Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
35
Favori
92.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu anda evde internet kullananlara, numara taşıyınca 1000dk 10gb 49tl kampanyası varmış, prime özellikli. Kararsız kaldığım için başvurmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

Dün ben de Turkcel'den gecis talebinde bulundum. Kampaya yarin bitiyor sanirim. Çekim kalitesi hep bir soru isareti ama
    Sirf her yerde cekiyor diye de Turkcell'e tonla para vermeye gerek yok.

Nasıl? Çekim kalitesi çok fark ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

quote:

Dün ben de Turkcel'den gecis talebinde bulundum. Kampaya yarin bitiyor sanirim. Çekim kalitesi hep bir soru isareti ama

Acikcasi cok da hissetmiyorum cekim kalitesini. Kullandigim paket 29 TL'ye bence cok cok iyi. Tek memnun olmadigim konu Turk Telekom'un musteri hizmetleri. Musteri temsilcileri sorun cozmekten cok uzak bir anlayis icindeler. Bir de musteri hizmetlerine baglanmak icin paketiniz vs olsa bile faturaniza ucret yanstiliyor. Musteri hizmetleri acisindan Turkcell'i fazlasiyla ozledigimi net olarak soyleyebilirim.

• Hala geçebiliyor muyuz?
  • Dun benı MH hizmetleri aradı bu tarifenin teklifini sundu . Onay vermeniz halinde geçişiniz olacak dendi. Onay verdim ve geçtim. Gecen yıl tahhutlu faturalı hattını kullanmıştım, taahhut bıtımınde cazip bir teklif sunmadıkları için faturasıza geçmiştim. 5 aya yakın faturasızda idim . Sanırım müşteriyi bağlamak istiyorlar. Prime tarife olarak geçiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: interwap

quote:

Acikcasi cok da hissetmiyorum cekim kalitesini. Kullandigim paket 29 TL'ye bence cok cok iyi. Tek memnun olmadigim konu Turk Telekom'un musteri hizmetleri. Musteri temsilcileri sorun cozmekten cok uzak bir anlayis icindeler. Bir de musteri hizmetlerine baglanmak icin paketiniz vs olsa bile faturaniza ucret yanstiliyor. Musteri hizmetleri acisindan Turkcell'i fazlasiyla ozledigimi net olarak soyleyebilirim.

Yok hocam şimdi aradım beni ücretsiz hatta yönlendirdi. Ama dediğiniz gibiydi önceden. Bende hattı değiştiriyorum bilginiz olsun dedim. Birkaç gün sonra aradılar. Prime 10gb tarifesine 59'den geçirdiler. Hattını değiştirip gelene evdede Ttnet varsa 49'a geliyor ama ben 59:) 10gb net 1000 dek ve luzümsuz olan 1000 sms

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Hala geçebiliyor muyuz?

Turkcell deyim faturalı

buna geçiş varmı?? 29 tl iyiymiş 1000 dk 8gb net
  • Profesyone 4gb paketini kullanıyordum. Taahhütüm bugün bitiyordu. Taahhütüm bitmesine yakın bir çok teklif sundular ama çoğu uygun değildi. İnatla ret ettim hepsini ve faturasıza geçiş talebinde bulundum. Bugün aradılar ve bu tarifeyi önerdiler ve hemen kabul ettim.
  • Ayın 20 sinde faturaliya geçtim acaba fatura kesim tarihi ne zaman.

• Paketi ayin 20 sinde yaptırdım TT mobil uygulamasinda ise toplam ücret 33.19TL yazıyor herşey dahil 30.90TL geleceklerini dedikleri halde yarın müşteri hizmetleri ilen konuşacağım acaba bir yanlış likmi var.

• Arakadaşlar teklifden yararlana bilmek için şu numaraya şu mesajı atın diye bir mesaj gelmişti fakat mesaj silindi bulamadım var mı bilgisi olan ne yazıp nereye yolluyorduk

• FATURALI > 1166

• Bu tarifeye geçiş yapabilir miyiz hala?

• banada ayni teklif yapildi bugun 8 gb 1000 dakika 1000 sms 29 tl 12 ay kalma sozune kullandigim tarife 4 gb 1000 dakika 1000 sms 32 tl kontorlu.acaba gecsemmi tavsiye edermisiniz...

• Güncel faturanın 30.58 olması gerekirken 35 tl küsur gözüküyor sebebi nedir?

• bende bu kampanyaya gecmekte kararsizim hic faturali kullanmadim.29 tl + 1.58 vergi dedi 30.58 gelir dedi.ekstralardan nefret ederim o yuzden faturasiz kullanirim.en iyisi gecmeyim ben...

• İşin doğrusu ben geçtim arkadaşlar. 29 liraya 8 gb net iyi. 4.5g olayı çıktığından beri netim zaten daha çabuk bitiyor. Ayrıca prime üye olduğumuz için kampanyalar var. Araç kiralamayı gözüme kestirdim c180 130 lira diyor günlük.

Fatura ise özellikle sordum 29 lira ve fatura aşımı olmaması için net bitince 100 mb 7 tl den en fazla 5 kere kullanabileceksiniz dedi.

Yalnız şuan online işlemlerde güncel fatura 40.78 gözüküyor. Gelsin görelim gerçek mi değil mi ona göre yolumuza devam edelim.

25 lira 4 gb'a geri döneriz olmadı.

Bu arada Turkcell evet çok iyi arkadaşlar ama 8 gb net kaç para ona göre kıyas edelim. Yoksa ben de isterim Turkcell kullanayım 60 70 mbit görüyordum Turkcell ile şimdi 15 en fazla.
  • aslinda kampanya cok guzel ama 12 ay kalma sozu var.birde ekstralardan tirsiyorum ben...30.58 olacak fatura sonra 60-70 gelmesin...en sinir oldugum sey.keske soyle bisey olsa limit doldumu kesilsin hersey 30.58 i gecmesin.o zaman dusunmeden gecerdim...
  • Arkadaşlar nasıl Sizce tarife, geçilir mi sizce fazla fiyat gelme durumu olur mu ve Türk Telekom un interneti nasıl şu an acaba, önceden baya kötüydü çünkü

• internetinden ben cok memnunum sikinti yok sadece tek cekindigim nokta fatura olayi daha once hic faturali kullanmadim.ekstralari sevmiyorum...

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.