Şimdi Ara

Türk Telekom 1.39 milyar lira zarar açıkladı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
12.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetlerine bağlanmak için sarf edilen sürede o kadar çok küfür alıyorlar ki batmaları normal.
  • Herkes batar batsin diyor ama boyle yolsuzluk yapilan hirsizlik yapilan yerler batmaz daha cok para goturmenin pesindeler. Her is yerinde oldugu gibi zarar aciklarlar kotu gidiyoruz derler ama sonuc batmiyor... strateji oyunu bunlar kanmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pahalı tarifeler = sıfır hizmet, berbat bağlantı, Ping desen berbat, upload desen iğrenç, hız sabit değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eee sen 100 mhps pakete 2 mhps upload verirsen, altyapını kullanan diğer ISS'lerin bağlantılarını yapmayıp müşterileri kendine çevirirsen olacağı bu. Allah'tan tek isteğim batmanız. İnterneti adam gibi verebilecek tek şirket şuan TURKCELL görünüyor. Aman hükümetede geçmesin. Beter olun batın Türk Telekom. Gerçi ismindeki Türk kelimesinide hak etmiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Calimocho

Ulan şu firmayı google alsaydı şuan uçuyoduk

Bizde troll bol amarigan şirketi diye bik bik öterlerdi.
  • Kar etmeyen devlet şirketlerinin özelleştirilmesi bari vergi geliri elde etmek değil mi. Kar eden şirket özelleşti ve zarar ediyor. Vergi geliri nereye gitti

• Müşterileri kendine muhtaç edeceğine altyapı iyileştirse, Ronaldo'ya ünlülere bu kadar para kaptıracağına adil kullanım kotasını kaldırsalardı durum bu noktaya gelmezdi müşterisini ''salak'' yerine koyan her firma batmaya mahkumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgsmaster -- 11 Şubat 2017; 22:0:21 >
  • Dünyanın en çok kazanan devlet kurumunu araplara sattılar milleti sömürüyor arap ve zarar açıklıyor nasıl oluyorsa. Beter olun beter!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myhidir -- 11 Şubat 2017; 22:48:48 >
  • Calimocho C kullanıcısına yanıt
    Çok uçuk bir hayal

• m_alone kullanıcısına yanıt
    batmayacak şirket yoktur... tekel olması bu gerçeği değiştirmez...
  • Çok yüksek kar marjlariyla çalışan bir şirketin batması bana pek mantıklı gelmedi, Ne bilim yakın zamanda ne olduğunu bilmedigimiz bir değişiklik için şimdiden alt yapı hazırlanıyor olabilir. Yakında kokusu çıkar ama

• aveayı almakla büyük hata etmiş adamlar ondan çok zarar ediyorlarmış
  • Yalanlarını sevsinler kârdan zarardır o daha fazla yolabilirdik milleti de kısıtlı sürede ancak bu kadar yetiştirebildik hâlâ tüy var üzerlerinde diyemediler de böyle sallıyorlar işte

• ben hayatımda hiç türk telekom kullanmadım uzun zamandır türkcell superonline kullanıyorum eskiden fiberini kullanıyordum 10 numaraydı şimdi taşındım macburen adsl kullanıyorum 8 mb akk yok gerçekten akk yok indirme hızım bazen 1 mbi buluyor internet çok iyi . 8 mb bazen videolarda izlerken bekliyorum ama şu an piyasa da ki en iyi kalite ve akk siz paket turkcell de müşteri hizmetlerini son 3 sene içinde en fazla 3 kere aramışımdır . superonline ile devam ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Audi383848

Beter olun.Ülkemizi internet konusunda afrika seviyelerine soktunuz.

bu afrika ülkelerine hakaret olur dostum . Burkina Faso da tüm ülkede wimax ağı var.
    http://shiftdelete.net/ulke-boyu-wimax-bati-afrikada-9366
  • Köpekler ronaldoya,hadiseye ve nicesine tonla para israf ettiler. Beter olsunlar.

• Sadece TTNET musterilerine ozel deneyimler yasamaniz olasi. Bir siteyi acarken bazen 10 sn bazen 45 saniye mi bekliyorsunuz ? Sebebi paket kayiplari.

Isin en zevkli tarafi da, bu problemin TTNET kaynakli oldugunu kendilerine anlatma kismi. Modeme 76. restart attiginizda ya da modeminiz 3. defa degistiginde bir "acaba" oluyor ama sonra "Ariza kaydinizi olusturdum, yardimci olabilecegim baska bir konu var miydi" sorusuna küfredince siz kötü oluyorsunuz. Benden uyarması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

Bak bilerek büyük harfle yazıyorum iyi okuyun diye;

TÜRK TELEKOM ÖZELLEŞTİRMESİ BİTİP TEKRAR DEVLETE DÖNDÜĞÜNDE ŞİRKET DÜNYA TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR YOLSUZLUK ORTAYA ÇIKACAK 90 LI YILLARIN BATIK BANKALARINI BİLE GÖLGEDE BIRAKACAK BİR YOLSUZLUK ÖYLE BÖYLE DEĞİL

hocam neden böyle söylediniz. özelleştirmenin bitmesine kaç yıl kaldı acaba

Olayın sebebi şu;

Türk Telekom Devlete ait bir kuruluştur (yani kamuya ait kurumdur)!!! özelleştirilirken Şirkete ait (yani devlete yani kamuya ait) taşınmazlar yani şirkete ait olan gayrimenkuller (Bina, Arazi, Araç, Hisse senedi, vs....) Bunlar özelleştirme ihalesine katılıp kazanan firma tarafından geçici süre ile yani özelleştirme bitene kadar kullanım hakkına sahip olur özelleştirme süresi bitince bütün bu gayrimenkulleri şirkete yani devlete eksiksiz iade etmek zorundadır FAKAT!!!;

Özelleştirmeyi kazanan gurup olan '' Oger Telekom '' Türk Telekoma ait bu bahsedilen gayrimenkulleri kendi malıymış gibi satıyor bak satıyor diyorum kiraya vermiyor direkt satıyor gayrimenkulleri satın alan kimseleri araştırın az biraz kimler çıkacak göreceksiniz buna da şaşırmayın !!! bu durum defalarca Meclis gündeminde CHP ZİHNİYETİ tarafından gündeme getirildi, soruşturma açılması ve satışların durdurulması istendi fakat iktidarı ellerinde bulunduranlar buna yanaşmadı yani kısacası Telekoma ait mal varlığı kalıcı biçimde yasa dışı olarak satılıyor Hükümet görmezden geliyor olayın büyük olmasının sebebi satılan varlıkların değeri AKILLARA ZARAR CİNSDEN DEĞERİ OLAN VARLIKLAR BÜTÜN BUNA RAĞMEN TELEKOM BU SENE ZARAR AÇIKLADI PARA YURT DIŞINA GİDİYOR AMA NEREYE GİDİYOR BİLİNMİYOR BÜYÜK İHTİMAL OFF-SHORE HESAPLARDA YILLARCA GEZECEK VE BULUNAMAYACAK ŞEKİLDE KAYBEDİLECEK bu durumda iktidara gelen yönetim çok büyük sorunları yüklenecek

ortaya çıkan zarar da vergi + konut edindirme fonları + işsizlik fonlar+ vs.... den tahsil edilecek

http://www.sozcu.com.tr/2012/yazarlar/emin-colasan/telekom-milletin-mallarini-satiyor-145207/

bilgilendirdiğin için teşekkürler. gerçekten büyük bir yolsuzluk var ortada ve bu durumu engelleyecek olanlar yine kandırılıyorlar!!!

• iyi olmuş
  • haylaz__ kullanıcısına yanıt
    yok hocam 7 yıldır turk telekom kullaniodum kardesim ve arkadaslarım kablonete gecti onların tavsiyesi uzerine gectim su anda cok memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.