Şimdi Ara

Turk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı Uyguluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burda iplik gibi bir ince telle geliyor internet hocam. Altyapı Abdülhamit zamanından kalma. Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 13 Ocak 2019; 13:11:32 >
  • Turk telekom 50mbps kullanıyorum çeşitli ülkelerden hız testi sonuçlarım bunlar.. Pazar günü olması acaba ping i etkiledi mi emin olamadım.

Turk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı UyguluyorTurk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı Uyguluyor

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom eşittir ping canavarı. Ping süreleri şaka gibi. Yerden bakır değil teneke hatlar geçiyor sanırım. Testleriniz birde akşam 20:00 - 23:00 arası yapıp buraya yazarsanız sevinirim.
  • Dün akşam ve bugün benim de dikkatimi çekti. Netflix'te ciddi şekilde gecikme, yavaşlama yaşıyorum. Görüntü başlangıçta çamur oluyor, hatta video geç bile açılıyor. AKN kalktı diye sevinirken...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Turk telekom 50mbps kullanıyorum çeşitli ülkelerden hız testi sonuçlarım bunlar.. Pazar günü olması acaba ping i etkiledi mi emin olamadım.

Londra, İstanbul ve Frankfurt hariç diğerleri normal gibi sanki hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Türk Telekom eşittir ping canavarı. Ping süreleri şaka gibi. Yerden bakır değil teneke hatlar geçiyor sanırım. Testleriniz birde akşam 20:00 - 23:00 arası yapıp buraya yazarsanız sevinirim.
    Bu değerler bir de turk telekom fiber fttb/(gpon) değerleridir. Wifi ile test ettim.
  • truvo T kullanıcısına yanıt
    Amacım kesinlikle yargılamak değil fakat kendi evimde 75 liraya Vodafone 100 mpbs var, daha iyi bir alternatif olabilir mi sizin için? Yarı fiyatına 3 katı kadar hız almak.

Sadece bir tavsiye.
  • arkadaşlar 4.5 g mobil hattım var ve ping 18 sabit. Fakat akşam ping süresinde baya bir gecikme yaşanıyor. Yani şöyle diyeyim avrupa serveri 60 70 ken 160 170 oluyor. Speedtestpe pingim aynı türk serverine giriyorum pingim normal. Bu durumda yurtdışı çıkışında bi sıkıntı var. Bunu vpn ile önleyebilirsiniz demişler hotspot shield kullansam bu ping sorunum düzelir mi ? 7 de başlayıp 11.30da bitiyor. Diyorsunuz ki neden evine internet almıyorsun çünkü istanbulun göbeğinde port yok da ondan Burdan hükümete selamlarımı iletiyorum bu adamlara nasıl bu kadar göz yumup tüketicinin bu kadar hakkının yenmesine izin verirler ?
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Telekom bilerek hız düşürüyor, sen itiraz ediceğine akk geri gelsin yazıyorsun. Bu ülkede kaliteli hizmet görmemek sana müstahak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece fikir telakkisi yapıyorum.
    Acaba yaşadığınız sorun bilerek kısıtlama değilde yetersiz yurt dışı çıkış bant genişliği nedeniyle yaşanan bir dar boğaz olabilir mi?...
  • Bu akşam bende özellikle bakacağım editlerim daha sonra.
  • 1 Ocak’tan önce sıkıntısız Netflix izlerken şimdi görüntü çamur gibi oluyor zamanla biraz düzeliyor, hiza baktığımda normal görünüyor, 50 mbps kullanıyorum, bunu nasıl engelleyebiliriz, resmen dalga geciyor adamlar bizimle.

• VPN kullanan . Menlunsa önerecek varmıdır ?

• hatabo kullanıcısına yanıt
    Ben ücretli kullaniyorum.

Google playdekilerin yuzde 80ni calismiyor. Patlatmislar

• metalmilita kullanıcısına yanıt
    Vpn kullanarak dene

• quote:

Orijinalden alıntı: the.crack.man

Telekom bilerek hız düşürüyor, sen itiraz ediceğine akk geri gelsin yazıyorsun. Bu ülkede kaliteli hizmet görmemek sana müstahak.
    kimi kime şikayet ediyorsun sen nerde yaşadığının farkındamısın dengesiz dengesiz konuşuyorsun.
    Derdini bana değil sokağa çık git akp seçmenine anlat.
  • Yaklaşık bir aydır aynı problemleri yaşıyorum her defasında hat değerleriniz normal.
    isterseniz arıza kaydı açalım.
    yok modemde problem olabilir yok şöyle yok böyle ne cs go ne dota 2 oynayabiliyorum sürekli bir ping sorunu dl sorunu anca modem resliyorum oyun atabiliyorsam atabiliyorum..24mbps lik internetim fast com a göre 5.8 görünüyor.
    bunun böyle olacağı belliydi her zamanki gibi önce yasa geliyor sonra iyileştirilme yapılmaya çalışılıyor o da yersen.
  • Hız konusunda sizler gibi sıkıntı yaşamıyorum fakat şöyle bir açıklık getireyim, fiber hatlar harici eski hatlar belirli bir yük durumunu aşınca bağlantılarda gecikme yaşatıyor. Bundan dolayı bazı siteler yoğun saatlerde (18:00-22:00 gibi) geç yükleniyor bende de. Fakat indirme yaparken herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum hız konusunda. Not: 50mbit vdsl kullanıyorum.
  • evet twitch de var throttling
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.