Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.145
Cevap
587
Favori
2.060.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk nisandan ince son haftası twit atmıştım o zaman bu fiyatları verdiler, 2 gün önce yine twit attım bu sefer bu fiyatları vermiyor zam geldi diyor. Nisan dan önce yenilemedigimize pişman olmayız umarım hala bu benzersiz ikna kampanyası geçerli mi acaba. Yarın bir daha twit atalım bakalim:) 20 gün kaldı benim de tahhautun bitmesine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blueye kullanıcısına yanıt

telefonda konuştuğumuz temsilci aradıkları yada aradığınız zaman sosyal medya fiyatları yada öyle bir şey olarak bana bunları verdiler diye belirtin mutlaka demişti.

Son durum ne bilmiyorum.

• Blueye kullanıcısına yanıt

Benzersiz ikna kampanyasında fiyatların güncellendiği belirtildi. Sunulan teklifte ilk 9 ay fiyatları aynı fakat İkinci 9 aylık döneme 20₺ zam gelmiş.

Vdsl alt yapısı için sunulan güncel teklifler;

24 Mbit İlk 9 ay 299 TL İkinci 9 Ay 399 TL

35 Mbit İlk 9 ay 324 TL İkinci 9 Ay 424 TL

50 Mbit İlk 9 ay 359 TL İkinci 9 Ay 459 TL

75 Mbit İlk 9 ay 399 TL İkinci 9 Ay 499 TL

• Kirmasti_16 kullanıcısına yanıt

Bana bunun da üzerinde teklif yapıldı twitterdan yazdım, 2 gün önce aradıklarında, 50 mps için ilk 9 439, ikinci 9 569 gibi birsey söyledi, daha düşük teklifimiz yok dedi 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueye -- 9 Nisan 2024; 11:35:25 >
  • Kirmasti_16 kullanıcısına yanıt
    Şu soyguna bakar mısın ,kıçı kırık VDSL için hemde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atalay35 kullanıcısına yanıt

Bu bilgilendirme için teşekkür ederim. Umarım benim taahhüdümün bitimine kadar (Eylül 2024) bu kampanya halen güncel kalır ya da fazla bir artışa uğramaz.

Fakat T.T.'deki ciddiyete bakar mısınız? 9+9 ay = 18 ay taahhütlü bir kampanya yapıyorlar (listede taahhüt süresi de hem tarifeler yanında hem de alt tarafta "18 ay" diye belirtiliyor ama listedeki başlıklarda halen 1-12 ay ve 13-24 ay ibareleri var. İnsan biraz daha ciddi düzenler bu listeleri! 

• Sözleşmesi biten iptal etsin ertesi günü arıyorlar 50mbit fiber ilk 9 ay 359 sonraki 9 ay 459 a anlaştım

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    ülkemizin tek ve yeni sloganı: kör tuttuğunu öper..

• daha geçen sene 6 ay önce ttnet 50mbit vdsl için sözleşmeyi 185 tl den yeniledim şuan 500 tl falan yapmışlar şakamı bu, resmen soygun var

• -JonTurk- - kullanıcısına yanıt

359-439 liraydı. Buna da 20 lira zam yapmışlar. Bu fiyatları Twitterden geri dönüşte zaten veriyorlardı.

İptal ettikten sonramı aradılar sizi? Eğer öyleyse daha uygun fiyat vermelerini beklerdim. Ama boşuna beklemişiz.

Tek umudumuz oydu oda bir işe yaramıyor artık demek ki.

• 100 mbit yalın ilk 9 ay 459, sonraki 9 ay 559’a anlaştım. Geçen ay sonuna göre aylık 40 tl zam yapmışlar sanki.

• -JonTurk- - kullanıcısına yanıt

biraz önce benzer rakkamlara (şimdi aklımda yok, 18 ay ortalaması 409TL demişlerdi) sözleşme yeniledim bende. Hayırlı olsun bakalım.

Evrak işleriyle uğraşmamak adına Turknet i eledim.

• Haziran da internete yüzde 70 zam varmış..şu an BTK da imiş konu ,ona göre pozisyon alın..dandik vdsl interneti bile lüks yaptılar yaa..56k modemlere mi dönsek yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 9 Nisan 2024; 19:1:56 >
    Vdsl i geçtim ona 16 mps e kadar yılların adsl i fiber tadında deyip 400 den satıyorlar.

Bunları da fiber den sayıp sonra da Avrupa da dünya 2. Olduk diyorlar :) aldıkları fiyat fiber verdikleri adsl :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ayrıca gerek il gerek ilçe Telekom lar da bir havalar bir havalar müşteri ye karşı yapıcı olmayan yakışıksız tavırlar falan. En iyi hizmet bizde edasıyla takılıyorlar.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Çünkü normalde BTK ,Türk Telekomu yönetmesi gerekirken,Türk Telekom,BTK yı yönetiyor,Türk Telekom ne isterse, Btk uyguluyor..herşey göstermelik ,yıl olmuş 2024 hala adsl,vdsl gibi çamur bağlantılara 400-500 lira paralar ödeniyor..ama müstehak mı..sonuna kadar hemde.. arada işte bizde yanıyoruz asıl mesele bu.

Kesinlikle katılıyorum. Ben şöyle söyleyeyim Hocam köye zorunlu adsl bağlatma durumum oldu. Yaşadığım duyduğum maruz kaldığım tavırları durumları anlatsam yok artık o kadar da olur mu dersiniz :)

• Arkadaşlar merhabalar yeri burası mıdır ama Türk Telekom artık insanları dolandırmaya da başlamış fotoğraflarda gördüğünüz gibi taahhüdümü uzatıyım dedim belki bir jest yaptılar diye düşündüm.Kaç senelik üyeyim sonuçta artık bu fiyatlarla ve kaliteyle kendilerine iletmiştim devam etmeyeceğimi ama bu tuzağı beklemiyordum fırsatları yakala diye Türk Telekom’un kendi uygulamasından bunu yaptım ve kendileri kesinlikle yardımcı olamıyorlar siz siz olun bunlara dikkat edin bundan sonra sizce nasıl bir yol izlemeliyim şikayet kaydı ve twitter birde şikayetvardan ilettim durumu ama takmadılar bile :/

• SirRevenge S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kaç lira fatura çıkardılar bunun için?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

12 Ay bizimle kal diye bir tarife yapmışlar aylık 559 tl hocam mobilden yaptığınız için bir şey yapamayız çözüm merkezine ileteceğiz dediler ben de dedim ben buna onay vermedim diye bakalım en son bir şey çıkmazsa faturayı ödemeyip hakem heyetine giderim çünkü uygulamada gördüğüm fiyat sözleşme içeriği de bu şekildeydi

• 
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.