Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazdım ama daha dönüş yapmadılar hocam ben 20 mbit alsam yeter diyordum ama 10 u geçmiyor malesef.bakalım bir çözümü var mı bu durumun
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Bana hiç kimse herhangi bir şekilde yardımcı olmadı hocam. Öyle mal gibi bekliyorum belki bir gün biri yardımcı olacak diye.
    Bana verdikleri yanıtlar şu şekilde;

"Arızanızla ilgileniyoruz Oğuzhan bey"
    "Hassasiyetinizi anlıyoruz Oğuzhan bey"
    "Ekiplerimize ilettik Oğuzhan bey"
    "Durumun aciliyetini ilettik Oğuzhan bey"
    "Sizinle iletişime geçecekler Oğuzhan bey"
    "Arızanızı takip ediyoruz Oğuzhan bey"
    "Gerekli işlemleri en kısa sürede bitireceğiz Oğuzhan bey"

Daha da yazardım da sıkıldım inan ki bunları duymaktan midem bulanmaya başladı artık. Oyalamak için söylenen içi boş laflar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metaphor -- 30 Ocak 2018; 22:43:56 >
  • valla şu ayrıca bir de vdsl modem alma işi olmasa buraya geçmeyi düşünüyorum.Türknet ayrıca her ay ne bileyim mesela ekstra +2 tl alarak falan kiralayarak modem de satıyor mu? kaliteli modem yani?

ayrıca istanbul fatih civarında kullanan var mı ? Vadedilen hızları alabiliyor musunuz?
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    modemin hat bilgilerini aktarirsaniz yorum yapabiliriz, belki hattinizda bir sikinti vardir? daha once hic int. kullandiniz mi bu hat ile, daha onceki hizi nasildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Modem arayüzündeki hangi sayfayı atmam gerekiyor.daha önce kullandım ama 3 seneyi geçti tam hatırlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    icerisinde snr falan yazan bir sayfa olmali, hat hizi, ulasilabilir hiz vs.

• Metaphor kullanıcısına yanıt
    Başka bir modemle denedin mi??? Ben geçmiş zamanda modemi guncelledigimde TR güncellemesi yerine global güncellemeyi yapınca aynı bu sorunu yaşamıştım. Uygun güncellemeyi yapınca sorun düzelmişti. Başka bir modemle deneyip sorunun modemden olup olmadığını anlamak lazım.

degerleriniz normal gibi gozukuyor, ilk mesajinizdaki hiz ile bu hizin farkli olmasindan dolayi hizinizi dusuk bir degere sabitlediklerini de sanmiyorum. oyle olsa bu hat degerleri ile birebir ayni (sabitlenen) hizi alirdi her seferinde. modemde vdsl profil ayarlari varsa onlari kurcalamanizi, mumkunse farkli bir modemle denemenizi tavsiye ederim.

• Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Başka VDSL modemi eve getirip denemedim ama kendi modemimi ttnet vdsl kullanan bir evde denedim. benim türknet kullanıcı adım ve şifremle 33mbps hız aldı. sonra kendi kullandığı modemi taktım 15mbps aldı kendi kullanıcı adı şifresiyle. yani modemim çalışıyor.
    güncellemeyi asus türkiye sitesinden indirdim.

siz hangi güncellemeyi yüklediniz en son acaba?
  • Metaphor kullanıcısına yanıt
    bu bilgiden yola cikarak turknetin kullanici tanimlarini vs. yaptigina emin olabiliriz.

yine bir tt klasigi, diger isp kullanicilarina olabildigince eziyet ve buna karsi hicbir sey yapamayan turknet. eh tekel olmak boyle guzel bir sey iste...

Huwai hg 658 v2 modem var forumda satıyor bir arkadaş öneririz misiniz peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    vdsl modemler konusunda cok tecrubem yok malesef. denedigim iki marka arasinda (airties,zyxel) bana daha stabil baglanti sunan zyxel gibi geldi.

Tamamdır hocam teşekkürler yardımın için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

bu bilgiden yola cikarak turknetin kullanici tanimlarini vs. yaptigina emin olabiliriz.

yine bir tt klasigi, diger isp kullanicilarina olabildigince eziyet ve buna karsi hicbir sey yapamayan turknet. eh tekel olmak boyle guzel bir sey iste...

valla ben anlamadım olayı,

metaphor başkasının evinde,evsahibi kendi modemiyle TTNET'ten 15mb alıyorken,metaphorun modemiyle TURKNET hesabıyla 33mb mı almış.?

Öyleyse TTNET kendi kullanıcısını üzmüş,TÜRKNET olanı uçurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 31 Ocak 2018; 9:44:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

valla şu ayrıca bir de vdsl modem alma işi olmasa buraya geçmeyi düşünüyorum.Türknet ayrıca her ay ne bileyim mesela ekstra +2 tl alarak falan kiralayarak modem de satıyor mu? kaliteli modem yani?

ayrıca istanbul fatih civarında kullanan var mı ? Vadedilen hızları alabiliyor musunuz?

turk.net modem kiralamıyor . Yüksek fiyata ve taksitsiz satıyor.

turk.net ten modem alınmaz .
  • Sorun yaşadığınızda TurkNet diye bir firma kalmıyor ortada. Karşınızda muhattap Yok. Sürekli sorunlar artarak büyüyor. Basınıza bela almayın sorun çıkmazsa iyi çıkarsa ortada kalıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yanlis anladiniz.

Turktelekom kullanan kisinin hiz siniri zaten 20 megabit kullandigi pakette. O yuzden o zaten 30 megabit hizlarina ulasamaz.

Benim turknet paket ozelliklerim zaten daha yuksek oldugu icin o hizlari almam gayet normal. Turknet hakkinda iyi birsey soylediginizi gorunce nedense cok rahatsiz oldum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metaphor

Yok yanlis anladiniz.

Turktelekom kullanan kisinin hiz siniri zaten 20 megabit kullandigi pakette. O yuzden o zaten 30 megabit hizlarina ulasamaz.

Benim turknet paket ozelliklerim zaten daha yuksek oldugu icin o hizlari almam gayet normal. Turknet hakkinda iyi birsey soylediginizi gorunce nedense cok rahatsiz oldum:)

hergün evdeki türknete küfrederek yatıyor ve uyanıyorum aslında.Burda olayı anlamadığımdan öyle demiş gibi göründü
    Evde net hergün başka hızlarda geziyor,akşamları videolar açılmıyor,takılıyor rezillik resmen.

Bir de şöyle birşey var,çok yazdım ama cevap alamadım ,TTNET'de,Türknet'te cevap olarak =öyle bişey olamaz oldu.

TTNETTE 24MB VDSL kullanıcısıydım,internette baktıgıma göre daha yüksek hipernet alabiliyorum.

Kota aşımı sonrası hız düşüklüğü yüzünden TÜRKNETE geçtim,sözde 75mb hız alabilecektim,telefonda kayıt olurken öyle söylendi.

TTNETTEN-TÜRKNETE geçiş sırasında yaklaşık 3-4 gün boyunca net olarak 69-70mb hız aldım,ve çok memnundum.
    4.günün sonunda hızım 1 anda 20mb seviyelerine düştü,aradım sordum ettim.Yok olmaz sizin bina 24ten fazlasını alamaz,o hızlarda bina kutunuz zarar görür yüksek akımdan dolayı falan anlamadım ne saçmalıyorlar.

70mb gördüm diyorum,speedtest görüntüleri,modem görüntüleri var,yok olmaz diyorlar.Ne yaptıysam daha sonra 24mb üstüne çıkartamadım.

Demekki TTNET'de bizi yiyor,danışıklı dövüş şerefsizlik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 31 Ocak 2018; 11:54:0 >

• Argo olmasa toştoş geçiyorlar diyeceğim de neyse ağzıma hakim olayım en iyisi. Sizin durumunuz da traji komik olmuş gerçekten. Elinizde ispat, delil varken size hala aksini söylüyor olmaları çok komik değil mi?

Benim de elimde türk telekom çalışanının evime gelip ölçüm yaptıktan sona vermiş olduğu onay var vdsl için ve bunun yanında müşterileri olmadan önce telefondan 6 kişiden aldığım teminat var vdsl için lakin hala oyalıyorlar.

Müşterilerini neden bu denli kötü bir duruma sokarlar hiç anlayamıyorum. Müşteteri memnuniyeti hiç umurlarında değil veya umurlarındaki hali bu ise çok üzücü.

Edit: Hocam kampta o döküm tavaları taşımak bana hep zor gelmiştir:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metaphor -- 31 Ocak 2018; 11:52:2 >
  • 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.