Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Telekom muhtemelen cinslik yapıp şu an 37tl ye kullandığım paket için 50 üzeri fiyat isteyecek ve bende vodafonea geçicem.

Fatura kesim tarihine yakın hallediyim de bari az biraz telekoma ödeme yapmış olayım.

Fatura her ayın 26sında kesiliyor. 24ü gibi başvurumu yaparım.

Alıntıları Göster
    yalniz bu tarife yilsonuna kadat gecerli yaziyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

yalniz bu tarife yilsonuna kadat gecerli yaziyor

Alıntıları Göster
    Uzatırlar inşallah. Taahhüt bitmeden de bişey yapamam maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Uzatırlar inşallah. Taahhüt bitmeden de bişey yapamam maalesef.

Alıntıları Göster
    peki hocam kolay gelsn

• Mart ayından beri bu tarifeyi kullanıyorum cumartesi günü teklif geldi yanlışlıkla kapandı.
    Mail attım durumu belirttim şimdi aradılar 12 ay tahüt, 15GB internet 1.000 dk 1.000 sms %25 indirim ile 23 - 24 tl dediler kabul ettim.
    sonra sıkıntı olmaması için özellikle fiyat sordum.,

Aylık 38.5 tl den fatura 23-24 tl ye düştü iyi oldu bol bol internet evde bile Wifi açmıyorum
  • Arkadaşlar kafam karıştı şimdi tekrar görüştük.

35 tl vergi falan 38.5 tl ödüyordum. Mart'a kadar sürecekti. 3 ay toplam 115.5 tl ödeyecektim.
    Aralık Faturası 37.25 tl

%25 indirim ile birlikte Ocak,Şubat ve Mart faturaları aylık 23.67 tl oldu.
    Mart'dan sonrai aylar 55 tl üzerinden %25 indirim ile 42 tl ye falan gelicekmiş.
    Benim kafam karıştı zarar mı ettim kar mı ettim anlayamadım
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Öyle hemen atlarsan
    12 ay daha kullanacaksan zarar ettin

3 ay indirim vererek 12 kitledi kısacası
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Mezarcı değilim 12 lira önemli değil çok kitlemesinler
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Mezarcı olsaydın normalin yarısına kullanırsın

45 lira ödersin
    38.5 ödeyeceğine
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce de Turkcell kullandığım için Turkcell bu işin nirvanası. Genç fırsat pro paketini kullanıyorum. 15Gb+5gb sosyal medya (YouTube dahil) toplam 19 ve uygulamalarda geçerli bir sürü GB. 1000 dk SMS, 12 ay taahhüt 59 TL.

Salla kazandan durmadan internet paketi hediyesi cabası, şuan 40 GB I aşkın internet tanımlı hatta hediyelerle.

• arkadaşlar benim taahhüt şubatta doluyor beni aradılar şubattan sonra 12 ay yenileme ile %30 indirim teklif ettiler ne kadara geliyor tam anlamadım 55 tl üzerinden mi indirim olucak yoksa 35 tl üzerinden mi bu teklif iyi midir kabul etsem nasıl olur birde bu %30 indirim 12 ay boyunca mı geçerli olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 30 Aralık 2019; 20:48:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

arkadaşlar benim taahhüt şubatta doluyor beni aradılar şubattan sonra 12 ay yenileme ile %30 indirim teklif ettiler ne kadara geliyor tam anlamadım 55 tl üzerinden mi indirim olucak yoksa 35 tl üzerinden mi bu teklif iyi midir kabul etsem nasıl olur birde bu %30 indirim 12 ay boyunca mı geçerli olucak
    Bunu arayanlara sorsaydın ya keşke.

Benimde şubatta bitiyor henüz arayan soran yok.
  • Beni az önce aradılar 35 liraya bu paketi önerdiler. Ayrıca iptal etme durumunda 20 TL gibi bir ücretle iptal edilebileceğini söylediler. Böyle bir durum var mı?

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    Aylık 20 TL ceza kesiliyor. İndirimsiz tarife fiyatı 55 TL di en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: RElS

Bende bu tarifeyi kullananlardanım. 15 gb var ama internet hızı beş para etmez. 4-5 snde bir donuyor internet 4g ve 3g tüm şebekeleri denedim. Turkcell hat ile denedim bulunduğum lokasyonda 32 mbps/s ye kadar hız alabiliyorum. Ama turk telekom 8 mbps ye sınırlandırma yapmış gibi bir durum var. Eskiden böyle değildi 24 mbps in üzerinde bir hız vardı hat faturasızken. Tarife değişikliği sonrası bu hale geldi. Çünkü ne zaman hız 8 in üstüne biraz çıksın anında donuyor 100 kb/s hızdan yeniden yükselmeye başlıyor her 4-5 saniyede olan bu durumu nereye şikayet etmek lazım. Müşteri hizmetleri yardımcı olmadı.
    Faturasız 27 TL, 7 GB kullanıyorum fazlasıyla da memnunum. Faturalıya geçersem internet hızında böyle bir sorun olur mu diye hep düşünüyordum demek oluyormuş. Ne tuhaf iş gerçekten.

• Faturasız lar dahil mi selfyde var bu paket kullanıyorum

• Bu paketin 2020'de vergiler dahil aylık fatura bedeli nedir?

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Uzatılmış kardeşimin hatta geldi bugün teklif,bana gelmiyor bi türlü.

• radko kullanıcısına yanıt
    Valla zerre umrumda değil. Turkcelle geçicem 7gb 32tl. Hem kalite hem ucuz. Yada 7gb 27tl ye vodafone. Kendileri bilir.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Vodofone bulaşma derim.

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    Telekomdan daha mı kötü? Öyleyse turkcell akar.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.