Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de 1 megabite düştü arkadaşlar. Muhtemelen bilerek düşürmediler hızı bugüne kadar. Böylece kullananlar hızı düşmüyor diyecekti sağa sola ve yeni aboneler gelecekti. Zaten abone olurken ısrarla 1 mb e düşeceğini söylediler o yüzden şu an yapılabilecek hiçbir şey yok. İnşallah gece 2 sabah 8 arası 4mb olur.
  • Kahretsin telekoma güvenmemeliydim. :/
  • 26 aralılta bağlattım cayma bedeli nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

Benim hat değerlerim 4 mbps. Sanırım başka yerden kota uygulamışlar. :(

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    valla ben de 31 aralıkta bağlattım. şimdi caymaya kalksan bağlantı ücretinden tut modem ücretine cayma bedeline bir sürü şey çıkarırlar. sonra tarifelerden bahsederler sen de mecbur o parayı vereceğime tarifemi değiştireyim deyip devam edersin.
  • işin kötüsü hız sabit 1mb bile değil. 4 ken sabitti. şimdi 30 - 40 kb larda geziyor arada yanlışlıkla 1 mb e çıkıyor.
  • bence bu iki arkadasın bulundugu santralde bir problem yada kısıtlama olabilir diye düşünüyorum bende hız hala 4mbit devam ediyor

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    AKN aştınızmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asali 15 gun oldu

• yarin btk sikayet maili ihmal etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xlarge kullanıcısına yanıt
    Şükür içimi rahatlatan bi mesaj. İnşallah dediğiniz gibidir hocam. Şu 1mbit diyeb arkadaşlar modeminizi bi aç-kapat yapıp sonucu yazar mısınız?

• Bende bu tarifeyi kullanıyorum. 20gb kota dolduğunda ayda 1gün 1mbitin altına düşüyordu. Son 10gündür 1mbitin altında.. Online işlemlerden ek kota almak lazım.. Taahhüt 24ay...

• @lincoln27 kardeş bende geçmeyi düşünüyorumda akk sonrası hız nedir düşüyor mu 1mbps'e. Eğer düşüyorsada iş görürmü o hız?
    akn ye girdiğinizde hat değerleriniz değişmez

ayrıca hattın ile 8 mbps alabilirsin netspeed e bak 40 50 tl civarı 8 mbps aknsiz veriyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 22 Ocak 2018; 23:13:52 >
  • benim de 1 mb e düşmüş, ayıp lan :)

mobil uygulamada akn sonrası 3 mbit olarak görünüyor...
  • ucyaz U kullanıcısına yanıt
    modem bozuktur 40kb li hızlarda benim 1-2k bile oluyordu

modem bozuk olabilir sizinki anormal ben de 1 hafta 10 gün uğraştım 1kbit gibi garip hızlar vardı. en son modem değişince düzeldi normal düzelttik deyip duruyorlardı genel merkeze bu ss leri götürdüm de ikna edebildim

• Bu millete 1-2mbps hız çok görülüyorsa artık diyecek birşeyim yok. 1mbps e düşürmesinler şirketimiz zarar etmesin 500kbps e düşsün.

• 500 bile çok mobil de akk sonrası hız 96 kbps veriyorlar

• o pakete 30lira verecene git 60 lira ver turknetten 35mbit sınırsız paket al :D bunuda benmi söyleyeyim
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.