Şimdi Ara

Türk Telekom amacı ne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30 ağustos itibariyle numaramı Vodafone taşıdım daha önce Türk Telekomdaydım her ay telsiz kullanım ücreti kesen Türk Telekom Vodafone geçtikten sonra resimdeki gibi bir mesaj atarak 11.92.tl borç telsiz kullanım ücreti altında bana borç çıkardı her ay telsiz kullanım ücreti kesildi bu borç neyin nesi o zaman nereye itiraz edicez
    Türk Telekom amacı ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağustos’tan Aralık ayına kadar olan vergileri ödemediğin için
    Senden istiyor

• Siz ister Turkcell kullanın, TT'ye veya Vodafone'a geçin. İster Vodafone kullanın, TT'ye veya Turkcell'e geçin. İster TT'li olun Vodafone'a veya Turkcell'e geçin o yılın ödemediğiniz kalan(yıllık olduğu için) telsiz kullanım ücreti numaranızı taşıdığınız operatöre aktarılır. Bunun TT ile ilgisi yok

• Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu kararı gereğince 2019 yılı için 27,86 TL (2018 yılı için bu tutar 22,52TL'dir) TL olarak belirlenmiştir. Bu ücreti operatörler aboneleri adına toplu olarak devlete öder, abonelerine ödeme kolaylığı sağlamak için taksitlerle hattından tahsil eder yani kalan telsiz hakkı borcunuzu sizden tahsil etmek istiyorlar maalesef Türkcell'den Türk Telekom'a geçerken de aynısı bana oldu hocam.

• Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar bende önceden kalan telsiz borcu sanıyordum ileriye dönük olduğunu bilmiyordum geçmişe dönük borç olamaz çünkü her ay kestiler anladım şimdi

• 11.92 tl'lik borç taksitlendirilerek sizden tahsil edilecek normalde numara taşıma yapıldığında yıl sonuna kadar vergi alınmıyordu nisan ayından itibaren 3 operatörde aralarında anlaşıp taşıma sonrası yılın kalan aylarının borcunu birbirlerine paslamaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.