Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Turknet sadece 120 TL ödüyor. Türk Telekom senin durumunda en az 800-900 TL fatura çıkartır. Bana 1 aya 180 civarında cayma bedeli çıkartmıştı. Modem Dr odeyecek öyle mi sen hangi ülkede yaşadığının farkında değilsin herhalde modem den de en az 250-300 arası keser sana 1100.-1200 TL çıkartırlar. Ver elektirikciye 40 50 TL haller işini.

elektrikçiye niye para versinki , basit işler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Turknet sadece 120 TL ödüyor. Türk Telekom senin durumunda en az 800-900 TL fatura çıkartır. Bana 1 aya 180 civarında cayma bedeli çıkartmıştı. Modem Dr odeyecek öyle mi sen hangi ülkede yaşadığının farkında değilsin herhalde modem den de en az 250-300 arası keser sana 1100.-1200 TL çıkartırlar. Ver elektirikciye 40 50 TL haller işini.

ula mahmut her konuda varsın he
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

ula mahmut her konuda varsın he

can sıkıntısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Basvurali 10 gün oldu hala çevir sesi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

• Bende superonline vardi onu kapatmadan turknete basvurdum. Belgeleri kargoya verincede superonlinenin islemlerini baslattim. 3 gunde hersey tamamlandi. Sansimdanmi yoksa orda tesisat kablo hazir oldugundanmi bilmem ama cok memnun kaldim. 30mbit ile 20 arasinda hizim var. Upload 1-2 arasi...

• quote:

admin / turktelekom veya ttnet şeklinde yazarak girilemiyorsa modem de sıkıntı demektir.

reset attım düzeldi tşk ler cevap için
  • Arkadaşlar ben de Türknet'e geçmek istiyorum ama Tivibu kullanıyorum ve benzeri bir şeye ihtiyacım var. Sırf bu sebepten uydunet'e geçmek zorunda kalabilirim. Türknet ile kullanabileceğim benzer bir uygulama yok mu? Ya da tavsiyesi olan?
  • Merhaba, ilk defa eve internet bağlattıracaktım. Tüknet e başvurdum, fakat türktelekom yetkilileri telefon kablosu çekmeden eve türknet yetkilisi geldi kurulum için. Eski tlf kablosu vardı ona mı bağladılar diye yoktu, türk telekom evime hiç kablo çekmedi. Ne yapmalıyım, gelen kişi fotoğraf çekti modemin, arıza kaydı açılacak dendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/turknet-ten-hiziniza-hiz-katacak-modem-asus-dsl-ac51-ile-en-hizli-kablosuz-performans--131177938

Biz eski üyelerde bu modemden almak istiyoruz.İnşallah kısa sürede satışa başlarsınız.
  • Merhabalar yeni turknet baglattim. Modem tavsiyesine ihtiyacim var. Hangi modemi nerden alayim. Huawei hg658-v2 ile super degerler (down:30mbit upl:2mbit) yakalamistim.

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Yeni modem alacaksan aşağıdaki linkteki modemi al, turknet 300 tl'lik modemi 200'e veriyor

https://forum.donanimhaber.com/turknet-ten-hiziniza-hiz-katacak-modem-asus-dsl-ac51-ile-en-hizli-kablosuz-performans--131177938
  • Arkadaşlar uydunet ile tahahhütüm bitecek turknete geçmek istiyorum.Siteden sorguladığımda alabileceğim maksimum hız 35 mbit vdsl olarak görünüyor.Uydunette 24 mbit fiber kullanıyorum.Sizce geçmeye değer mi vadedilen hızı görebiliyormuyuz ?
  • Altyapıza bağlı. Ben sürekli 30 Mbps civarı alabiliyorum. Alamayanlarda var, gündüzleri yüksek hız alıp, akşamları hızı düşen de var.

• 15 dk önce bende geçtim Turknet'e umarım pişman olmam.

• turknet'e geçmeyi düşünüyorum ama mevcut ttnet üyeliği benim adıma değil. nasıl yapabiliriz, benzer süreçleri yaşamış olan var ise bilgi verebilir mi? teşekkürler.
  • Siz abonelik başlatabilirsiniz fakat sözleşmede hat sahibinin imza yeri ayrı, abone kısmının imza yeri ayrı. Dolayısıyla hat sahibinin de sözleşmeyi imzalaması gerekli.

Önermeyeceğim bir yol daha var. Hat sahibi TT iptal eder, siz kendi adınıza başvuru yaparsınız. Fakat port Vb. problemler yaşanıp, süreç uzayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

15 dk önce bende geçtim Turknet'e umarım pişman olmam.

Önceki kullandığınız operatör ile ilgili bir sorun yaşamadıysanız altyapı anlamında, TürkNet'le de sorun yaşamazsınız hatta daha iyi hizmet alırsınız. Tek sorun teknik bir sorun çıktığında muhattap olacak kişi bulmak çok zor. Twitter'dan, buradan ya da destek kısmından bildirmeniz gerekiyor ve bekliyorsunuz.
  • TTnet dışındaki firmalar kurumsal olarak biraz sıkıntılı. Çok uğraştırıyorlar. Buna Superonline da dahil. Turknet de daha henüz heryerde yok.
  • Nasıl bir müşteri hizmetleri var bu firmanın arkadaş ! Bir türlü ulaşamıyorum 1 haftadır internet yok bağlandı açıldı ama kurulum için bile gelmediler

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.