Şimdi Ara

Türk Telekom'dan Ramazan'a özel herkese 10 GB hediye internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
3.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom'dan Ramazan'a özel herkese 10 GB hediye internet

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte operatörlerin gelenekselleşen hediye internet kampanyaları da yavaş yavaş duyurulmaya başlandı. İlk kampanyayı Türk Telekom başlattı. Türk Telekom, tüm müşterilere 10 GB internet hediye ediyor.

Hediyeler Sil Süpür'de dağıtılacak

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması içerisindeki Sil Süpür’ü oynayan müşteriler haftalık olarak bol miktarda internet ve dakika kazanacak. Firmadan yapılan açıklamaya göre Ramazan boyunca tüm müşterilere en az 10 GB mobil internet hediye edilecek. Hediye internetinizi almak için Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür sayfasını her hafta ziyaret etmeniz yeterli.

Ayrıca Bkz.Hızlı ve Öfkeli 9'dan yeni bir fragman paylaşıldı

Türk Telekom’a yeni gelen müşterilere ise 31 Mayıs’a kadar gece 01.00-06.00 arasında geçerli 10 GB internet ve 500 dakika tanımlanacak. Bu kampanyadan faydalanmak için RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. Yalnızca yeni hat alan veya numarasını taşıyanlar yararlanabilecek. 

Türk Telekom bireysel faturalı hat müşterileri ayrıca Ramazan ayında gece 00.00-06.00 saatleri arasında geçerli, aylık ek 30 GB’lık sahur paketini 9,18 TL’ye, Online işlemler uygulamasından veya Sahur 30GB yazıp 5555’e SMS atarak satın alabilecekler. Bireysel faturasız hat müşterileri ise haftalık 20 GB paketini 20TL’ye Online İşlemler uygulamasından edinebilecekler.

Turkcell ve Vodafone henüz Ramazan’a özel hediye internet ve dakika kampanyalarını duyurmadılar. Önümüzdeki günlerde kampanya duyurusu yapılacaktır.

• Nasıl olsa kullanamıyorlar bari şov yapalım demişler :)
  • Vodafone'dan bi haber yok mu internetsiz kaldım ek paket aldım o da bitti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hatlarda sorun yaşayan turkcell den de zam üstüne zam....

• Çöp mobil veri kullanılmıyor.

• O saatte ne yapılacak konuşup. Ama iyidir yine internet. Diğerlerinden de bekliyoruz.

• O interneti kullanmadan bitecek çünkü şebeke yerlerde

• Sil süpür den az önce bana neden 100 dakika çıktı ?
  • Kullanılmıyor değil kullanılamıyor yerini bulursan mükemmel ama yoğun bi şebekeye denk geldiysen delirtir zaten kullanmak istemez arkadaşından hotspot yaparsın garipliklerin operatörü
  • Günlük 4 GB sosyal medya verdi.. Haftalık yapsa ya 🤔

• Bende uygulamasi çalişmiyor şifre al diyoru şifre smside parayla olmuş bende sms yok o yüzden şifre gelmiyor yani almicam 10GB ti 😢

• Valla paketim bitmişti ilaç gibi gelicek bana şuan

• Hımmm, bunun arkasında mutlaka bir şey vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 14 Nisan 2021; 23:44:33 >
  • Sil süpürü kullanabilmek için izin istiyor. No.

• Türk Telekom faturalı hat kullanıyorum Bana bugün günlük 4 Gb sosyal medya verdi. Diğerini daha vermedi. Gerçi evde internet var ve aylık 20 Gb internet paketi yetiyor. Vermese de olur

• trabzon şehir merkezinde 4g de3-4 megabit hız veriyor, 3g de 7-8 mb.

2021 de 4g tercih edemiyoruz.
    uzun yıllar sonra turkcellden geçince değerini anlıyorsunuz, sürem dolar dolmaz elveda tt

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt

Vodafone aradı geçen gün. Size özel şu kadar ücrete paketinizi yükseltelim dediler. Ben de pandemiden ötürü evde olduğumu ve mevcut paketimi bile bitiremediği söyledim. Adam haklısın diye telefonu kapattı. Türk Telekom'dan Ramazan'a özel herkese 10 GB hediye internet Elimizde rapor yok ama pandemi sağlayıcıları nasıl etkiledi çok merak ediyorum. Altyapı olarak zorladık ama ürün bazında mobilden zarar ettiler mi acaba?

Edit: Şimdi baktım da hem mobil hem de DSL'de kullanım artmış.

Vodafone: 'Mobil trafikte yüzde 10, sabitte yüzde 60'a varan artışlar gözlemledik'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 14 Nisan 2021; 23:37:54 >
  • En az 10Gb dedigi bir ayda vereceği toplam silsupur internetten bahsediyor... çakalll

• Kayda değer bir şey yok. Sadaka verir gibi yazmışlar bir de utanmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 100dk geldi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.