Y

Onbaşı
25 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle selamın aleyküm, iyi günler. Ben genç bir girişimci olarak ticaret hayatına atılmak istiyorum. Ancak aklımda, çok önemliydi sorular var. Mesela kargo anlaşması, şirket açma, vergi levhası vb. Bana yardımcı olabilecek bi abim/ablam varsa lütfen yazabilir mi? İster burdan ister instagram, DM üzerinden yazışarak sorularımı sormak istiyorum. Gerçekten bu soruların cevaplarına çok ihtiyacım var. Yardım ederseniz beni çok mutlu edersiniz. Saygılarımla. İyi günler diliyorum.( İnstagramım : @37ynsx)
Öncelikle selamın aleyküm, iyi günler. Ben genç bir girişimci olarak ticaret hayatına atılmak istiyorum. Ancak aklımda, çok önemliydi sorular var. Mesela kargo anlaşması, şirket açma, vergi levhası vb. Bana yardımcı olabilecek bi abim/ablam varsa lütfen yazabilir mi? İster burdan ister instagram, DM üzerinden yazışarak sorularımı sormak istiyorum. Gerçekten bu soruların cevaplarına çok ihtiyacım var. Yardım ederseniz beni çok mutlu edersiniz. Saygılarımla. İyi günler diliyorum.( İnstagramım : @37ynsx)

Arkadaşlar iyi günler öncelikle hepinize. Bende 20000 model Lada Vega (2110) var . Bu araçta bilindiği üzere hidrolik veya elektrikli direksiyon bulunmuyor. Haliyle direksiyonu da çok ağır. Ben Rusya dan araba için elektrikli direksiyon mekanizması almayı düşünüyorum. Rusyadan buraya gelmesi vergi hariç yaklaşık 4500 civarı yapıyor. Türkiye'de takması 6000Tl. Ben bu parçayı getirsem vergi vb. işi ne olur? Yada herhangi bir belge falan gerekli mi? Satıcı ile konuştum. Türkiye'ye kargolarının olduğunu söylediler. Sizce ne yapayım? Bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Link : https://www.shop-tuning.ru/product/usilitel-rul-upr-elektromeh-v-sb-2110//

Arkadaşlar ben aliexpres ben bir ürün aldım. İlk 2-3hafta sıkıntı yoktu. Ama sonra kargo takibi yerine "Gönderi iptal edildi" yazısı çıktı. Remi aşağıda. Ben bu yazıyı gördüm. Biraz bekledim. 1-2 hafta sonra elime ulaşmayan siparişi iptal ettim. Yaklaşık bir hafta önce bu işlemi yaptım. Şuan ağaşı resimdeki gibi bir ekranla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım? Paramı geri verecekler mi? Lütfen yardımcı olur musnuz?
Bim e 17 ocak 2020 de freesound bluetooth (airpods gibi) kulakklık geliyor 50tl GİBİ bir fiyata. Sizce alınır mı? Freesound kullanan varsa tavsiyesi nedir?
Arkadaşlar bi airdots tarzı bluetooth kulaklık düşünüyorum. Fiyatı uygun olmalı ama. Max. 150 civarı.https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/xiaomi-mi-airdots-earbuds-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-sarj-kablosu-501595312
Bunu buldum. Sizce güvenilir satıcı mı?(Galiba bu forumdandı) birisi almış ve çakma gelmiş. Onu nasıl anlarım. Ve çakma olmadan orjinal fiyatı bundan yüksek mi?
Arkadaşlar uygun fiyatlı metal kasa bi telefon arıyorum. Aklıma meizu note 8 takıldı. Sizce alınır mı? Yada kullanan varsa yardımcı olarbilir mi?
Telefon almayı düşünüyorum. Lütfen tavsiyeniz varsa anketi doldurur musunuz?
-32/64 GB hafıza
-en az 3gb ram
-Metal Çerçeve( Maksat dayanıklı olması)
-En fazla 1350₺ bandında
Bandında fiyatı uygun bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda vestel z20 ve honor 9 lite var. Hangisini almamı önerirsiniz? Neden?
Yada bu band içerisinde başka telefon öneriniz varsa yazarmısınız?
Ali express den bir ürün aldım. Daha önceden hesap açıp 2$ kuponu kullandım. Sonra tekrar açıp tekrar kullandım. 3üncü kez yeni hesap açıp 2$ indirim kullandım. Şimdi siparişlerim tümünü görüntüle kısmına gelince "Durum:CLOSED" yazıyor. Resim aşağıda. Ne yapmalıyım? Sonuç ne olacak? Yardım lütfen. Para bankamdan kesildi.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 35
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.