Şimdi Ara

Türk.net YAPA olan yerleri yazalım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
3
Favori
58.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozaksoy

Geldiğine eminmisiniz?

Sayfadan kontrol ettiğimde, Çanakkale ilini göremedim.

Aktif Altyapı nerelerde var?
    Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Uşak. Adı geçen illerde YAPA altyapımız santral bazındadır, illerin tamamını kapsamamaktadır.
    Geçen ay geldi
    Arkadasım kullanıyor
    Benim aboneliğim donuk suan . Ay başında açılacak
    Çanakkale-49 santralinde mevcut sadece yapa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ben kepez deyim eğer burayı kapsıyorsa hemen geçerim. İyi oldu öğrendiğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozaksoy

Ben kepez deyim eğer burayı kapsıyorsa hemen geçerim. İyi oldu öğrendiğim.
    kepezde yoktur
    Türknetin sitesinden sorgulama yapınca zaten söylüyor aktif altyapimizdasiniz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 30 Ağustos 2019; 9:50:23 >
  • Türk.net YAPA olan yerleri yazalım
    çok anlamıyorum ama VAE ne demek oluyor acaba? Alt yapısında mıyım ben Türknet'in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzokman

çok anlamıyorum ama VAE ne demek oluyor acaba? Alt yapısında mıyım ben Türknet'in.
    VAE oluncu Türk Telekom altyapısında oluyorsun.
  • Çanakkale yapa ping 33ms
    Vae 16ms
    Çok fark var
    Speedtest.net ye TurkNet sunucusu üzerinden test edildi

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Geçen ay geldi
    Arkadasım kullanıyor
    Benim aboneliğim donuk suan . Ay başında açılacak
    Çanakkale-49 santralinde mevcut sadece yapa

Alıntıları Göster
    Ben Esenler'de Çanakkale-49 santraline bağlıyım ancak santral YAPA değil.
    Ping değerim test sayfasında 15ms, Cs:go'da 60ms.

Perşembe gecesi 02:00-06:00 arası bakım olacak diye mesaj geldi. Belki santral ile alakalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 17 Temmuz 2019; 0:24:20 >
  • Acaba konya da nerede yapa var konya yazmışlar da bilen varsa yazabilir mi ?

2 3 senedir neredeyse Türknet kullanıyorum bir benim mahalleye getirmediler galiba :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Hocam ben 75 mbps kullaniyordum Gemlik'te telekomdan gelen çalışan 100 üzerini bile kaldırır bu altyapı demişti sizin binanın altyapısı ile ilgili bir sıkıntı vardır belki tüm gemlik kötü demek doğru olmaz sanki
    hocam gemliğin hangi mahallesinde oturuyordunuz @xuzman77 sizin içinde soruyorum bunu bende gemlikte oturuyorum türknete geçiş yaptım şuan vae alt yapısındayım 16 mbit kullanıyordum eğer 100e kadar destek alabilirsem yapaya geçiş için başvurucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbrl -- 26 Ağustos 2019; 16:6:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuzman77

doğru söylüyorsun tüm gemlik cümlem hatalı hatta semtten semte binadan binaya göre bile degişiklik gösteriyor hız konusunda!. gemlikte istanbul gibi mahalleler arasında bile farklar var haklısın..

şöyle düzelteyim YAPA santraline mesafem 1300metre. aldıgım hız 5 ile 10 mb arası..
    turknetin santraline mesafenizi sorun aradıgınızda alacagınız hızı 1300mtreden aldıgım hızla hesap edin işte. gerci dün vdsl ye gecirin varsa fazladan üçret ödeyebilirim diye başvuruda bulundum turknete cevabını vericek bugun yarın... vdsl olmadan 16 üstünü zaten göremezsiniz.
    gemlikte yapa santrali ptt binasının orası mı oluyor
  • Merhaba.

35 Mbit hız alıyorum, VDSL altyapısı ve modem var, İstanbul Beykoop santralindeyim TTNet'in .xls listesinde bu santral çıkıyor ancak Turk.Net aboneliğimde VAE olarak görünüyor.

Benim derdim upload ile. 100 Mbit hız daha önce bu adresten aldım o konuda sorunum yok ama 100 Mbit hıza geçersem 4 Mbit'ten yüksek upload alabilir miyim? VAE altyapısıyla maksimum bu veriliyormuş çünkü. YAPA'da ise 100 Mbit'e kadar upload veriyorlarmış. O listede santralin adı çıkmasına rağmen YAPA'da olmayabilir miyim? Bunu nasıl net öğreneceğim? 100 Mbit'e geçip de hüsrana uğramak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.P.E.C.I.A.L.

Merhaba.

35 Mbit hız alıyorum, VDSL altyapısı ve modem var, İstanbul Beykoop santralindeyim TTNet'in .xls listesinde bu santral çıkıyor ancak Turk.Net aboneliğimde VAE olarak görünüyor.

Benim derdim upload ile. 100 Mbit hız daha önce bu adresten aldım o konuda sorunum yok ama 100 Mbit hıza geçersem 4 Mbit'ten yüksek upload alabilir miyim? VAE altyapısıyla maksimum bu veriliyormuş çünkü. YAPA'da ise 100 Mbit'e kadar upload veriyorlarmış. O listede santralin adı çıkmasına rağmen YAPA'da olmayabilir miyim? Bunu nasıl net öğreneceğim? 100 Mbit'e geçip de hüsrana uğramak istemiyorum.
    Turknet'in sitesinde buluğunuz adreste YAPA gösteriyor mu? 35 mbps ile zaten 4 mbps upload alıyor olmanız lazım. Türknet ile tabi

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    3 Mbit alıyorum.

YAPA satırı yok teknik bilgi kısmında bir şey anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.P.E.C.I.A.L.

3 Mbit alıyorum.

YAPA satırı yok teknik bilgi kısmında bir şey anlayamıyorum.
    https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Buradan bakınca adresinde YAPA gözüküyor mu?
  • quote:

Size guzel bir haberimiz var. Hizmetinizi aktif altyapimiza (YAPA) dahil ediyoruz. Calisma yapacagimiz 05.09.2019'te internetinizde kisa sureli kesintiler olabilir. Merak etmeyin, telefon numaranizda ve faturanizda herhangi bir degisiklik olmayacak ve ileride baska bir operatorden hizmet almak isterseniz numaranizi yine istediginiz gibi tasiyabileceksiniz. Bu arada baglanti hizlarinizda bir artis gorurseniz de sasirmayin. TurkNet'te boyle hosluklar her zaman oluyor. B001

öncesi ve sonrası hat değerlerini paylaşırım.
  • quote:

quote:

Size guzel bir haberimiz var. Hizmetinizi aktif altyapimiza (YAPA) dahil ediyoruz. Calisma yapacagimiz 05.09.2019'te internetinizde kisa sureli kesintiler olabilir. Merak etmeyin, telefon numaranizda ve faturanizda herhangi bir degisiklik olmayacak ve ileride baska bir operatorden hizmet almak isterseniz numaranizi yine istediginiz gibi tasiyabileceksiniz. Bu arada baglanti hizlarinizda bir artis gorurseniz de sasirmayin. TurkNet'te boyle hosluklar her zaman oluyor. B001

öncesi ve sonrası hat değerlerini paylaşırım.
    Kötü bir şey olmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Kötü bir şey olmaz umarım.

Alıntıları Göster
    olacağını sanmıyorum. vaede berbattı sinyal kalitesi gece 45mbps . gündüz 35ti.

1-2 ay önce arkdaşım geçiş yaptı yapaya .21-22mbpsden 29-30 a çıktı hızı.
  • quote:

olacağını sanmıyorum. vaede berbattı sinyal kalitesi gece 45mbps . gündüz 35ti.

1-2 ay önce arkdaşım geçiş yaptı yapaya .21-22mbpsden 29-30 a çıktı hızı.

Alıntıları Göster
    Santral yakın ise hat iyileşebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Santral yakın ise hat iyileşebilir.

Alıntıları Göster
    hız sorgulama sayfasında 57 diyordu. 52 oldu şimdi 50mbps diyor.
    vae de böyle suan

Türk.net YAPA olan yerleri yazalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 30 Ağustos 2019; 18:59:27 >

• Lütfen artık aktif altyapı çalışmalarınız hızlandırın 2010 da yapa ya başladınız 9 senedir istanbul gibi bir ilde hala tamamen aktif altyapı değil müşteri memnuniyetine önem veren firmaysanız lütfen yapa çalışmalarını hızlandırın ekonomik kaygınız varsa benim açımdan fiyatları yükseltebilirsiniz biraz yavaş ilerliyorsunuz sizden ricam en azından bu sene içinde bizide bilgilendirin yakında gelecek aktif altyapı bölgelerini ve eklemeyi düşündüğünüz yerleri bir grafik ile yada blog sayfanızda paylaşın artık
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.