faturalı kullanıcıyım. Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Geçiş talebi verdiğim zaman ararlar mı acaba ?
  • JouLex kullanıcısına yanıt
    Hayır aramazlar
    Bence faturasıza başvurun,kesin ararlar

• Taahhütün ilk ayında fatura gelmeden iptal edersek ceza uygulanır mı arkadaşlar?
  • ben faturasıza geçmek istiyorum. Yetmiyor net dedim . 20 tl geçiş ücreti var dediler. Nasıl olacak bu bilgi verir misiniz? Ne yapmam lazım teklif gelmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Hayır aramazlar
    Bence faturasıza başvurun,kesin ararlar

Aslında aramamaları daha iyi 7 yıldır çektiğimiz eziyet yeter.
  • JouLex kullanıcısına yanıt
    Taşı kurtul hocam
    Sen 7 sene iyi sabretmişsin,ben 2 sene önce kurtuldum.Turkcell e 10 tl fazla para veriyorum ama hizmet aldıgımı hissediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: radapaz

ben faturasıza geçmek istiyorum. Yetmiyor net dedim . 20 tl geçiş ücreti var dediler. Nasıl olacak bu bilgi verir misiniz? Ne yapmam lazım teklif gelmesi için.

Evet doğru söylüyor 20 tl geçiş ücreti var,faturasız hattına 20 tl yükşenmiş oluyor.
    Ama sizi faturasızdan caydırmak için öle söylüyor.
    20 tl üret var derse "olsun faturasıza geçirin" diye kararlı konuşursanız teklife başlayacaktır :)

• quote:

quote:

ben faturasıza geçmek istiyorum. Yetmiyor net dedim . 20 tl geçiş ücreti var dediler. Nasıl olacak bu bilgi verir misiniz? Ne yapmam lazım teklif gelmesi için.

Evet doğru söylüyor 20 tl geçiş ücreti var,faturasız hattına 20 tl yükşenmiş oluyor.
    20 tl üret var derse "olsun faturasıza geçirin" diye kararlı konuşursanız teklife başlayacaktır :)

teşekkürler deneyeyim bakalım
  • quote:

quote:

o 20 tl geçiş ücretini faturasız a geçince

faturasız hattın içindemi yükleniyor oluyor
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Evet yukleniyor ama paket filan yapamiyorsunuz sistem izin vermiyor normalde bu ucreti almamalari lazim tuketici haklarinda bununla ilgili bir madde var faturalidan faturasiza gecen musterilerden herhangi bir gecis ucreti talep edilemez gibi eger bu maddeyi bulur btk ya sikayetinizi yaparsaniz o 20 tl yi geri alabilirsiniz ki bazi musterilere bu 20tl ucret cikmiyor sanslarin

• Sonunda... bugün arandım yaz fırsatını teklif ettiler 8GB 1000DK 1000SMS 29 tl kabul ettim.
  • quote:

Sonunda... bugün arandım yaz fırsatını teklif ettiler 8GB 1000DK 1000SMS 29 tl kabul ettim.

Faturalı bu dimi
  • evet faturalı
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.