G

Çavuş
27 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 119 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Merhabalar, hesap sadece tarafımdan kullanılmış olup artık oyun oynamayı düşünmediğim için satılığa çıkarmış bulunuyorum.Steam hesabında şuan pazara sattığınız andan itibaren 500 tl steam bakiyesi elde edebileceğiniz skinleri mevcuttur.Temiz asla hile hurda kullanılmamış pro oyuncudan satılık hesap istediğim ücret bakiyesi olacak kadar 500 TL PAZARLIKSIZ. ister alın bakiyeyi değerlendirin ister oynayın tertemiz hesap.4 adet rozet ve resimde gördüğünüz 500 tl değerinde skinlere sahiptir.

https://hizliresim.com/5dBjPr][img]http://store.donanimhaber.com/95/70/33/957033bbe39dac3c561f9cfc994da998.jpg[/img][/url]

Merhabalar, hesap sadece tarafımdan kullanılmış olup artık oyun oynamayı düşünmediğim için satılığa çıkarmış bulunuyorum.Steam hesabında şuan pazara sattığınız andan itibaren 500 tl steam bakiyesi elde edebileceğiniz skinleri mevcuttur.Temiz asla hile hurda kullanılmamış pro oyuncudan satılık hesap istediğim ücret 500 TL PAZARLIKSIZ. ister alın bakiyeyi değerlendirin ister oynayın tertemiz hesap.4 adet rozet ve resimde gördüğünüz 500 tl değerinde skinlere sahiptir.

14 Yıllık Steam Hesabı ALİNİR

Saatli ve winli olması tercih sebebidir satmak isteyen aşırı yüksek astronomik rakamlar istemeyen PM atıp ulaşabilir
Selamlar Hesap main accountumdur.
14 senelik prime GLOBAL rütbesinde 55 win 2650 saati mevcut.120 şer adet övgüsü var.Oyunu bıraktığım için satıyorum.Orjinal mail adresi mevcut onuda vericem.Bu fiyata böyle account bulamazsınız.
FİYAT = SATİLDİ
Hesap 14 senelik olup steamin resmi kuruluş tarihi olan 12 Eylül 2003 te açılmıştır ( steamle aynı yaştadır)

2200 SAAT CS GO
2000 SAAT CS 1.6
1.500 SAAT ESEA
Steam level 42 / Prime hesap / LEM Rank / 50 mm wins / Binbaşı Rütbesi / 119 övgü / 2 adet jeton 5 year veteran ve Elmas Operasyon HYDRA jetonu

Ücretli Oyun olarak sadece CSGO ve ücretsiz oyunlar mevcut.
Hesabın orjinal kuruluş emaili mevcut hatta steam giriş id ile aynıdır hesapla birlikte mailde komple alıcıya teslim edilecektir.Güvenilir satıcıyım referanslarim mevcut.
Çok güzel koleksiyonluk main hesap olarak kullanabileceginiz muazzam bir hesap fiyat olarak ilgilenen arkadaşlar PM yoluyla tekliflerini gönderebilir.
Hesap 12 yıllık ve global elite rütbesindedir.
5 YILLIK Tecrübe Jetonu vardır.
36 win ve 5 loss ' u vardır. (301) Saat CS GO Süresi vardır.
PAZARI AÇIKTIR.

Oyunu bıraktığım için sadece 100 tl istiyorum.Alıcak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Alıcak arkadaşa orjinal emaili ile birlikte verilecek.

Merhaba arkadaşlar

oyunu oynarken herhangi bir hile vs gibi program kullanmadım fakat en son yaptığım 2 maçın birinde oyunda mecburen afk kalmak zorunda kaldım ve kicklendim daha sonra bir kaç saat içinde owerwatch tarafından yasaklandığımı gördüm ve şok oldum

resimde de göreceğiniz üzere ; Owerwatch tarafından suçlu bulundu.Büyük Hatalı
Bekleme Süresindesin , ve henüz rekabetçi eşleştirmeye katılmazsın. yazısı var

Banım açılırmı sizce ? ne yapmam gerek ? bu kadar ufak şeylerden account ban çok saçma değilmi sizce de?
BURSA' DAN 87 MODEL 1.6 LPG Lİ BEYAZ ESKİ KASA ŞAHİN
FİYAT = 5.000 TL

MP3, M4, DVD,TV, BLUETOOTH TEYİP TAVAN DÖŞEMESİ SIFIR KAPLAMALI YENİ MODEL, YER DÖŞEMESİ SIFIR, YAN KAPILAR SIFIR KAPLI, AKÜ SIFIR 75 AMPER LPGLİ ARAÖLARA UYGUN, ŞARZ DİNAMASI VE MARŞ DİNAMASI SIFIR, SIFIR ÇELİK RADYATÖR, SIFIR ÖN TAKIM VE DİREKSİYON KUTUSU, ELEKTRİKLİ METALİK SİNYALLİ YAN AYNALAR , UZAKTAN KUMANDA ALARM VE MERKEZİ KİLİT, SPORT SİMİT DİREKSİYON, YENİ KOLTUKLAR, SIFIR CMS-40 JANTLAR,SIFIR 4 ADET V TABAN RALLİ LASTİĞİ DAHA DOĞRUSU ARABANIN HERŞEYİ YENİ SIFIR OLARAK TAKILMIŞTIR.YENİ ARABA ALACAĞIMDAN DOLAYI SATMAK İSTİYORUM. TEL : 0505 307 97 55
Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir ekran kartı ve psu aldım

Palit 9500 GT ve Everest 300w net psu

Ürünleri taktım ve monitörde titreme yaşıyorum bazen aşırı titreme oluyor bazen ise normale dönüyor, daha önceki ekran kartımda böyle bişey yoktu tabi ekran kartıyla psuyuda deiştirdim monitör olarakta LCD kullanıyorum ve daha önce böyle bi sorun çıkmamıştı.

Acaba PSU yetersiz kalıyor olabilirmi ; zira ekran kartım çok ısınıyor diyebilirim
Yada ekran kartında bir sorun olabilir mi ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 406
İkinci El Bölümü Mesajları: 283
Konularının görüntülenme sayısı: 50.773 (Bu ay: 335)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.