Şimdi Ara

türk telekom hediye dağıtıyor (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
70
Favori
129.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyner 25 Lira hediye ceki aldim , aciklamada boyner magazasindaki kasiyere ibraz edin yaziyodu gittim ve soyledim , sadece netteki alisverislerde gecerliymis. Madem oyle siteye yaz demi , hem neden boyle birsey yapiyorlar anlamak mumkun degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

Baktım bizim telefona 9,948 çıktı. İki tane boyner çeki alabilirim işimi görür. Ama arkadaş MM kodunun altlimiti yazmadığı halde olduğunu söylemiş bence boynerde de olabilir. Kötü tarafı bir de 25 TL'yi diğer indirimlerden önce düşücek diyor. Boyner'de 25 tllik ya da düşük bir şey alınmazsa yüksek ürünlerde illaki bir indirim dalgası oluyor bu 25 TL o dalgadan dolayı gerçek değer olarak 15 TL'ye filan düşer.

Boynerden çek kullandım. 89 liralik gömlek indirme girmişti. 52 tL idi 25 lik çekle 27 TL ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: armo07

quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

Baktım bizim telefona 9,948 çıktı. İki tane boyner çeki alabilirim işimi görür. Ama arkadaş MM kodunun altlimiti yazmadığı halde olduğunu söylemiş bence boynerde de olabilir. Kötü tarafı bir de 25 TL'yi diğer indirimlerden önce düşücek diyor. Boyner'de 25 tllik ya da düşük bir şey alınmazsa yüksek ürünlerde illaki bir indirim dalgası oluyor bu 25 TL o dalgadan dolayı gerçek değer olarak 15 TL'ye filan düşer.

Boynerden çek kullandım. 89 liralik gömlek indirme girmişti. 52 tL idi 25 lik çekle 27 TL ye aldım.

Internettenmi aldin?

• 10 senedir aynı numarayı kullanıyoruz.

3200 puan çıktı
  • Geçen hafta anneme fincan siparişi verdim hala gelmedi, hediyesini alan oldumu? hangi kargoyla geliyor kaç günde geliyor ?
  • LOL 1780RP aldım ama Playstore'de sepete eklenmiyor 2 haftadır bravo yani

http://www.playstore.com/#!/oyun/league-of-legends-1780-rp-riot-pin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 26 Haziran 2014; 9:37:01 >
  • poet3333 kullanıcısına yanıt
    Ev telefonundan her yöne dakika seçeneğini eklemişler.

Bu arada soranlar var; iş telefonlarıyla sistemi kullanmak mümkün değil.

TEKNO KUMBARA'ya iş yerimdeki telefonumdan da katılabilir miyim?

Hayır, sadece ev telefonunuz üzerinden TEKNO KUMBARA'dan faydalanabilirsiniz.
  • http://www.playstore.com/#!/oyun/league-of-legends-1780-rp-riot-pin

1780RP Şimdi geldi arkadaşlar yumulun 2 haftadır beklettiler anasını satayım ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 26 Haziran 2014; 14:37:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan_kilic

Geçen hafta anneme fincan siparişi verdim hala gelmedi, hediyesini alan oldumu? hangi kargoyla geliyor kaç günde geliyor ?

Ayni hediyeyi bende bayagi önce istemiştim. Henüz gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Michu

http://www.playstore.com/#!/oyun/league-of-legends-1780-rp-riot-pin

1780RP Şimdi geldi arkadaşlar yumulun 2 haftadır beklettiler anasını satayım ya :)

teşekkür ederim hocam ben aldım tam haber verecektim siz haberdar etmişsiniz sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Geçen hafta anneme fincan siparişi verdim hala gelmedi, hediyesini alan oldumu? hangi kargoyla geliyor kaç günde geliyor ?

Ayni hediyeyi bende bayagi önce istemiştim. Henüz gelmedi

hocam bundan öncve kzanmakmak tı bunun adı değiştirdiler. ama değişen bişi yok hediyeleri göndermiyorlar. ben öncekinden dergi aboneliği aldım. 2 aydır bekliyorum yok. dergiyi aradım telekom bize iletmedi aboneliğiniz diyor. telekom ise site kapandığı için kontrol edemiyoruz diyor. gerisini siz düşnünün artık
    şuna bakınca herşey anlşaşılıyor 90 tane şikayet nerdeyse hepsi de gönderilmeyen hediyehttp://www.sikayetvar.com/firma/detay/29450

• ttnet aloya sonradan geçtik lakin 11 sene türk telekom kullandık bizim hakkımız ne olacak ?
  • 7 yıllık aboneyiz 6138 tp çıktı, ne kadar zamanda 8500 tp olur acaba? :)
  • 10.950 Tp cikti wooow ferrariyi kullanma keske istanbulda olsaydi ya

• Yeni ayın 100 puanı fatura kesiminde mi eklenir? 20 puan eksiğim var.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Bi şikayette ben yazdım bakalım ne diyecekler .
  • teşekkür ederim hocam aldım hemen bitmeden
  • Mobidik kullanıcısına yanıt
    Kazandığım TEKNO PARA'lar ne zaman hesabıma işlenir?

Her ayın son haftası, bir önceki ayki ev telefonu faturanızdan kazandığınız TEKNO PARA'larınız otomatik olarak üyelik hesabınıza yüklenir (Örneğin, Nisan'ın son haftasında Mart ayına ait faturanızdan kazandığınız TEKNO PARA'ların yüklemesi gerçekleştirilir). Türk Telekom abonesi olarak geçirdiğiniz her ay için kazanacağınız 100 TEKNO PARA, her ayın ilk günü otomatik olarak üyelik hesabınıza yüklenir. (Örneğin, 1 Nisan'da, Mart ayı için kazandığınız TEKNO PARA'ların yüklemesi gerçekleştirilir)
  • quote:

Bi şikayette ben yazdım bakalım ne diyecekler .

Aklıma istemsiz bir şekilde şu atasözü geldi: "Deveye sormuşlar, boynun neden eğri diye, nerem doğru ki demiş..."
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruling13

30 yıllık dedemlerin hattından 9500 puan çıktı gs formasımı biletix 70 tl hediye çekimi sizce ?

300 puan daha topla ferrari sür
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.