Şimdi Ara

Türk Polisinin Yaşadıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
3.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=bxwwRKLDmic&feature=youtu.be

Arkadaşlar duyunca şok oldum. Nasıl bir hadisizlik kansızlık bu. Youtube da gezinir iken denk geldi.

Bakın gezi olayında yaşanan pislik bir kadının polise yaptığı. İlk 3 dk yı izleyin yeter. Kim bu gözü dönmüş varlıklar.İnsan demeye dilim varmıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Duyunca şok olmuşmuş. O yıllarda sanki bu ülkede yaşamıyordun. İşiniz gücünüz geçmişten siyasi olarak işe yaracak birşeyler aramak. İflas etmiş yahudi tüccar gibi eski defterleri karıştırırsınız.

Eskisi gibi bunları takanda yok. Ekonomi kötüyken ne söylesen hikaye. İkiyüzlülüğün kralı bu konularda.

Geçen sene akp milletvekilini polis durdurunca polisin yemediği laf kalmadı bir de sürüldü. Besleme trollerden birisi bunun konusunu açabildi mi? Açamaz haddine değil ertesi güne iş aramak zorunda kalır.

Kaç yaşına gelmiş hala burada trollükle birşeyler elde etmeye çalışıyor yazık be. Kendi çocuğunu ikna edemez burada kimi ikna edecek?

• ben ikna oldum, oyum reise. vay ahlaksızlar. bunlar şimdi güney amerikadan uyuşturucu ticaretine ortaklık falanda yapıyodur. inanılır gibi değil.

• anakata kullanıcısına yanıt
    Sen mümkün ise kimseye oy kullanma 😉

• Camileri yakan kişilerdir aynı zamanda bunlar,deri ceketli vs

Yav hani daha yeni uçacaktık avrupa bizi kıskanacak demedi mi hala inanlar varsa bu kötü niyettendir.

• yaşasaydı escobar veya joseph goebbels daha iyi bi seçenek olabilirdi. artık elimizdekilerle idare edeceğiz.

Bu senin abartman...sen dediğim gibi sakın kullanma..vatana insanlığa bir iyilik yap... zihniyetin çok fena.. bu polis devletin polisi... şu bu partinin değil. Neyse...

• hardday kullanıcısına yanıt

üzgünüm ama oy kullanıyorum ve gavura vurur gibi vuracağım.

insanlığı bırakta videodaki şahıstan öğrenmeyelim. demogoji yapma. ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Eyvah kin ve nefret ile verilen oy 😁 olay insanımızın ne kadar alçaklığı, evinde ki karısına dil uzatacak kadar hain oluşu....bu gelmiş oy diyor...hay senin zihniyete... nolur verme... Lütfen.

• Duyunca şok olmuşmuş. O yıllarda sanki bu ülkede yaşamıyordun. İşiniz gücünüz geçmişten siyasi olarak işe yaracak birşeyler aramak. İflas etmiş yahudi tüccar gibi eski defterleri karıştırırsınız.

Eskisi gibi bunları takanda yok. Ekonomi kötüyken ne söylesen hikaye. İkiyüzlülüğün kralı bu konularda.

Geçen sene akp milletvekilini polis durdurunca polisin yemediği laf kalmadı bir de sürüldü. Besleme trollerden birisi bunun konusunu açabildi mi? Açamaz haddine değil ertesi güne iş aramak zorunda kalır.

Kaç yaşına gelmiş hala burada trollükle birşeyler elde etmeye çalışıyor yazık be. Kendi çocuğunu ikna edemez burada kimi ikna edecek?

• Kimine göre yarı aç kalır, vatansız asla. Kimine göre ekonomi kötü ise hdp li bile gelse kabul eder cebimde para olsun diye...fark burada zaten...

• Ülkede ilk defa pislik insan görmüş gibi şaşırmak ve buradan da o kişi üzerinden muhtemelen bir genelleme çıkarmak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navi kullanıcısına yanıt
    bütün partiler de vardır belki, ama sorun chp de olunca hayat devam ediyor diğerlerin de olunca yer yerinden oynuyor..😋 sıkıntı burada şeffaf olamayan bir topluluğumuz var. Sıkıntılı. Hizmete değil ideolojik yapıya oy verdiği sürece ülke kaybedecek hep...

• Anlatan çok güvenilir ben ikna oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • açar açmaz kapattım. hayatımdan çaldığın 3 saniyeyi helal etmiyorum.

• Ben de bu boş mesajını vakit ayırıp 3 saniyemi ayırdığım için vakit kaybı olduğun için sana hakkımı helal etmiyorum

• Bitmedi mağdur edebiyatınız bitmedi.6 sene geçti halen bitmedi yeni masallar üretmeniz bitmedi.Camiye bira,kabataşta türbanlı bacım bitti yeni senaryolar ortaya çıktı.Türk polisi Ethemi öldürdü,kimse polis öldürmedi bu bile savunduğun tezi,mağduriyetini çürütmeye yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Gezide şehit olan polisimizi bir araştır bakim... CHP li Neşe nin mağduriyetine benzemez bu iş :) Mağdur edebiyatını sahnede ki yapmaz 😉

bak kısacık izle ve mağduriyet gör

Ve accuk gül :))))

• Bu algıları millet eskisi gibi yemiyor artık.

• Kesin youtube'da gezinirken denk gelmişsindir. Akboy amirin "bu videoyu yayın" diye whatsapp'dan emir vermemiştir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.