Şimdi Ara

Türk Polisinin Yaşadıkları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
3.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kim miş şehit olan ben böyle bir haber duymadın adını yaz boş videolar paylaşma.Tiyatrolarınız bitmedi.Adanada köprü inşaatının temeline düşen polisten bahsediyorsan onu geziciler düşürmedi algı yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucre Maricruz -- 26 Haziran 2022; 22:17:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mhmdvv M kullanıcısına yanıt

şimdi akapeli birinin eşcinsel videosu var hocam. millet onu izliyor.. Türk Polisinin Yaşadıkları 

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Komiser Mustafa Sarı
    Polis memuru Ahmet Kücüktağ

Bak sucre maricruz nerenin vatandaşısin bilmiyorum.. İspanyol mu İngiliz mi.. adından çıkaramadım.

Araştır biraz... ağaç bahanesi ile hükümeti devirme girişiminde 2 polis şehit edildi..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mhmdv sana da sahte hesap al Chphdp ittifakını mı destekle diye Emir verdiler 😁

• hardday kullanıcısına yanıt
    Boş yapma her ikisi de kendi hataları yüzünden öldüler,Mustafa Sarı kendi hatasıyla köprü inşaatında yüksekten düşerek yaşamını yitirdi,Ahmet Küçüktağ ise Türk polisinin attığı gaz bombası yüzünden yaşamını yitirdi.Hangi GEZİCİ polis öldürmüş onu söyle sen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bak hala boş yapıyorsun. Ölmedi onlar şehit oldu. Olayları başlatan Pkk yandaşı gruplar tarafından köprüden atıldı... yüzlerce satılmış beyni yıkanmış pkk dhkpc li taraftarlar yaptı... Öcalan ile Atatürk posteri ni yanyana açan Atatürkçü ve hdp lilerin şovunu izledi bu ülke. Bunlar ile mücadele eden iki polis ŞEHİT EDİLDİ GEZİ de.

Bak halen YALAN konuşuyor.MADEM ÖYLEYSE HANİ FAİLLERİ,NEREDE BU POLİSLERİ ŞEHİT EDEN FAİLLER? Aç haberleri oku nasıl öldüklerini OKU.ARAPÇASINI YAZAYIM SEN ONDAN ANLARSIN İKRE.

GELMİŞ KÖPRÜDEN KENDİ HATASI SEBEBİYLE DÜŞEN VEYA BİBER GAZINDAN DOLAYI YAŞAMINI YİTİRENLERİ SANKİ GEZİ PARKI EYLEMCİLERİ ÖLDÜRMÜŞ GİBİ ALGI YAPMA.

Al ben sana kanıtlayayım gerçekten birinin öldürüldüğünü;

Olası kastla adam öldürme suçundan Türk Polisi Ahmet Şahbaz,Ethem Sarısülük’ü öldürmüştür.Ali İsmail Korkmaz ve niceleri destek bularak öldürülmüşlerdir.

BIKTIK SİZİN AHLAKSIZCA YALANLARINIZDAN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucre Maricruz -- 26 Haziran 2022; 22:39:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhmdvv M kullanıcısına yanıt

Kesin öyle yapmıştır, ben inandım ona. Zaten kendisi hiç akpyi savunmaz, hiç konuları saçma sapan sulandırmaya çalışmaz.Türk Polisinin Yaşadıkları 

Nasıl böyle yalan konuşuyorsun... Polise üzülmüyor adam ya... Kendi öldü diyor . Polisin üstüne yürüyüp düşmesini sağlayan 30 40 kişilik grup polisin hayatına kast etti. Polis izin gününde oradan mı geçiyor idi. Ne için orada idi. Devletin polisini şehit et araçlarını yak. Polis izlesin mi istiyorsun... Nasıl bir kumpas yalan bu. Atatürk ile Öcalan posterlerini yanyana açanların amacı neydi...

• arkadaşta ne ayak asla söylemez.. Avını bekleyen kedi gibi pusuda yatar arada çıkar ve kaçar...Buna göre herkes cahil bu Aydın 😁

• bırak bu lafları LGBT ci.. sanki akapenin ne olduğunu bilmiyoruz.

• murtazagil kullanıcısına yanıt
    Bırak bu lafları LGBT ci. Kimin kime destek olduğunu millet biliyor...

al izle buda canlı kanıtı

Herkes izlesin gülün biraz arkadaşlar:))

Türk Polisinin Yaşadıkları

Türk Polisinin Yaşadıkları Türk Polisinin Yaşadıkları 

Göster Erkek isen o videoyu...😉

• burdan yollarsam ceza alırım bebişim. yok öyle. googleyi aç arama yap. işine gelince herşeyi aratıyorsun. onu da bulursun..

Bulamadım sen link at hadi bekliyorum....

Türk Polisinin Yaşadıkları

• çok beklersin. beni aptal mı zannettin. bulamadıysan twitteri aç ordan bulursun..

Seni de eledik be dostum...hadi veremeyeceğin cevaplar için daha fazla mahcup olma...

• yavaş ele de denk getirirsin belki. işine gelmedi mi eledik olur. halbuki twitter alemi çalkalanıyor sizin gay akapeli için.. Türk Polisinin Yaşadıkları 

Gay a hizmet veren kimmiş bak bakalım

izledin mi

:) Hadi bakalım Yasin kıvır... bir video atamadi şuraya...:)) Anca yalan dolan algı....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.