Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 TL daha ver kalite al. Vodofone telekomla aynı bazı yerlerde daha kötü. İstanbul içi kullanımımı baz alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Ben Telekom’da bu tarifeye geçtim baktım olmuyor Vodofone geçtim (geçmez olaydım) baktım yine problem tek çare Turkcell. Şuan memnunun İstanbul içi.

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    Ben istanbul içi telekomdan da memnunum ama şuan 37 liraya 12gb prime kullanıyorum. Yine aynısını uzatcaz deseler kabul ederim ama aptalca tekliflerle geliyolar. Son ay görücez bakalım nolcak.

• oldukça uygun

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Keşke bizde Telekom’da memnun olabileceğimiz seviyede hizmet alabilseydik. Kimse daha gazla ücret ödemek istemez.

• Ekimden beri arıyorlardı. Tarifeniz bitiyor su teklif var bu teklif var diye. Şuan bende de bu paket var. Buna 55lira fiyat çektiler kabul etmedim. Daha sonra 20gb Lik prime paket için aradılar. 59tl dediler kabul etmedim. Taahhutum bitti. Şuan taahhütsüz olarak 46₺ ödüyorum.
    Türk telekomu aradım az önce. Güzel bı tarife var mı yoksa hat taşıyacağım diye. Baktılar ettiler. Yine 20gb lık 59₺ ile 10gb lık 45 ₺ Lik paket sundular. İstemiyorum hat taşıyacağım k zaman dedim. İptal talebi oluşturdular.

Vodafone Freezone de 12gb Lik 35₺ paket var ona geçeceğim. Kendileri bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Ekimden beri arıyorlardı. Tarifeniz bitiyor su teklif var bu teklif var diye. Şuan bende de bu paket var. Buna 55lira fiyat çektiler kabul etmedim. Daha sonra 20gb Lik prime paket için aradılar. 59tl dediler kabul etmedim. Taahhutum bitti. Şuan taahhütsüz olarak 46₺ ödüyorum.
    Türk telekomu aradım az önce. Güzel bı tarife var mı yoksa hat taşıyacağım diye. Baktılar ettiler. Yine 20gb lık 59₺ ile 10gb lık 45 ₺ Lik paket sundular. İstemiyorum hat taşıyacağım k zaman dedim. İptal talebi oluşturdular.

Vodafone Freezone de 12gb Lik 35₺ paket var ona geçeceğim. Kendileri bilir
    Aynı durumdayız. 3-4 defa görüştük her defasında 20gb 59tl olanı önerdiler. Henüz ses yok.

Hiç uğraşamam valla. Ocak 26 da son faturam kesilsin. Cayma bedeli çıkmayacağını öğrendiğim dakka turkcelle geçicem. 7gb 32tl.

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    İptal talebi oluşturmayı ilk defa gördüm. Numarayı kapatmasınlar sonra.

• arkadaşlar merhaba kendim bu tarifedeyim eşim değil. yarın eşimin taahhütü doluyor. bu tarifeye geçebilmek için türk telekom faturasıza mı geçmek lazım yoksa diğer operatöre taşısak da oluyor mu. en az ne kadar zamanda geri dönebiliriz

• Yeni gectim bu tarifeye 35 tl ile ilk defa faturali kullaniyorum hayatimda insallah fazla fatura cikmaz 12 ay boyunca :D

• Yılbaşında Türk telekoma geçtim. Son durum nedir arkadaşlar? Online işlemlerden hala bu tarifeyi öneriyorlar mı? Hala geçiş yapabiliyor muyuz?

• 1000dk 1000sms 15gb fiyatı faturasızdan faturalıya 39tl olarak güncellenmiş(!)
  • Bende bu teklifin gelmesini bekliyorum 39 olarak gelirse kabul etmem direk Turkcell'e geçiş yaparım. Arada çok az fiyat farkı olacaksa Türk Telekom kullanmak mantıklı değil.
  • 1000dk 1000sms 15gb 39 TL olarak geldi. Sizce ne yapsam hocam? Biraz beklesem mi? Yada o teklifi silsem mi? Silsem ne olur? Kararsız kaldım hocam fiyat git gide yukarı çıkmasın yardımcı olur musunuz? Sizce 39tl lik tarifeyi sileyim mi kalsın mı bilemedim?

• Yalnız_Kurt* Y kullanıcısına yanıt
    Ben olsam kabul etmezdim.
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    Bide bişey soracağım. Bu 35 TL lik faturalı tarife kullanıcıları; ay sonu fatura kaç tl ödüyorsunuz?

Hocam galiba TKÜ olduğu için 37-38₺ aralığın da fiyat ödemektedirler...

• Hocam bide sizce beklesem 35tl lik tarife geri gelir mi yoksa 39 u alayım mı? Yada arasam indirim yaparlarmı? Şuan 35tl civarı paraya 6gb alıyorum

Ben olsam şahsen kabul ederdim, çünkü 35₺ olan tarife'ye zam gelmiş olmuş 39₺ ama yine de arayın sorun, belki başka teklif sunarlar veya indirim yaparlar, dediğiniz gibi bir sorun şansınızı deneyin...

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.