Şimdi Ara

Türk.net YAPA olan yerleri yazalım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
3
Favori
58.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevoLand

Şuanda yaşadığım herhangi bir sorun olmadığından bir değişiklik yapmayı denemedim hocam. Hâli hazırda zaten Oyun profilindeyim ve santrale yakın olan şanslı kesimdenim.
    Bende profil kismi bos. Ellemekte istiyorum seytan durtuyor ama sonra bisey duzgun calisanida bizarsam diye endise etmiyor degilim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    YAPA da olduğumuzdan müdahaleleri daha kolay hocam, kurcala gitsin hem bize de anlatırsın gerçek hayatta nasıl fark ediyor profiller ping ve hat değerleri olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevoLand

YAPA da olduğumuzdan müdahaleleri daha kolay hocam, kurcala gitsin hem bize de anlatırsın gerçek hayatta nasıl fark ediyor profiller ping ve hat değerleri olarak.
    Kendini feda et diyorsunuz yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Buradan secenekleri degistirerek baktiniz mi siz? Herhangi bir degisiklik yada etki oldu ku acaba?

Alıntıları Göster
    Selam. Ben dün gece internet geldikten sonra profili HIZLI yaptım. Sonucunda alabildiğim maksimum hız alıyorum şuan. Hattım 57mbt ile 64 mbit arası gidip geliyor normalde. Alabildiğim maksimum hız o an ne ise internet hızım 1mbit altı olarak değişiyor. 60mbit maksimum ulaşılabilir hız olduğunda aldığım hız 59mbit. 62mbit olduğunda 61mbit... ((:
  • quote:

Orijinalden alıntı: KashmiriaN

Selam. Ben dün gece internet geldikten sonra profili HIZLI yaptım. Sonucunda alabildiğim maksimum hız alıyorum şuan. Hattım 57mbt ile 64 mbit arası gidip geliyor normalde. Alabildiğim maksimum hız o an ne ise internet hızım 1mbit altı olarak değişiyor. 60mbit maksimum ulaşılabilir hız olduğunda aldığım hız 59mbit. 62mbit olduğunda 61mbit... ((:

Alıntıları Göster
    Valla bende herhangi bi islem yapmadimda suan zaten modem de hat destegi ne gosteriyorsa alabildigim hizda neredeyse aynisi oluyor. Genelde 54-56 arasi gosteriyor ama ornegin bu degerler gosterdiginde speedtest sonucu 50-51 cikiyor. Mutlaka modemde gosteren degerden 5 mbit civari az cikiyor sizde de boylemi?

Modem ayarlarında maksimum alabildiğim hız 60mbit ve aldığım hız 59mbit olarak görünüyor. Yaptığım hız testi sonucu ise bu

Türk.net YAPA olan yerleri yazalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KashmiriaN -- 21 Mayıs 2019; 22:41:45 >
  • quote:

Modem ayarlarında maksimum alabildiğim hız 60mbit ve aldığım hız 59mbit olarak görünüyor. Yaptığım hız testi sonucu ise bu

Valla bende boyle olmuyor mutlaka 4-5 mbit alti cikiyor modemki degerin daha hic gormedim o degerle ayni ciksin. Peki sizde suan online islemlerde profil bilgisinde ne yaziyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 21 Mayıs 2019; 22:43:42 >

İşte bende modem deki hızı alamıyorum. Modem de 59 mbit yazıyor ama testte 54 mbit çıkıyor. Torrent ile download yaparken hız ortalama 6,1 mb (:
  • quote:

İşte bende modem deki hızı alamıyorum. Modem de 59 mbit yazıyor ama testte 54 mbit çıkıyor. Torrent ile download yaparken hız ortalama 6,1 mb (:
    Hmm Pardon ben yanlis anldim ;) ozaman durumumuz ayni. 6.1 i 8 ile carpinca gercek deger cikiyor ortaya. 51 mbit ile indirme yapiyor oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 21 Mayıs 2019; 22:51:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet doğrudur. Yapa profilini hızlı olarak değiştirmiştim bu arada.
  • KashmiriaN kullanıcısına yanıt
    Normal
  • quote:

Evet doğrudur. Yapa profilini hızlı olarak değiştirmiştim bu arada.
    şimdi denedim hızlıyı sectim modemdeki degerler 60 kusur oldu destelenen ve alınan hız. speedtest sonucu ise 55 mbit cıktı. fakat ping süresi arttı. daha önce 7 olan ping 23 cıkıyor suan.
    Standart hızlı ve oyun profillerini denedim benim ki oyunmus megerse :) o yuzden ping degeri o kadar dusuk cıkıyormuş. standart sectigimde snr yuksek cıkıyor biraz ve hız değişiklik yapmadan önceye gore 2-3 mbit daha dusuk cıktı. oyun hem hız ortalamada hemde ping dusuk cıkıyor. ama tercihim hızlıdan yana olacak yinede :) oyun oynamadıgım için sorun yok olayım download cunku genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 22 Mayıs 2019; 0:22:2 >
  • RevoLand R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeş,menüden haberim var lakin bir faydası yok.Hızlı ,olarak seçtim yapa ayarını ama 8 mbps gösteriyor.komedi tam gaz devam.benden 2 km uzakta ki forum istanbulun orda oturan arkadaşım 35 mbps ler alıyor ben 6-7 yi zor görüyorum.taş devri interneti işte.
  • İstanbul Sultangazi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • netspeed 75/4 den turknet yapa 35liğe geçilir mi ki?

upload cezbetti, çok işim olmuyor ama gerektiğinde güzel olabilir

Bir de aktif altyapı genişliyormuş sanırım belki 35de yükselir daha yüksek hız alabilirim

Şuan netspeed de 75/4 e 65tl veriyorum bir hafta içinde tahattüt verirsem 76dan devam edeceğim yoksa 84 TL olacak
    Bunun yerine turknette 76tl liğe geçmeyi düşündüm
    Sizce nasıl olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

netspeed 75/4 den turknet yapa 35liğe geçilir mi ki?

upload cezbetti, çok işim olmuyor ama gerektiğinde güzel olabilir

Bir de aktif altyapı genişliyormuş sanırım belki 35de yükselir daha yüksek hız alabilirim

Şuan netspeed de 75/4 e 65tl veriyorum bir hafta içinde tahattüt verirsem 76dan devam edeceğim yoksa 84 TL olacak
    Bunun yerine turknette 76tl liğe geçmeyi düşündüm
    Sizce nasıl olur
    Ek bir hat açtırıp bakmak lazım derim. Çünkü YAPA cihazının bulunduğu dolaba uzaksan işler fena .
  • Çanakkale ye yapa gelmiş
    Merkezde TurkNet kullanan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Çanakkale ye yapa gelmiş
    Merkezde TurkNet kullanan var mı
    Hayırlı olsun, hızlar nasıl merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Hayırlı olsun, hızlar nasıl merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Arkadaşımı geçen ay Türknete geçirmiştik
    22 mbpsden 28mbps ye çıktı hız ama upload 2.7mbps

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Geldiğine eminmisiniz?

Sayfadan kontrol ettiğimde, Çanakkale ilini göremedim.

Aktif Altyapı nerelerde var?
    Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Uşak. Adı geçen illerde YAPA altyapımız santral bazındadır, illerin tamamını kapsamamaktadır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.