Şimdi Ara

Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
16
Favori
11.308
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atabey27

Türk telekom bayii'ne gittim hattımı 4,5g ye geçirmek için.Hat babamın üzerine ve oda memlekette.İlla hat sahibi gelecek diye direttiler bende zaten babam olduğunu söyleyince yapabileceğimiz birşey yok dediler.Böyle birşey görmedim ben ya.!

Zihniyete bak adamlar normal birşey yapmış senin hattın üzerinden biri işlem yapsa kıyameti koparırdın aynı şey babam gitti şikayetçi oldu o bayiyi direk kapatırlar ağır cezaları var vede ağır teminat var işin içinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kaç dk sonra cevap geliyor?

10 dk.dır gelen giden yok :)

Tarife: Kamu Mega
    Telefon: Note 4
  • Degerli musterimiz cep telefonunuz 4.5G uyumlu olmadigi icin kampanyamizdan yararlanamamaktasiniz. 4.5G uyumlu avantajli cihaz kampanyalarimizdan yararlanmak icin sizi Turk Telekom magazalarimiza bekliyoruz.

• AİLECE KAMPANYASINDAYIM.

Degerli musterimiz mevcut tarifenizle bu kampanyadan yararlanamamaktasiniz.

• İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz hatasını alan yok mu?
  • Arkadaşlar bu kampanyada mesaj atıp hata alanlar ya sim kartları 4,5g uyumlu değil yada telefonları uyumlu değil şuda var bazı telefonlarda 4,5g olduğu halde operatörün listesinde olmadığı için uyumsuz gözüküyor bu yüzden kampanyadan faydalanmıyorlar.Örnek asus zenfone laser Türktelekomun listesinde yok.

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Sim kartı başka telefona takıp 10 dk bekletip tekrar 4.5g destekli telefona takarsanız oluyor. Eğer yurtdışı cihaz v.s. değilse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Sim kartı başka telefona takıp 10 dk bekletip tekrar 4.5g destekli telefona takarsanız oluyor. Eğer yurtdışı cihaz v.s. değilse.

Tamam hocam teşekkür ederim.
  • Mesaj attığınızda gelen paket mevcut varolan paketten önce kullanılmaya başlanacak değil mi ? Yani mantıken mevcut paketi bitirmeye yakın mesaj atmak lazim...

• 10 gb hediyeymiş peh peh peh.
    Allah var 4.5 g ye gectikten sonra 6 lat hizlandi netim. Cristiano halt etsin yanında.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya) Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya)

• quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

10 gb hediyeymiş peh peh peh.
    Allah var 4.5 g ye gectikten sonra 6 lat hizlandi netim. Cristiano halt etsin yanında.

Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya) Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya)

Ayarlardan 4g açın,Siz şu an yukarda H yazdığı için 3g ile baglaniyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 76 dowload upload 51 sağol türk telekom uçuyor telefon model 5s

•  Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya)
    Bu hıza 50gb kota yetmez valla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzam

quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

10 gb hediyeymiş peh peh peh.

Ayarlardan 4g açın,Siz şu an yukarda H yazdığı için 3g ile baglaniyorsunuz

Haklıymışsiniz hocam. Tekrar bir kaç test yaptım. Nigde merkezde ortalama 20 mb civarında hız yakaladım. Maximum 29u gördü. Bu 99larin yanında yine bizimki kagni olacak anlaşılan :-)

• Online işlemlerde 10 gb hediye gözükmüyor.Sizdede öyle mi arkadaşlar? Kendi internetim bitti hız testi yapacağım, online işlemlerde hediye gözükmediği için yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: real07

Online işlemlerde 10 gb hediye gözükmüyor.Sizdede öyle mi arkadaşlar? Kendi internetim bitti hız testi yapacağım, online işlemlerde hediye gözükmediği için yapamıyorum.

Bende gözüküyor gözükmezse aman dikkat ayrıca 150 mb yiyor test

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Buraya yazdıktan sonra 4.5G servisiniz kullanıma açılmıştır diye mesaj geldi.Online işlemlerde tanımlanmamış hala dediğin gibi hocam bayağı kota yiyormuş.Zaten kendi paketim bitti gözükene kadar bekleyeceğiz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Online işlemlerde 10 gb hediye gözükmüyor.Sizdede öyle mi arkadaşlar? Kendi internetim bitti hız testi yapacağım, online işlemlerde hediye gözükmediği için yapamıyorum.

150 mb mı yiyor test, ben de yapıyorum ama hiç mb gitmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

150 mb mı yiyor test, ben de yapıyorum ama hiç mb gitmiyor

1 saat sonra bak kotandan düşecek

• Ayarları da yaptım ama hala telefonda H+ yaziyor bunun lte yada 4g olması gerekmiyor mu..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.