Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.245
Cevap
99
Favori
265.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ana konusundaki olumlu dönüşleri görebilirsiniz.
  • OMERKAHVECİ kullanıcısına yanıt
    Abonelik iptali yerine internet hattınızı istediğiniz işletmeciye taşıma yapınız, port sorunu yaşamazsınız.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Üstat bana da 2019 Kasımda 2020 de dönüşüm yapılacak denilen açıkkapıdan 2020 mayısta proje kapsamında değil dediler. Aynı yer için şimdi yazdığımda bu cevabı veriyorlar. Acaba çok başvuru oldu bakmıyorlar mı dedim. Yoksa konunuzu ilk okuyup Açıkkapı'ya yazanlardanım.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Evet evet biliyorum hocam. Dilerseniz eski dönüşlerin ekran görüntülerini ekleyerek yeni bir başvuru oluşturun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 28 Kasım 2020; 19:32:23 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Üstat Açıkkapı bana engel koydu galiba direk aynı cevap. Son bir haftadır bu red cevabını alan oldu mu? Galiba fiber olan kiralık ev bakacağım artık. Uğraş uğraş olmuyor. Turknetne bana iyi bir kazık attı. Sözde altyapı onarılana kadar geçen sürenin iadesini yaparız dediler. Sadece 2 ayı yaptılar. 4 ay iadesi yapmadılar. Saha ekibi nisana kadar yapamayız dedi. Mobil operatörün biri çekse hiç biri ile uğraşmıyacam.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, üzüldüm hocam. Umarım problemleriniz en kısa sürede giderilir. tuketici.btk.gov.tr adresinden talep açmaya devam edin dilerseniz.
  • Merhaba. İzmir merkezde kablonet kullanıyordum fakat deprem nedeni ile artık Çeşme'deki evimde yaşamaya karar verdim. Bir arka sokakta altyapı varken, yazları 8 senedir oturduğum evimde bu kadar senedir bir gram ilerleme olmamıştır. Köşedeki evde altyapı var, bizim sokağa ise sadece bir telefon direği dikilecek. 2020 yılında rezilliktir bu durum. Konuyu okudum. Dilekçe vermem gerekiyor. Fakat covid-19 nedeni ile PTT'ye gitmek istemiyorum. Ne yapmam gerekir yazarsanız çok sevinirim. Yani cimer, BTK mutlaka daha önce denemiş, sonuç almış, akıl verecek arkadaşlarımız vardır. Teşekkür ederim.

• Merhaba.

Hizmet alma talebinizi tuketici.btk.gov.tr adresinden iletebilirsiniz.
  • Merhabalar,
    İlçeye bağlı köy olarak geçen bir yerde oturuyorum ve burada daha önce vdsl altyapı ile 35 mbps hız rahatça alıyordum. Başka bir yere geçtim ve internetimi oraya nakil etmiştim. Aradan geçen bir yılın ardından aynı adrese, aynı eve internetimi geri nakil etmek istediğimde altyapı yok sorunuyla karşılaştım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm talep aldılar. Bayiden altyapı talebi, nakil talebi, yeni abonelik talebi ne varsa hepsine başvurdum, ancak 2 yıl geçmesine rağmen iğne ucu kadar ilerleme sağlanamadı.

Süperbox kullandım bu süre zarfında, onun taahhütü bile bitmek üzere. 2 yıldır 20 mbps hıza 160 tl vermekten yoruldum.

Nasıl hızlı bir çözüm elde edebilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 29 Kasım 2020; 23:31:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    https://altyapisorgu.netspeed.com.tr/

Merhaba. İlgili adres ne sonuç veriyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Sorguladığınız haneye ait altyapı bilgisi bulunamadı.

Diyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hocam hatta ev telefonu bağlatmak istesem bile uygun dağıtım kutusu bulunmadığında diyerek başvuru yapamıyorum

• hocam selam benim binada da altyapı yoktu. geçen perşembe turuncu bi kablo çektiler binaya. cuma da kutu taktılar gittiler. ama hala altyapı yok gözüküyor. dairelere dağıtılmadı henüz ne kadar bekleriz?

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri
  • TheWalkingDead kullanıcısına yanıt

hocam dairelere binada oturanlar kendileri yaptırıyor diye biliyorum. servis sağlayıcı binaya kutuyu koyuyor, bina içi dağıtımına karışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam dairelere binada oturanlar kendileri yaptırıyor diye biliyorum. servis sağlayıcı binaya kutuyu koyuyor, bina içi dağıtımına karışmıyor.

hocam altyapı görünse yaptırıcam da altyapı gözükmüyor o yüzden başvuru yapamıyorum. başvuru yapabilsem hemen bugün çektiririm aktif olacağını bilsem.

• TheWalkingDead kullanıcısına yanıt

hocam siz çektirin dairenize kadar. ondan sonra başvuru yapın. başvuru yaptığınızda daireniz hazır olsun. zaten mana arıyorlar vermemek için.

• first9 kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Yeterli port olmadığında bu hatayı verebiliyor. Bağlı olduğunuz telekom müdürlüğünün erişim planlama birimi ile irtibata geçerek konuyu kendileri ile görüşebilirsiniz. Sıkıntı nerede ise bilgi edinmiş olursunuz. Bir de söz konusu konuyla ilgili tuketici.btk.gov.tr adresinden bilgi talep eden bir yazı yazabilirsiniz.

• Merhaba hayırlı olsun.

Aktivasyon süreci belirli bir süre alabilmektedir. Aktivasyon sağlandığında sorgulama sayfalarında binanız gözükecektir. Bunun haricinde süreci hızlandırmak istiyorsanız Twitter üzerinden TurktelekomDestek hesabı ile iletişime geçebilirsiniz.

• Yeni aldığımız eve taşındık ama ev yeni değil 8-9 senelik, sokakta bir kişide hemen arkamızdaki sokakta da bir kişide internet var, yani sokakta internet hattı var ama eve gelmiyor bu hattı eve çektirmek ve internet kullanmak için ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim sırasıyla hangi işlemleri yapmalıyım Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri 

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.