Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim 1 hafta oldu 35mb için başvuralı. Turk telekom 10 adım ötedeki kutu için uzaksınız bahanesi ile turk.net’i savuşturmuş. Onlarda kaydı kapattı hemen. Buradaki destek sorumlusu arkadaş yardımcı olmaya çalışıyor. Umarım sıkıntı giderilir bir an önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaky kullanıcısına yanıt
    Sabah o snr direk 16'lara firliyor. Gece yogunluktan böyle oluyormuş.

Aylardır geceleri işkence cekiyorum Siz siz olun sakın sehirlerden ayrılmayın, bu sapa ilcede 2018 yılında 10 yıl onceki adsl hizmeti alamıyorum

Bu gün ilk defa bu kadar kotu oldu. Iptal ettireceğim ama fax nereye atiyoruz?

İptal eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    butun gun boyunca benzer snr ve zayiflama degerlerinde oluyor hattim, hatta suan baktim 7.5a dusmus, zaten en yuksek gordugum 8.3 falan...

hic kopma yasamadim, net 23mbit hiz aliyorum(nazar degdirecem ). demek ki snr cokta bir sey ifade etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Benim 1 hafta oldu 35mb için başvuralı. Turk telekom 10 adım ötedeki kutu için uzaksınız bahanesi ile turk.net’i savuşturmuş. Onlarda kaydı kapattı hemen. Buradaki destek sorumlusu arkadaş yardımcı olmaya çalışıyor. Umarım sıkıntı giderilir bir an önce

hocam bana da buradaki arkadaş yardımcı oldu ama alt yapı konusunda yardımı olur mu bilmiyorum. Superonline bi dava açmıştı ttnetin başka servis sağlayıcılara başvururken sıkıntı çıkardığıyla ilgili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet e geçmeyi düşünüyorum ve müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 16Mbit hız verebileceklerini söyledi. Ayrıca adresimin "altyapı çalışma bölgesinde" olduğunu ve çalışma tamamlanınca 35Mbit e kadar ücretsiz hız yükseltileceğini belirtti. Böyle bir çalışma yapıyorlar mı.
    İstanbul - Bağcılar - Kazım karabekir Mah. (Özşah köprüsü yakınları) oturup da Turknet kullanan varmı ve ne kadar hız alıyorsunuz.
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    Evet sonradan güncelleme yapıyorlar. Bende aynı durumdayım. Tabi adres farklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba, yaşadığınız tüm sorunları açmış olduğumuz konunumuzunhttps://forum.donanimhaber.com/turknet-destek-burada--129746005-262#129746005 altına yazarsanız size daha hızlı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım. Tüm sorunları oradan takip etmeye çalışıyorum. Farklı konulara yazmanız durumunda yaşadığınız sorunlar gözümden kaçabiliyor. Herkese iyi forumlar
  • Ulan ne cepler boşalttı ne kümeler düşürttü şu konu

• quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Turknet e geçmeyi düşünüyorum ve müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 16Mbit hız verebileceklerini söyledi. Ayrıca adresimin "altyapı çalışma bölgesinde" olduğunu ve çalışma tamamlanınca 35Mbit e kadar ücretsiz hız yükseltileceğini belirtti. Böyle bir çalışma yapıyorlar mı.
    İstanbul - Bağcılar - Kazım karabekir Mah. (Özşah köprüsü yakınları) oturup da Turknet kullanan varmı ve ne kadar hız alıyorsunuz.

Kendine gel hocam geçme. Düşme bu hataya lütfen. Ben turknetten sonra ttneti sevmeye başladım durumun vehametini iyice kavraman adına söylüyorum.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:24:16 >
  • 2 yıl önce herkes sıraya girmişti turk.net için bende niyetlenmiştim. Ama aşırı ilgiye demek ki firma kaldıramadı. Super Online tahaatüm bitiyor herşey çok iyi (Mh-Bağlantı-Alaka) ama fiyat olarak verdikleri teklifler hep faturamı arttırmaya yönelik. turk.net listemdeydi ama yoğumnluğu kaldıramayan firmayla işim olmaz ikazlarınız için saolun.

Vadofone ve dsmart fiber kullanan varmı?
  • Bence zam kapıda...
  • bende tam turknete gecıyordum buradakı yorumlar korkuttu beni :)

netspedd de karar kıldım
    8mgbit 44 lira

superonline çok çektirdi bana 4 mgbit diyor lakin 1 anca göreniliyorum
    superonline altyapı hızı sordum 8 mgbit diyor arkadaşlar

16 mgbite geçmek saçma olur değilmi bu sekılde adamlara güvenemiyorum ya kaç aydır gelip test yapacaklardı sözde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 22 Mart 2018; 14:7:12 >
  • arkadaşlar iptal dilekçesi oluşturup bunların faks numarasına 2 gündür gönderiyorum ama ne arayan ne mesaj atan nede sorun var.
    Şunlardan bir kurtulamadım gitti.
    iptal edenler nasıl bir yöntem izledi ?
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

arkadaşlar iptal dilekçesi oluşturup bunların faks numarasına 2 gündür gönderiyorum ama ne arayan ne mesaj atan nede sorun var.

Hiçbir şekilde dönmezler hocam direk bimer e başvuru yaparsan anında dönerler iptal ederler :)
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi iptal ettirmek istiyorsunuz sanırım. Bana PM üzerinden hizmetinize ulaşabileceğim bir GSM numarası veya müşteri numarası iletirseniz eğer faks elimize ulaştıysa size yardımcı olmaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

quote:

arkadaşlar iptal dilekçesi oluşturup bunların faks numarasına 2 gündür gönderiyorum ama ne arayan ne mesaj atan nede sorun var.

Hiçbir şekilde dönmezler hocam direk bimer e başvuru yaparsan anında dönerler iptal ederler :)

vaaay beeeee bimer'in lafı yetti hemen @turknetdestek yardımcı olalım diye zıpladı. cimer'i de unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

quote:

vaaay beeeee bimer'in lafı yetti hemen @turknetdestek yardımcı olalım diye zıpladı. cimer'i de unutmayın.

Eee devlet el koyarsa kayyuma düşer :)

• Kehanist kullanıcısına yanıt
    bunlarin eline gecerse tekel telekomcuklarina zeval gelmesin diye her turlu seyi yaparlar sonra.

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.