DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr. Boone, ayapagan Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4.635
Cevap
65
Favori
235.077
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1060 Mesaj
      22 Eylül 2017 14:37:55

Merhaba, boş port talebiniz için bölgenizde bulunan TurkTelekom bölge müdürlüklerine gidip talep oluşturmanız gerekmektedir.
      |
      |
      onnow78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      22 Eylül 2017 15:16:14

Türknet sisteminde 16 mb için uygun alt yapı olduğu söylendi
      |
      |
      ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vi veri veniversum vivus vici
      3DS FC : 0275-9133-7339
    • Binbaşı
      1217 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Eylül 2017 15:28:20

okadar vaktim yok . onu sizin talep ettirip yaptırmanız gerekir bence, üstelik türk telekomu beklerken ben internetsiz kalıp magdur olacam
      |
      |
      TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onnow78
    • Yüzbaşı
      468 Mesaj
      22 Eylül 2017 21:32:30
      Hız testi sonucu aşağıdaki gibi aldığımız hızda bir problem yok ancak nedense bazı sitelerde yavaşlık geç açılma sorunu var, aynı durumda olanlar var mı

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      22 Eylül 2017 21:59:59
      Kota kalktı ama bir interneti bağlayamadılar . Türktelekomdan geçtik , kullanıcı adı şifre verdiler . Modem arayüzüne girerek kurulumu yaptım , DLS ve internet ışıkları yandığı halde internere giremiyoruz. Aradık hattınızda sorun var türk telekoma aktarıcaz dediler ( ne hikmetse geçiş yapmadan çalışan hat , geçiş yapınca bozuldu )
      Aradan 3-4 gün geçti gelen giden yok. Tekrar aradık ve internetin hala aktifleştirilmediği geçiş işlemlerinin devam ettiği söylendi ve hala internet yok. Allahtan taahhüt yokta yarın arayıp iptal ettircez...
      |
      |

• 23 Eylül 2017 01:24:08
      quote:

Orijinalden alıntı: withindarkness

Türknet sisteminde 16 mb için uygun alt yapı olduğu söylendi

Hiç bir zamak 16mbps demiyorlar hocam 16mbpse kadar diyorlar 1 ile 16 arasında olabilir yani. Turknetin kendi altyapısı ise dediğim gibi uzak santralden sinyal alıyorsunuzdur bu yüzden size gelene kadar hızda azalma oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Turknet Genel Müdürü Sayın Cem Mehmet Çelebiler'in Türkiye de internetin kullanıcıları daha uygun ve kaliteli şekilde ulaşmasını sağlayarak abonelerinin gönlünde taht kurmuştur. Sayın Çelebiler'in BTK Başkanlığına atanmasını istiyoruz. Bu görevde daha iyi hizmetler vereceğinden eminiz. Bunun için change.org de başlattığımız imza kampanyasına katılmanızı rica ederiz arkadaşlar.http://chn.ge/2wGrTBL
    • Binbaşı
      1096 Mesaj
      23 Eylül 2017 08:27:23

kayseri çok iyi hocam istanbul ortasında en fazla 20mbps alıyorum oda sınırda bende sizdeki sıkıntı olmadı daha yeni yeni geçiş yapıyorlar böyle şeyler bu ilk ay içerisinde olabilir
      |
      |
      cyber tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 23 Eylül 2017 08:38:05
      1 ay önce sorgulama yaptım ve 75 mbps'ye kadar internet alabiliyordum. Bugün kontrol ettim 35 mbps çıktı. Nasıl böyle bir fark olabiliyor?

• Binbaşı
      1096 Mesaj
      23 Eylül 2017 11:06:36

değişti artık türknet 35mbps veriyor türktelekom altyapısından internet sağlıyorsa bunun nedeni ise türk telekom kiralama ücretlerini arttırdı ama türknet fiyatların artmasını istemediği için hızları aşağı çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 23 Eylül 2017; 11:8:9 >
      |
      |
      Reid Rider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      23 Eylül 2017 14:39:40

16 mb e kadar denir ama bu 12 ye düşer düşerse 2 mb ye değil. Evim merkezde mahallenin yeri şehir merkezine 2 km uzaklıkta allah korusun demekki biraz uzak bir yerde otursak çevirmeli model hediye edecekler. En son 10 yıl önce bu hızla bağlanmıştım pazartesine kadar düzelmezse aboneliği iptal edip TTnet e döneceğim en azından 2017 yılına yakışır bir hızla bağlanırım. Birde akn yi kaldırdık diyorlar 2mb le zaten akn olsa ne olacak 150 gb indirene kadar bir ömür geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi withindarkness -- 23 Eylül 2017; 14:45:59 >
      |
      |
      ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vi veri veniversum vivus vici
      3DS FC : 0275-9133-7339
    • Firma Yetkilisi
      1060 Mesaj

Merhaba, 14 Ağustos tarihi itibariyle yeni abone olacak kullanıcılarımıza altyapılarının desteklediği 35 Mbps'e kadar VDSL hizmetimizden yararlanıyor. YAPA santrallerimiz içerisindeyseni 100 Mbps'e kadar hız sağlayabiliyoruz.
      |
      |
      Reid Rider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• quote:

Orijinalden alıntı: withindarkness

16 mb e kadar denir ama bu 12 ye düşer düşerse 2 mb ye değil. Evim merkezde mahallenin yeri şehir merkezine 2 km uzaklıkta allah korusun demekki biraz uzak bir yerde otursak çevirmeli model hediye edecekler. En son 10 yıl önce bu hızla bağlanmıştım pazartesine kadar düzelmezse aboneliği iptal edip TTnet e döneceğim en azından 2017 yılına yakışır bir hızla bağlanırım. Birde akn yi kaldırdık diyorlar 2mb le zaten akn olsa ne olacak 150 gb indirene kadar bir ömür geçer.

Telekom altyapısın da 2mbps almanız imkansız ama YAPA da iseniz olabilir. YAPA santrali evinize uzak olması oldukça muhtemel çünkü geneli bu şekilde oluyor. Yoksa telekom altyapısın da problem olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Turknet Genel Müdürü Sayın Cem Mehmet Çelebiler'in Türkiye de internetin kullanıcıları daha uygun ve kaliteli şekilde ulaşmasını sağlayarak abonelerinin gönlünde taht kurmuştur. Sayın Çelebiler'in BTK Başkanlığına atanmasını istiyoruz. Bu görevde daha iyi hizmetler vereceğinden eminiz. Bunun için change.org de başlattığımız imza kampanyasına katılmanızı rica ederiz arkadaşlar.http://chn.ge/2wGrTBL
    • Yüzbaşı
      342 Mesaj

iOS Beta Tester

burda cevap yazacapınıza pm üzerinden dönüş yapsanız daha iyi olur. mşt hizmetleriniz tam bir facia. açılmayan hizmeti kapatmak için fax istiyorlar.
      |
      |
      TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      8 Mesaj

Bende aynı dertten müzdaribim, benim evraklar gitti fakat keyifleri gelip de onaylamadılar, iptal için nereye fax çekmemiz gerekiyor? Müşteri hizmetleri cevap vermiyor doğru düzgün, 5 iş günü diyip duruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayapagan -- 25 Eylül 2017; 17:44:11 >
      |
      |
      veysel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      342 Mesaj

iOS Beta Tester

Açmadıkları hizmetin iptali için neyin faksı bu? Kepaze bir hizmet. 5 para etmez iş bilmez kişilerle dolu. Ben evimde kullanıyorum ama siz kullanmayın.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      ayapagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      8 Mesaj

LSD kullanıyorlar bence.
      |
      |
      Bahsedilenler: veysel , TurkNetDestek

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.