Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aksa_ , murat5552 , alsem Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
29.125
Cevap
587
Favori
2.058.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çözüm merkezine gittiyse olay, çözulmeyecek. Efendim size şöyle bir teklif yapalım biz onu 559 TL'den 558.99'tl ye indirelim bide YouTube music ucretsiz olsun, bakın daha bu fırsatı bulamazsınız şeklinde devam eden konuşmaya evrilecektir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taahhütümün bitmesine üç aydan kısa bir süre var eğer türk telekom haricinde anlaşabileceğim firma varmı(100mbps fiber kullanıyorum)
    yada geçen seneye kadar vdsl kullanıyordum dış kablo evin içinde fiberden vazgeçip vdsl geçip başka firmalarla anlaşabilirmiyim
    türk telekom kafayı yemiş hergün rakamlarla oynuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 9 Nisan 2024; 22:34:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SirRevenge S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Normalde olsa sözleşme neyse o dur hakkınızı alırsınız derdim fakat konu Türk Telekom olunca maalesef bir şey çıkmıyor. Umarım çözersiniz ancak pek umutlanmayın.

Buna benzer bir durum da benim bi arkadaş da başvurdu thh ye. Thh oralı olmadı maalesef.

• Keevo kullanıcısına yanıt

Valla hocam yaklaşımları iyi niyetli olsa ben yine çözüm odaklı yaklaşırdım ancak bazı şeyleri kabullenince sanki uygulamadan kaynaklı ya da sistemlerinden kaynaklı hata benlik gibi oluyor sonuna kadar gitcem ve şikayetvarda bir çok kişi bu durumu yaşamış ve cevap dahi vermemişler maalesef üstelik

• Atalay35 kullanıcısına yanıt
    İptalden sonra verdikleri rakam bu daha iyisini alan cıkarmı sanmıyorum kaç yıllık aboneyim

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

İyi dileğiniz için sağolun hocam hakem heyetine başvurdum beklerken cevaplarını merak ediyorum açıkçası bir ürünün ya da hizmetin fiyatı neyse etikette kasada o ödenir ya da farkı iade edilir ticaret bakanlığı ya da vergi dairesine bile uzanır bu konu hata yaptık yapacak bir şey yok demek benim kabul edebileceğim bir cevap değil ki şöyle bir şey de var kvkk ya göre bile fiyatından haberim olmadığı bir sözleşmeyi benim onayım olmadan imzalayarak zaten başlı başına bir fiyaskoya imza atmışlar umarım bu mihenk taşı olur bu firmalara karşı 🙏

Konuyu ve sonucu beni de etiketleyip yazarsanız sevinirim merak ediyorum. İnşallah olumlu sonuçlanır.

• -JonTurk- - kullanıcısına yanıt

Şu anda bile niyetim son gün iptal ettirip gelen teklifi görmek. Ama yazdıklarınızı okuduktan sonra benim de pek umudum yok gibi.

Heyecan olsun bakalım. Ne çıkacak? 156 çevirmeliden beri bende aboneyim.

Maalesef hata sizde 0 TL Yani bedavaya 1 sene size bedava internet vermeyeceklerini bilmeniz gerekirdi.Ava giderken avlanmışsınız. Thh’den de hayatın olağan akışına aykırılıktan bir sonuç elde edemezsiniz..

hocam benim 85 gün sonra fiber 100mbps bitiyor bunlar bana iyi teklif vermez ise fiber olarak türk net veya başka fiber saylayacılara geçebilirmiyim, adsl çok çeşit var ama fiber tecrübem yok

• efem-35 kullanıcısına yanıt

Altyapı t.t olduğunu için ve fiber olduğu için en dandik iss'ye de geçsen her türlü hizmet alırsın. Fiber tarafında sıkıntı çıkmıyor hiç bir firmada nerdeyse.

• Keevo kullanıcısına yanıt
    aynen fiberde sorun hiç görmedim, bir sene içinde bir iki kere gece bakım yapıldı o kadar, mahallede süperonline kullanan çok sayıda ben süper online araştırıyım, dün gece Twitter attım on beş dakika sonra aradılar bayan 100mbps fiber ilk 9 ay 399 tl ikinci 9 ay için 499 tl teklif verdi kabul ettim sonra ilgili birime aktarayım işleminizi yapsın dedi o bayan daha yüksek fiyat verince dedimki sizi aktaran bayan bana bu rakamları verdi dedi telefonu kapattı hocam bir daha aramadı Twitter dan yine mesaj yazdım aramadım bu sefer 444 aradım onlar ilk 9 aya 479 tl ikinci 9 aya 579 tl söyledi

• Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt

100 mbit için o fiyatlar fazla. T.t üzerinden 1000mbit 500-600 tl arasında değişen fiyatlara hizmet veren firmalar var. 100 mbit 190-300 TL arasında değişen fiyatlara t.t altyapısı üzerinden fiber hizmeti alabilirsiniz öyle daha mantıklı. 1000mbit zaten son kullanıcı için fazla gibi. (Sürekli down yapılmıyorsa) En kotu 200mbit ve 500mbit fiber alırsınız, en az 200-300 TL cebinizde kalır.

2 yıl sonunda buluştuk gene burada TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL 

Konuyu bilenler gereken cevapları vermiş zaten. Bende aynen onların yazdığı gibi düşünüyorum.

Ama şu kapatma olayını bir deneyelim 2 gün sonra. Ona göre karar vericez bakalım.

hocam takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 10 Nisan 2024; 23:13:18 >
  • karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt

o konuda çok haklısınız hocam ama süreç dediğim gibi sürekli aradılar daha 2 ay varken ben de devam etmeyeceğimi dedikten sonra böyle tuzak bir şeyle kampanyanın ismiyle (bizimle kal) Alicengiz oyununa gelmiş olduk thh den pek umudum yok maalesef ancak kampanyanın iptalini yapamıyoruz demeleri ve hatayı bana yıkmaya çalışmaları işin başka boyutu olağan akış biraz da hikaye olur ödediğim fatura 200 tl iken 0 tl mi olması mı daha mantıklı birden 559 tl mi oralara hiç girmiyorum

• Kirmasti_16 kullanıcısına yanıt

bu fıyatlar gecerlimi halen

• Türk Telekom evde internet 100 mbit taahhütüm 49 gün sonra bitecek.Bugün twitter dan destek birimine yazdım ve 15 dk sonra aradılar.

İlk 9 ay 399 TL sonraki 9 ay 499 TL teklif ettiler.Yani aylık ortalama 449 TL ye geliyor.Temsilci bu fiyatlar 31 temmuza kadar geçerli yazıyor sistemde ama zam gelmeyeceğinin bir garantisi yok dedi.İsterseniz 1 ay daha bekleyin direk zamlı yeni tarifeden ücret ödemeyin dedi.

Bu arada Superonline 100 mbit hız 12 ay taahhüt 430 TL ilk iki ay ücretsiz onunda aylığı 358 TL ye geliyor.Fakat şu anda geçersem Türk telekomdan ceza çıkacak muhtemelen.Türk telekom taahhüt sürem bitsin ceza ödemeyeyim derken Superonline da zamlanabilir.Superonline sitesinde 01.Hazirana kadar geçerli yazıyor.Tabi Superonline 18 ay değil 12 ay sabit fiyat.

Ne yapsam karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alsem -- 11 Nisan 2024; 1:29:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.