Şimdi Ara

Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
16
Favori
11.308
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea msj attıda gördüm yoksa kaçıracaktım up yapın şu konuyu biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu 10 gb kampanyasına falan katılmanın bi zarar-ı varmı ? Yani bi şeylere falan izin veriyo muyuz?

• Ben yılbaşından sonra turktelekomdan kurtulmayı planlıyorum. Şu yeni tarifeler bi çıksın da.
    Bu da hız testi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Degerli musterimiz, hatali kisa kod gonderdiniz. Dogru kisa kod bilgisi icin turktelekom.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

mesajı alanlar hediye 10gb yazsın küçük yani. oldu bende 4 gb ı bile kullanamıyodum ama dursun test ederiz hızı bol bol:)

Dedigin gibi gonderince oldu. Tesekkurler...

• Türk telekom coştu bakalım geçen günü de 3gb internet hediye etmişti .Şimdi de 10gb Demin bir hız testi yaptım çaktırmadan 4.5g ye mi geçtiler

Türk Telekom'dan 10 GB cepten internet hediye! (faturalıya)[simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 26 Mart 2016; 23:21:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim internet 4+3+3+2+1+1 birde bu olsaydi 24gb internet olacakti ama faturasizim

• Pttcell lilere internet kampanyası varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Degerli musterimiz, isleminiz su anda gerceklestirilemiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz."

Bu hata mesajını alanlar bir çözüm buldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Degerli musterimiz, hatali kisa kod gonderdiniz. Dogru kisa kod bilgisi icin turktelekom.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

mesajı alanlar hediye 10gb yazsın küçük yani. oldu bende 4 gb ı bile kullanamıyodum ama dursun test ederiz hızı bol bol:)

ben de tam tersi oldu küçük yazdım hatalı kısa kod gönderdiniz msj aldım. büyük yazdım kabul edildi. sistemlerinde sıkntı olabilir.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler bu + 2gb 2 gün ile nisanda ek 12 gb internetim oldu ücretsiz

• Hata mesajı alan arkadaşlar sim kartınızı ve telefonunuz 4,5 g uyumlu olması lazım yoksa kampanyaya kayıt olmuyor ayrıca telefonunuz yurtdışı ve kayıtsız ise yine olmuyor bilginize ama bu durumda da çözüm var 4,5 g li başka bir telefona sim kartınızı takıp mesaj atın durum çözülür çözülmez ise müşteri hizmetleri kanalı ile de kampanyaya katılım oluyor bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Buda istanbul bayrampaşa avea net hızım.

Bende yıldırımdayım hocam. zor giriyorum internete :))))

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Ben şu an merkeze yakınım. Güncel hizim bu.

• quote:

Ben şu an merkeze yakınım. Güncel hizim bu.

Hocam ben 1 sene şu an ki oturduğum evdeyken full çekiyordu. Sonra binayı yıktırıp yeniden yaptırdık. Bu sırada başka yerde oturdum. Bina yapılırken bi avea bayiinden telefon aldım. 2 sene ödemek şartı ile. Hazır buna taahhüt vermişken kullandığım tarifeye de tahahhüt verip ödediğim tutarı düşürdüm. Evin yapılışı sırasında çekmemezlık yapıyordu avea. İçime kurt düşmüştü :) neyse dedim taşınınca bakarız artık. Ki taşındım kısa süre önce. Gerçekten hiç çekmiyor. Sonra araştırdım ki eve 500 mt uzaklıktaki baz istasyonuna şikayet gelmiş ve kaldırmışlar. O yüzden şu an avea ya sövmeler ile geçiyor vaktim. O kadar şikayet ettim ama boş :)

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Hata avea da mi? İstasyon konusunda şikayet edenlerde mi? Şehir içinde baz istasyonu illa yerleşim yerinde kurulacak. Hem baz dan rahatsız oluyoruz hemde çekim kuvvetinden sikayet ediyoruz. Esenler de bir adreste çekim kuvvetinden müşteri hizmetlerine sikayetimi ilettim. Adamlar gerçekten ilgilenip herşeyi ayarlayip baz istasyonu kurmaya başladılar. Kutulum bitmeden mahalle halkı toplanıp saldırdılar ve ekipmanlarada zarar vererek adamları kaçmak zorunda bıraktılar. Şimdi kesinlikle tekrar aynı bölgeye kurulum için gelmiyor adamlar. Böylesi bir sorunda var maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asarcik -- 28 Mart 2016; 10:47:03 >
  • quote:

Şikayet avea ya mi? İstasyon konusunda şikayet edenlerde mi? Şehir içinde baz istasyonu illa yerleşim yerinde kurulacak. Hem baz dan rahatsız oluyoruz hemde çekim kuvvetinden sikayet ediyoruz. Esenler de bir adreste çekim kuvvetinden müşteri hizmetlerine sikayetimi ilettim. Adamlar gerçekten ilgilenip herşeyi ayarlayip baz istasyonu kurmaya başladılar. Kutulum bitmeden mahalle halkı toplanıp saldırdılar ve ekipmanlarada zarar vererek adamları kaçmak zorunda bıraktılar. Şimdi kesinlikle tekrar aynı bölgeye kurulum için gelmiyor adamlar. Böylesi bir sorunda var maalesef.

Şikayeti avea a ilettim tabi ki. Ama şikayet edenlere de fena sövdüm. dediğiniz gibi hem iyi çeksin diyoruz hem istasyondan şikayet ediyoruz. arkadaşım Türk telekomda çalışıyor. O da dedi baz istasyonunu kaldırdılar diye. Şikayet ettim bende dedi. Ama kaç ay oldu ses yok. Bina yeni olduğu için Türk telekom alt yapısıda yok şu an. Türk telekom gelip ankastre kutusu koyacak yani. O da aylar sürüyormuş. Bildiğin sürünüyorum yani şu an net olayında :)

• Bu arada bende de işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz deyip duruyor.
  • Bir aylık 10gb için mi bu kadar yaygara? Sıcaklığı nerde?
  • Gecendede hediye almistim simdide aldim

• Türk telekom bayii'ne gittim hattımı 4,5g ye geçirmek için.Hat babamın üzerine ve oda memlekette.İlla hat sahibi gelecek diye direttiler bende zaten babam olduğunu söyleyince yapabileceğimiz birşey yok dediler.Böyle birşey görmedim ben ya.!
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.