Şimdi Ara

Türk Telekom 1.39 milyar lira zarar açıkladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
12.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oynuyorum eskisine nazaran daha iyi diyebilirim ayrıca hız yavaslaması yada kopma sorunu hic yasamiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirketin içi boşaltılıyor anlamayacak bir şey yok.

Devlete geçtiğinde koca bir borç balonu olacak telekom bu yazıda burda kalsın ölmezde sağ kalırsak bakarız.
  • Senelerce halkını sömür ve 2 dakika reklam için o serveti ronaldo,ya dök,sonrada zararımız var sizin için calışıyoruz diye haber et ,peki bizi ilgilendiriyormu şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HABER HABER DEĞİL DE KOMEDİ!

BAŞKA BİR ÜLKEDE OLUP, TEKEL OLAN BİR FİRMA "BEN ZARAR ETTİM..." DİYE AÇIKLAMA YAPSA RESMEN CEZA YAĞAR... BİZ DE OLAĞAN KARŞILANIYOR. TEKELSİN SEN YA, NE ZARARI HEMŞERİM?

HEM ALANINDA TEKEL OLACAKSIN, HEM 5 KURUŞ ALTYAPI MALİYETİN OLMAYACAK, YILLARDIR DÖŞEDİĞİN FİBER ALTYAPIYI GEÇTİM Kİ ZATEN DÖŞEDİĞİN YOK (DÜNYA STANDARTLARINDA MEMLEKETİ YERİN DİBİNE SOKTUN, DÜNYADA EMSALİ YOK, YIL 2017 BİZDE HALA İNTERNET KANALİZASYON TÜNELİNDEN GEÇEN BAKIR TELEFON KABLOSUNDAN, ÇOĞU BÖLGEDE HALEN DİREKTE TELEFON KABLOSU VAR, SAHA DOLAPLARI ÖLMÜŞ AĞLAYANI YOK, KAPAKLAR AÇIK, ÇOLUK ÇOCUĞA OYUNCAK OLMUŞ, SUNUCULARDA TÜRK MİLLETİ ADSL HEM DE BAKIR TELEFON KABLOSU OLDUĞU İÇİN ALAY KONUSU... PINGLER DESEN TEPE, SANTRAL ALTYAPISI SIFIR!!!), EN DÜŞÜK MALİYETLİ BAKIR KABLOLARI DÖŞÜYORSUN, ONU DA KAVGA DÖVÜŞ YAPIYORSUN ARIZA OLMASINA RAĞMEN... ÜSTELİK FİRMAYI SATIN ALIRKEN SÖZLEŞMENDE, DEVLETE HER YIL BİLMEM NE KADAR ALTYAPI YATIRIMI YAPACAĞINI TAAHHÜT ETMENE RAĞMEN ALTYAPI YATIRIMIN YOK, OLSA DA YOK DENECEK KADAR AZ... BİR HALT ETTİĞİN YOK! TEKNİK ELEMANLARIN SIFIR, TEKNİK EKİPLERDE OTURAN PERSONELLER 45-70 YAŞ ARALIĞINDA, ŞEFLERİ BİLİMUM 70'LERDE, BİLGİSAYARIN DÜĞMESİNE BASMAYI BİLMEYEN ADAMLAR... ALTYAPI SORUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUZ, ADAMLAR ÇAY İÇİP AKŞAMI EDİYOR, SAHA EKİPLERİNE KAYIT AÇIYORSUN, HAVA KIŞIN HAVA SOĞUK, YAZIN HAVA SICAK DİYE SORUN YOK DİYEREK KAYDI KAPATIP ÇAY OCAĞINDA AKŞAMI EDİYOR! SORUN ÇÖZDÜĞÜN YOK! BİR DE ZARAR HA?!

VAY KİNE VAY VAY VAY...

HEM ABONEN HER YIL ARTIYOR, HEM GEÇEN YIL SENE ORTASINDA YEDİĞİN CEZAYI VATANDAŞA YANSIT, ÜSTÜNE YIL SONUNDA ÇAKTIRMADAN 2 TL VE 3 TL ARALIKLARINDA TARİFELERE ZAM ÇAK, BİR DE ZARAR ETTİM DE!...

BEN HÜKÜMET OLSAM YİYECEĞİN CEZA İLE ZARARIN KRALINI YAPTIRIRDIM YA!...

BUNLARI BÖYLE KONUŞTURANLARA YAZIKLAR OLSUN!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

Allah kolaylık versin, inşallah kimse sizin batmanızı istemez...

üç sene sonra emekli olacağım için dünya umrumda değil. ha bu arada allah kolaylık vermiyor, hiç vermedi.
  • Arkadaş anlamıyorum yatırım yapmıyor eşek yüküyle para alıyor ve ülkede tekelsin ama koskoca şirketi batırma noktasına getirebiliyorsun. Helal olsun ne diyeyim milletin ahı tuttu anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 724 milyon TL zarar eden şirketin 38 üst yöneticisine 2016 yılında ödenen prim vs ödemelerin 181,4 milyon TL olması.

Bu büyük paraları alma karşılığında bu 38 kişi ne iş yaptı gerçekten merak ediyorum.
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Ne yapacaklar? 5 kuruş harcatmayıp, abone sayısını arttırıp, maliyetsiz ve zarar açıklatarak mis gibi vergi de ödetmeden yılı kapadılar... :)

Daha ne yapsınlar?

Tekel şirket zarar açıklasın, AKILLARA ZARAR!

Hem "2008 yılından bu yana en yüksek abone kazanım sayısına ulaşıldı" hem de "ZARAR ETTİM!"... VEEEEEE... Aynı haberde... :) Ayrıca da TEKEL... Üstüne bir de katmeri yıl ortası ve yıl sonu yapılan GÜNCELLEMELER... :) Vallahi muhasebecilerinin gözlerinden öpmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 13 Şubat 2017; 17:29:10 >
  • Arkadas adamalar bizim binada on daire var 5 dairelik ankastre kutusu koymuslar ve degistirmek icin bana 5-6 ay bilemedin 1 yil en gec iki yıla kadar yapariz diyor ve yatirim yapmista kurdan zarar etmiste felan filan. Adamlar tok satici kardesim dunyanin en les internetini fais fiyata satip zarar ettik diye aglamakta guzel kafaymis.

• Alternatif arıyorum 77 lira fazla geliyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

2006'da grev zamanı bir internet arızası 3 ayda çözülürdü. günümüz şartlarında azami 1 günde çözülen arızalar. baba parası ile internet kastırınca böyle oluyor. zarar eder etmez. TR standartlarında en iyi hizmeti veriyor şirket.

istihdam konusunda kendi içinde ve yan şirketleri dahil onbinlerce çalışan var. zarar etmesinin sebepleri başka.

inşallah batsın diyen ergen takımına sözüm. o telekom batarsa tr'de 5 sene internet yüzü göremezsin :)

Birader sen ne saçmalıyorsun. 5-10 yıl sonra Türkcell her yere fiber çeksin o zaman Ttnet diye bir şey kalıyor mu görürüz. Ben 2017 yılında Ttnet olduğu halde internet yüzü göremiyorum neymiş altyapı yokmuş . Olan altyapısını da biliyoruz 16 mbps diye kandırıyorlar interneti bağlatınca 8 mbps zor görüyoruz

türk telekom'u bireysel müşterilerden ibaret sanıyor: :) içini bilmeden dışardan hayaller kurma gözüm sen.

metro ya da gdat hatlara sahip kurumsal müşterilerden elde edilen gelir bireysel müşteri gelirlerinin rahat 10 katı :) telekom'u sadece bu pencereden görmen vizyonsuzluk başka bir şey değil.

• TEKEL ve Zarar bir arada çok komik olmuyor mu?
  • Türk telekom binaları hızlı bir şekilde boşaltıyor ve bunu çok gizli yapıyor zaradan dolayı sucsuz taseronları çıkarmakla kara geçecegini sanıyor ve yine diyorumki ilçelerdede ne bir muhattap ne bir hizmet ne bir sorun var sayın bakın getirdgi direktör kaldıgı yerden devam ediyor yazıkk bunu gören bile yok yeter artık....

• Torpil yuvası bir kurum, işi bilene değil dayısı olana verirseniz böyle olur.

Batarsa da batsın diyeceğim ama ucu yine bize dokunur.

• Nasıl zarar edebilirler mantıklı bi izhahı varmı? Alt yapımı yaptılar ülkenin her karşına fiber optikmi döşediler? akk yokta %100 bant genişliğimi mevcut. Bu devletin maliyesi ne iş yapar. Rezalet devlet rezalet kurumlar

• Bunlar bile zarar açıklıyorsa vay halimize
  • Çöp
  • Gelen mesajların tamamına yakını haklı olarak nefret dolu. Bu bir başarıdır. Tebrikler Türk Telekom.

Not: Evlat olsa sevilmezsin TT.

• Kendilerine su itfaiye hortum üçlüsünü takdim ediyorum. Bize hala 10 belki 15 yıl öncesinin altyapısında hizmet sağlıyorlar ya bırak zararı batsalar bir tekmede bizden gelir. Bu yazdığım altyapı sadece buzdağının görünen yüzü. Konuda diğer çirkeflikleri mevcut.
  • Dunyanin neredeyse en yuksek fiyatlarina internet satiyorlar ve halada zarar ediyolarmis ... Bak sen bence birilerine oynuyorlar zararimiz adi altinda para versinler diye hem sana kim diyor ronaldoyla rekl cek diye ?? Sehir gobegindeyim fiberin yok la sozlesmem bitsin ilk is bb acc

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.