Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhankalayci

Kod lazım arkadaşlar

PM yolladım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: erhankalayci

Kod lazım arkadaşlar

PM yolladım hocam

Teşekkürler.

• Uzak durun bu hırsızlardan. Sorun yaşadığınızda ortada kalıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abone olmak isteyen varsa yardımcı olabilirim
  • 2 Gündür evrak kargo ile ellerine geçmesine rağmen aktivasyon bekleniyor.

yok mu bunlara ulaşabilecek bi telefon numarası? callcenter arayınca direkt evraklarınız bekleniyor sesli mesajı çıkıyor ve kapanıyor telefon.
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt
    Yardım derken? Benim evraklar gitti ama hala aktivasyon yok. Şirket çalışanı mısınız?
  • Benim evde sabit telefon yoktu. Yeni inşaat. İlk defa internet baglatilacak.

Ben başvuruyu yaptım Turk.net 'e , hem abone hem de hat sahibi olarak kendimi gösterdim ve imzaladım.

Hata mı yaptık acaba, önce Turk telekomdan sabit hat mı almamız gerekiyordu?
  • Şuan superonline 25mbps kullanıyorum. Turk.net'e geçmek istiyorum. Hız sorgulama da 35mbps hız alabileceğim gözüküyor. Turk.net altyapıyı Superonline'dan mı Türk telekomdan mı alıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Şuan superonline 25mbps kullanıyorum. Turk.net'e geçmek istiyorum. Hız sorgulama da 35mbps hız alabileceğim gözüküyor. Turk.net altyapıyı Superonline'dan mı Türk telekomdan mı alıyor?

Türk Telekom'dan alıyor altyapıyı. Superonline da fiber harici altyapısını Telekom'dan alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Şuan superonline 25mbps kullanıyorum. Turk.net'e geçmek istiyorum. Hız sorgulama da 35mbps hız alabileceğim gözüküyor. Turk.net altyapıyı Superonline'dan mı Türk telekomdan mı alıyor?

Türk Telekom'dan alıyor altyapıyı. Superonline da fiber harici altyapısını Telekom'dan alıyor.

Ben superonline fiber kullanıyorum. Türk telekomun sitesinden sorguladığımda bölgemde VDSL olduğunu gördüm. Santralde yakınımda ama turk.net'in sitesinde 35Mbps gözüküyor. 35Mbps'den daha yüksek hız alabilir miyim acaba?
  • Bir tanıdığı geçirdim. Sms attılar hoş geldiniz hayırlı olsun diye.. modem aldık kurulumu yapıcaz bi baktıki hat gelmemiş.

Gerçekden çok ayıp ediyosun türknet mahcup ettin beni şuan internet yok ve müşteri temsilcisine ulaşılamıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vforfreedom -- 16 Şubat 2018; 17:59:10 >
  • 16 gündür bende geçiş yapamadım. TürkTelekom kimlik okunmuyor demiş, kimlik ve ehliyet gönderdim. Bakalım bekliyoruz.
  • Arkadaşlar bu her yöne 1000 dk konuşma süresi dolunca otomatik olarak duruyormu yoksa süreyi aşarsak ekstra ücretmi yazmaya başlıyor faturaya bilgisi olan varmı.

• alsem A kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:5:2 >
  • Arkadaşlar 9 gün sonra ttnet taahhüt bitiyor. En geç ne zaman hattımí kapatmalıyım? Türk net e geçmek istiyorum. Amacım ttnet e daha fazla yolunmadan geçmek yol gösteri r misiniz? Önce türknet e başvurabilir miyim abonelik bitmeden.Veya şimdi türk telekomu arayıp taahüt bitince kapatın sonraki aya sarkmasın desem ki yaptıkları birçok uckagita sahidim çok güvenemiyorum.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Hattınızı kapattırmanıza gerek yok. Şu aşamada TurkNet' e başvurabilirsiniz. TurkNet' e üye olurken müşteri temsilcisine üyelik bitiş tarihinizi belirtebilirsiniz. Geçişiniz ona uygun olarak hazırlanır.

Telekom' u kapatıp geçmenizi önermem, süreç uzayabilir ve port problemleri ortaya çıkabilir. İSS değişikliği çok daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşiyor. TurkNet geçiş işleminiz tamamlanınca onlar Telekom üyeliğinizi iptal ediyorlar.

Başvuru yaparken davet kodu kullanmayı ihmal etmeyin. 1 ay ücretsiz kazancınız olur. Kod ihtiyacın olursa, yardımcı olabilirim.
  • turkneti alalı bir seneye yaklaşıyor.
    sorun yoksa mesele yok

fakat ilk 3 ay sürekli kopma net var olduğu halde bir türlü internete girilememe sorunu ile uğraştım ve malesef kimse umursamadı.
    nasıl odluysa düzeldi.
    son bir aydır hızım 1mb üstüne çıkmıyor normalde 16 mb adsl olmalı yapaya dahilim.
    arıyorum mh insan yok.
    onlineden yazıyorum robot arıyor sorun yok diye goygoy yapıyor
    veya sms ile sorun bulamadık diye yazıyorlar.
    kablolu, kablosuz, pc, cep aynı.
    başka pc denedim başka modem denedim.
    daha ne yapacağım bilmiyorum.

memnun olanlar bana kızmasın.
    inşallah kimse sorun yaşamaz
    yoksa bunlar adamı delirtir.

bu akşam son bir yazı daha döşendim.
    tekrar bir robot dönüş yaptığı taktirde başka bir sağlayıcıya geçecem.
  • Basvurali 20 gün oldu hala hat gelmedi.

• mhmtkyrk kullanıcısına yanıt
    Twitter dan Türknet'e yazmayı deneyin.

• Superonlinedan TurKNet’e geçiş sürecini bilen var mı ? Sabit numaram olduğu için TurkNet müşteri hizmetleri taşıma yapamayacağını önce numaramı tt ye geçirmem gerektiğini vs söyledi.

• 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.