Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RoIF , RENAT27 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
13.683
Cevap
284
Favori
797.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son aya girdiğinizde,sözleşmeye dair cezalarınız silinir,bu durumda 30 sonra istediğiniz yere taşır veya isterseniz faturasıza gecebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Son aya girdiğinizde,sözleşmeye dair cezalarınız silinir,bu durumda 30 sonra istediğiniz yere taşır veya isterseniz faturasıza gecebilirsiniz

55 günüm kalmış taahhüdüm bitmesine

yeni yıl 4 gb tarifesine 29 tl ödüyorum

ama intenet yetmiyor ondan 8 gb internet 29 tl veriliyor diye okudum ne yapmam lazım

bimcell e geçiş yapacağım o zaman 6 gb internet 33 tl
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçiş başvurusu yaparak alabilirsiniz
    Önceki sayfalarda o şekilde alanları gördük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

taahhüdüm bitmesi şart mı peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

taahhüdüm bitmesi şart mı peki

şart değil tabiki ama istediğiniz paketi almak için,TT ile pazarlık yaparken avantajlı olmanız için sözleşme olmazsa daha iyi
  • taahhüt bitti uygun birşey hiç birşey hiç bi teklifte sunulmadı ailece 6gb tarifesi için sadece aynı şartlarda devam edebilirsiniz dendi ben de dün 27/12/2016 tarihinde faturasıza geçiş talebi verdim 20 tl ücreti var dedi sonra arancaksınız dedi 1 gün oldu ne arayan ne soran acaba sormadan geçirirlermi faturasıza kesin ararlarmı çünkü ne o sordu ne ben söyledim faturasız şu tarife olsun diye iyi günler dilerim
  • Kontratımın bitmesine 3 ay vardı.

Arandım ve teklif sundular 1000dk 1000sms 5GB internet = 32 TL

Ayrıca interneti 7 GB'a çıkarmak istersem 39 TL olabileceğini söylediler.

Kabul ettim ama sonradan düşününce fiyat yüksek gibi geldi ne dersiniz arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 28 Aralık 2016; 15:33:20 >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    39 lira pahali. 1500 dk heryöne+1500sms+ 10gb

prime klasik vergiler dahil 40 küsür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

39 lira pahali. 1500 dk heryöne+1500sms+ 10gb

prime klasik vergiler dahil 40 küsür.

Linki var mı hocam bu tarifenin bir göz atayım?

Gerçi bana 1000 dk 5 GB her türlü yeter de artar ama olsun fazla mal göz çıkarmaz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

taahhüt bitti uygun birşey hiç birşey hiç bi teklifte sunulmadı ailece 6gb tarifesi için sadece aynı şartlarda devam edebilirsiniz dendi ben de dün 27/12/2016 tarihinde faturasıza geçiş talebi verdim 20 tl ücreti var dedi sonra arancaksınız dedi 1 gün oldu ne arayan ne soran acaba sormadan geçirirlermi faturasıza kesin ararlarmı çünkü ne o sordu ne ben söyledim faturasız şu tarife olsun diye iyi günler dilerim

kesin arayacaklar hocam,aramalılar da :) sizi faturalıda kalmanız için ikna etmeye çabalayacaklar siz de pazarlık yeteneğininizi gösterip 8 gb olan paketi bile alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: karadag63

Merhaba arkadaşlar. 12 aydır 4gb yeni yıl tarifesini kullanıyordum faturalı 29 tl. Ama bu ay taahhüt bitiyor. bu fiyatlarda 4gb net ve 1000 dk tarifler var mı?

Müşteri hizmetlerini aradım adam 47 tl filan,dedi 4gb için

Fikir olmasi acisindan: 1000 dk sebeke disi, 1000 sms, avea'lilarla sinirsiz, 4 gb internet 26 tl'ye aldik.
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Ceza olarak az önce konuştum müşteri hizmetleriyle. Taahhütümün bitmesine 6 ay var. Hat iptali veya operatör değişikliğinde ne kadar ödeyeceğimi sordum, 42 TL dedi. Büyük ihtimal ceza miktarı geçen aylardaki taahhüt indirim farkını ödemek oluyor.

Şu an 1000 dk, 1000 sms ve 2 GB şeklinde 30-32 TL arası fatura ödüyorum. Bu internet yetmediği için aradım. Bu ödediğim fiyattan interneti paketi daha yüksek olan herhangi bir kampanya sunmadı, daha pahalı sundu MH. Ben de operatör değişikliği yaptıracağım dedim madem öyle. Başka kişiler MH'den daha iyi teklifler alıyor dedim tınlamadı. Tekrar aramaları için faturasıza geçme talebi mi yapmalıyım. Yoksa operatör değiştireceğim.
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Nasıl aldınz peki müşteri hizmetleri mi teklif etti bunu yoksa kampanya mı vardı

• 45 tl ilk 10 numara paketini kullanıyorum faturasız hat olarak müşteri hizmetlerini aradım faturalı hatta geçmek istediğini söyledim 1000dk 1000 SMS 8 gb interneti 29 tl olarak alabileceğimi söyledi 12 ay söz vererek bende onayladım iyi gibi duruyor
  • Faturalayim öbür ay 1 yıllık tahattut bitecek, beni arayıp bir kampanya yaparlar mı beklemeli miyim? 30 lik 8 GB 1000 dk 1000 sms yapmalarını istiyordum açıkçası
  • geniusm38 G kullanıcısına yanıt
    Sizi aradılar mi hocam

• enevre kullanıcısına yanıt
    hocam aramadılar niye aramadınız dedim önceki kaydı oluşturan kız merkeze göndermemiş bende yapacağınız iş dedim o sıra ekranda yüzde 10 indirim belirdi :) bende 24 ay taahütlü ailece 15gb ye geçtim 89 tl artı 2 kişi 20 tl 109 tl oldu 10 tl ttnet indirimi varmış 99 tl ye düştü 1 senede yüzde 10 gelecek 90 tlye anlaştık ilk 12 ay 90 tl ikinci 12 ay 99tl kota yetmiodu zannımca diğer operatörlerde 3 kişiye toplamda bu fiyatlara yanaşamayız diye kabul ettim indirimi daha fazla vermediler malesef 24 ay yada yüzde 25 bir sene verse çok iyi olurdu kısmet
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Benimde 45 gün sonra bitiyor max 35 tl ye minimum 3-4 gb internetli birşey teklif etmezseler vf ye geçecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 30 Aralık 2016; 13:33:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Taahütünüz bitti ve size bunu mu sundular benimde.bitcek tahüt 4gb ye 26 tl ye verirseler alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    prime klasik 10 gb ismi.ancak benim daha onceden yine prime taahhudum vardi. bitmesine 4-5 ay vardi sanirim.

aradim ve faturasiza gecme talebi olusturdum. daha sonra bunlar beni aradi ve neden faturasiza gecmek istedigimi sordu.bende pahali dedim. vur asagi vur yukari pazarlikla bu tarifeyi aldim hocam.

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.