Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten 1Mbps'e indiyse önemli bir durum var demektir. Speedtest yapıp eklermisiniz resmini. AKN aştınızmı? Türk Telekom 'danmı katıldınız kampanyaya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Kotaya bakamadım uygulamadan bilgi alamadım hiz dusumu 3 olucak sekilde yaziyor ilginc basta cok memnundum yarın arayıp sorucam
    Ocağın ilk haftasıydı sanırım

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atenct -- 22 Ocak 2018; 18:9:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atenct A kullanıcısına yanıt
    Sözleşmede 1Mbps'e düşer yazıyor. Bu konuda çok tartışıldı bu durum. Eğer herkesinki düşmeye başladıysa ciddi bir durum var demektir. Çünkü çoğu kişi 1Mbps'e düşmez diye abone oldu. Bu kampanya için BTK'nın ayrıca bir AKN sonrası hız uygulaması var. Normalde 4Mbps paketlerin 3'e düşmesi gerekir ama kampanya şartlarında ve sözleşmede 1Mbps'e düşecek yazıyor.

Telefon açıp sorsanız veya müdürlüğe gitsenizde bir şey değişmez. Kampanya şartında yazanı okuyorlar. Eğer akn aştıysanız normal karşılayacaklardır.

• herkese gecirilmisler olsun. benim de 1e dustu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece 2den sonra downloadlsrimizi yapabilecegiz degil mi en azindan?

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Arıza kaydı bıraktım gordugum kadariyla kopmalar yasiyorsunuz dedi bakalım gelismeleri yazarım

Kopma olabilir ama bu farklı bir durum. Başkalarınında düşmeye başlamış. Gelişme olunca paylaşırsınız..

• gece 2 den sonra download yapabileceksek cok dert degil ama diger turlu cok kotu durum?

• Uygulamada ek akn fiyatlari var 10gb 6 tl 25 gb9 tl gibi heralde gece eskiye doner ama video izleme vs sorun olucak ekstra kota almak gerekicek

• Başka hızı 1 e düşen oldu mu?
  • Kota bilgisi bile gösterilmiyor. Neye göre hız düşürüyorlar anlamadım. Paket çıktığından beri kota bilgilerine erişilemiyor zaten.
  • bari fiber olaydı

• Benimde düştü. 0.07 mbps akn sorgulanamamaktadır diyor

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

• Herkesi aynı anda dusurdulerse belli bir tarihe göre duşuruyor olabilirlermi her ayın 22sinde kesin internetlerini diyerekten zaten internet altyapimiz fiyat politikamiz biricik adil kullanim kotamız var kim görse kıskanır

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Hocam senin internette bi sıkıntı var. 1'e düşürseler bile en az 0.90 hız almanız lazım.
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    o sırada interneti başkası kullanıyor olabilir kablolu olarak kimse bağlı olmadığında test yap bi
  • Şimdi 0.90 oldu.

Ya şimdi 3 mbps e sınırsız olarak düşünmüştüm. Tt uygulamasında öyle yazıyor. Ayrıca akn sorgulamada yok. Üstelik internet bitmittiğinde bize bildirmeleri gerekmiyor mu? Paul doanye yazsak mı?

• Türk Telekom fiberliyooo bugün desenize.

• Arkadaşlar başka düşen varsa yazsın lütfen? Sadece 2 kişinin mi düştü anlık bir sıkıntı mı acaba inşallah öyledir. Elimizi attığımız yer kuruyor valla ya bıktım.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.