Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.785
Cevap
40
Favori
256.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler şahsen ben öneriyorum ,hatta aileden birini de telekomdan kurtardım turknete geçirdim.75 mbit vdsl hız alıyor şu an ,çok da memnun :) Bir de şunu sorabilir miyim ? Turknette hat dondurma hakkı var mı ? Varsa kaç ay ?İlginize teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Hizmet dondurma hakkınızın olup olmadığını kontrol edebilmemiz için GSM numaranızı PM olarak iletir misiniz? Ayrıca memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini de arayabilirim telefon numaramı burdan yazmak istemiyorum hattımla ilgili herhangi bir şikayet durumunda forumdan da destek bulmak da gayet güzel olmuş iyi çalışmalar size

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, şuan için deneme aşamasındayız. Deneme sürecinde olmamızın sebepeleri ise oluşacak maliyet, müşterilerimize sunacağımız hizmet kalitesi ve kullanılan altyapının bu kapsamlı çalışma için yeterli olup olmamasıdır. Tabii bunlara ek olarak şuan ki müşterilerimiz çevresine bizi öneriyorlar mı?

Ben önermiyorum 500 gb akk versenizde kimse istemiyor sizi düzgün hız düzgün ping değerleri alamadıktan sonra akk'nin bir önemi yok önce bunları düzeltin sonra akk arttırın siz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Yakın çevremin hepsi turknet'li. Ben kendi evim ile beraber 6 hane'yi turknet li yaptım daha ne yapayım destek Türkiye şartlarında bu kadar fiyat/performans veren isp yok. aktif altyapınıza da geçsek de önümüze baksak çok güzel olur.

Pek sanmıyorum ama Kahramanmaraş Merkez ilinde yapa çalışmanız var mı? Turkcell superonline fiber'i döşedi ama aktif etmedi daha. sizden de bi hamle bekliyoruz .
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    hocam siz kötü deneyim yaşadınız diye başkalarıda yaşamıyor yani ben kendimle beraber 4 kişi türknetliyiz diğer 2 arkadaşı ben geçirdim hatta ben yapadayım diğer 3 arkadaş 50mbps 150gb akk li kullanıyor hiç bir sorun yaşamadık şuana kadar yer istanbulun içindeki farklı ilçeler beylikdüzü bağcılar ve büyükçekmece 4. ayımı doldurdum ben hiç bir internet sorunu ping sorunu yaşamadım diğer arkadaşlarda büyükçekmecede oturanın bir gün gece 2 den sabah 10 kadar interneti kesildi neden olduğunu bilmiyoruz sonra düzeldi onun harici bir sorun yaşamadı türknette
  • Xbox ağ arayüzünde kontrol ettiğimde "yüksek paket kaybı" görüyorum nedendir? Download=45 mbit Upload=4mbit almama rağmen...

Not :Altyapım download da 53 mbit e kadar destekliyor, upload da ise 20 mbit.Upload da sinyal zayıflaması "0"

• Türknetin eski operatörden kaynaklı taahhüt cezasını karşılama olayı bitti mi sitesinde bulamadım da?
  • CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hayır bitmedi, devam etmektedir. Cayma bedelinizin 120 TL'sine kadar karşılamaktayız. Sizin peşin olarak ödemeniz durumunda bizden alacağınız hizmetin faturasından her ay indirimli olarak değerlendirilecektir.
  • wasabi121 W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bizi tercih ettiğiniz ve çevrenize önerdiğiniz için teşekkür ederiz. Şuan için altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
  • Türk.Net bana hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor. Bugün ADSL'den VDSL'ye geçişim tamamlanmadığı halde, hız problemim giderilmediği halde konuyla alakalı açtığım destek talebini kafalarına göre kapattılar. Şikayet kaydı oluşturdum. Bana özel mi yapıyorsunuz olum?!
  • NightShadow kullanıcısına yanıt
    evet öyle bir sorun var vdsl geçtiğiniz söylendiği halde bir gün sonra geçiş tamamen tamanlanıyor bir arkadaşımda böyle oldu mesaj geldi vdsl geçiş işlemi onaylandı diye ama bir gün sonra geçişi oldu ekipler birbirinden çok dağınık çalışıyor problemin kaynağı bu bence hiç bir ekibin birbirinden tam olarak haberi yok yada geç haberdar oluyor
  • Bu telefondan aldığım değerler (Lg G3)

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

Bu tabletten aldığım değerler (Casper S10)

Buda bilgisayardan kablo ile aldığım değerler (Asus Laptop)

Teşekkürler @TurknetDestek

Vdsl hatta geçiceksen adsl düşük hıza idare et yukarıda mesaj attım detaylı okursan bende vdsl hat gelene kadar hızdan tatmin değildim vdsl e geçince hat hızında 7 ile 10mb hızdan 29 - 56 mb hıza ulaştığında iyiki geçmişim dicen xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler, bilgileriniz için.

Bugün yeni modem aldım=> TPI TD-W9970. Hızlı kurulumdan bağlantı türünü bulamadı. Modem, hattı VDSL olarak gördü (bilmiyorum belki default öyle ayarlıdır) ama hiç bir türlü bağlanmadı.

Epey bir uğraş sonucu Manuel olarak ayarları ADSL2+ ve Annex A/L/M ve IPV6 etkinleştirerek bağlandım. Şuan 15 küsür mbps hız alıyorum.

VDSL geçişi biraz sancılı olacak sanırım. Hayırlısı.
    Asus al demiştim sana sene 2018 e doğru gidiyor sinyal tipini bulamayan modem mi kalmış.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Bende asus dsl n16 önermiştim ama :) tp link almayi tercih etti arkadaş

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    O ucuz geldi sanırım ilk onu söyledim arkadaşa ileriye dönük olsun demişti bana bende n17u al demiştim ama tplink de karar kılmış. Tp de iyidir ama bilemedim benim 4 sene önce verilen ttnetin huawei hg630a modemi bile kendini ayarlamıştı sinyale göre.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Bende de TP TD-W9970 modem var herşeyini kendi ayarladı kurulumu 2 dakika sürmedi arkadaşın başka bir problemi var sanırım yoksa sinyal ayarlayamama algılayamama gibi bir durum değildir sanırım, asus ve tp modemler de neredeyse aynı fiyat arkadaşımız ucuzluğundan değil tp de kaliteli bir marka diye tercih etmiştir
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Ucuzluğu işin espiri zaten hocam bende biliyorum zaten garibime gitti halen kendini ayarlamayan modem olması. Her halde onun sorunu halen adsl2 bağlantı veriliyor olması.

Edit: Evin her noktasında sinyal veriyor mu senin modem. Benimki mutfakta çekmiyor aslında yatak odası daha uzak orda çok net mutfakta yok. 3 kat üstümdeki komşuda da çekiyor. Mutfakta ki metaller sinyal mi bozuyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 23 Haziran 2017; 13:1:11 >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.