Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metaphor

Argo olmasa toştoş geçiyorlar diyeceğim de neyse ağzıma hakim olayım en iyisi. Sizin durumunuz da traji komik olmuş gerçekten. Elinizde ispat, delil varken size hala aksini söylüyor olmaları çok komik değil mi?

Benim de elimde türk telekom çalışanının evime gelip ölçüm yaptıktan sona vermiş olduğu onay var vdsl için ve bunun yanında müşterileri olmadan önce telefondan 6 kişiden aldığım teminat var vdsl için lakin hala oyalıyorlar.

Müşterilerini neden bu denli kötü bir duruma sokarlar hiç anlayamıyorum. Müşteteri memnuniyeti hiç umurlarında değil veya umurlarındaki hali bu ise çok üzücü.

Edit: Hocam kampta o döküm tavaları taşımak bana hep zor gelmiştir:)

şimdi TTNET paketlerine bakayım diyorum,zaten fiyatlar yüksek, üstüne 12TL yalın telefon geçirmasyonu, + bağlantı ücreti vs. vs.

Bunu bildikleri için ,biz de kotadan dolayı hep hız düşüklüğü yaşadığımız için mahkumuz ucuz olana ,bunu kullanıyorlar işte,tam emperyal düzen :@

Ne olursa olsun ,döküm tava candır

• Onlar bu yüzden rahatlar zaten. Şunun farkındalar türknet kullanan insan zaten bizim kotamız yok diye geliyor, bu insanlar çok indirme yapan insanlar seve seve bize muhtaçlar diyor. o yüzden böyle bir durumda bile rahat bir şekilde oyalayabiliyorlar. fak the sistem yani dediğiniz gibi.

Bana taşıması ağır geliyor çantada. Yoksa döküm candır tabi. Sac taşıyorum yanımda genelde; o da iyi oluyor. Hafif ve kullanışlı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

quote:

Argo olmasa toştoş geçiyorlar diyeceğim de neyse ağzıma hakim olayım en iyisi. Sizin durumunuz da traji komik olmuş gerçekten. Elinizde ispat, delil varken size hala aksini söylüyor olmaları çok komik değil mi?

Benim de elimde türk telekom çalışanının evime gelip ölçüm yaptıktan sona vermiş olduğu onay var vdsl için ve bunun yanında müşterileri olmadan önce telefondan 6 kişiden aldığım teminat var vdsl için lakin hala oyalıyorlar.

Müşterilerini neden bu denli kötü bir duruma sokarlar hiç anlayamıyorum. Müşteteri memnuniyeti hiç umurlarında değil veya umurlarındaki hali bu ise çok üzücü.

şimdi TTNET paketlerine bakayım diyorum,zaten fiyatlar yüksek, üstüne 12TL yalın telefon geçirmasyonu, + bağlantı ücreti vs. vs.

Bunu bildikleri için ,biz de kotadan dolayı hep hız düşüklüğü yaşadığımız için mahkumuz ucuz olana ,bunu kullanıyorlar işte,tam emperyal düzen :@

6 aydır Turknet 75 mbps paketi kullanıyorum. Bundan önce 2 yıl Telekom kullandım ve oldukça stabildi bağlantı, memnundum. Turknet ile 6 ayda 10-15 kez sorun yaşadım. Internet gidiyor, yavaşlıyor, hatta 10 gün internetsiz kaldığım bile oldu (İstanbul-Esenler). Sunduğu imkanlar iyi ancak müşteri memnuyetine önem verilmiyor. Turknet'e geçecek olanlar bu ihtimalleri düşünüp öyle karar vermeli bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

quote:

6 aydır Turknet 75 mbps paketi kullanıyorum. Bundan önce 2 yıl Telekom kullandım ve oldukça stabildi bağlantı, memnundum. Turknet ile 6 ayda 10-15 kez sorun yaşadım. Internet gidiyor, yavaşlıyor, hatta 10 gün internetsiz kaldığım bile oldu (İstanbul-Esenler). Sunduğu imkanlar iyi ancak müşteri memnuyetine önem verilmiyor. Turknet'e geçecek olanlar bu ihtimalleri düşünüp öyle karar vermeli bence.

geçen sene haberler çıkmıştı,internet hızlanacak ve ucuzlayacaktı?

hani nerde o ucuz ve hızlı internet.Yahu ben 24mb stabil bğlantıya da razıyım,yeterki ping normal olsun,dandirikten 1 video 5 kere takılmasın yeter,nalett olsun böyle düzene kimse verdiği paranın hakkını alamıyor be.

• Yüzlerce binlerce üye uyarıyor geçmeyin diyor. Ama dinlemeyip ya onlar sorun yaşadı ama yaşamayanlarda var. Ben o sorun yaşamayan azınlık kitleden olabilirim diyerek geçtim. Lakin 2 3 ay güzeldi. Ondan sonra hergün lanet ermeye başladım. Bedava haklar var. Onlar bitsin direk çıkacağım. Tavsiye etmiştim kaç kişiye hepsi de pişman oldu maalesef. Neden pişmansın diye soracak olursanız ;

Hiç ama hiç stabil olmayan bağlantı hızı.

Evde 2 3 telefon girince bir hd video takılmadan oynatmasi imkansız hale geliyor.

Berbat ötesi müşteri hizmetleri.

Sorunları çözmeyip insanları çıldırtan ahlaksız bir firma.

• 3 gün önce Asus dsl n16 modem satın aldım. Aynı gün yüksek hızlı pakete geçmek için Online işlemlerden başvurdum. Önümüzdeki ayın ilk günü yararlanabileceğim yazıyor. Bu gece 12den itibaren geçişim gerçekleşebilir mi? Geçiş için modem ayarlarından VDSL yi seçmem yeterli olur mu? Bilgisi olan var mı bu konuda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degerli Müşterimiz, Bankaların yeni yasa gereği internet uzerinden kredi kartıyla online alışverişe devam edilebilmesi icin 31 Ocak 2018 tarihine kadar bankalarınızla iletişime geçerek onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermemeniz durumunda fatura ödeme işlemlerinde problem yaşayabilirsiniz.

Şeklinde bir uyarı var .

Otomatik onay verenlerin kredi kartları online alışverişe açık olması gerekiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

valla şu ayrıca bir de vdsl modem alma işi olmasa buraya geçmeyi düşünüyorum.Türknet ayrıca her ay ne bileyim mesela ekstra +2 tl alarak falan kiralayarak modem de satıyor mu? kaliteli modem yani?

ayrıca istanbul fatih civarında kullanan var mı ? Vadedilen hızları alabiliyor musunuz?

turk.net modem kiralamıyor . Yüksek fiyata ve taksitsiz satıyor.

turk.net ten modem alınmaz .

vdsl 2 destekli modem almam lazım türk net için nerden alabilirim yardımcı olur musunuz?

• ilk bağlandığındaki teknik bilgilerim

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

arıza kaydı oluşturup hızlanmasını istediğim sonrası arıza giderildi dediklerindeki teknik bilgilerim

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

şaka gibiler resmen

• tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Bu bilgilere nereden erişiyorsunuz? Ben de santralimi merak ediyorum.
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:7:23 >
  • Teşekkürler. Hiç dikkatimi çekmemiş o sekme.
  • 1-2 haftadır Turknet de aşırı derecede hız düşüşü yaşıyorum. Önceden tam 35 mbs alırken şu an hızım durmadan 16 mbs civarına düşüyor ve stabil de değil maalesef. Arıza kaydı oluşturuyorum 2-3 güne düzeliyor sonra tekrar arıza veriyor. Zaten şu müşteri hizmetleri ile canlı görüşememek çok can sıkıcı. Türknet her soruna aynı otomatik mesajı gönderiyor, doğru dürüst muhattap , açıklama yok. Bir an evvel eski müş. hizm. sistemine dönseler çok iyi olacak.

• akn siz ve taahhütsüz olması en önemli avantajı. bundan daha iyi bu şartlarda maalesef yok. belki akn kalktıktan sonra doğru dürüst kampanyalar olur.
  • Turk.net'in tek avantajı taahhüt olmaması geri kadar herşeyde çok kötüler. AKN yok fakat AKN'li sistemi aratacak bir sistem var. 7 8 mbit hız 150 ping olduktan sonra AKN olup olmamasının bir anlamı kalmıyor.
  • türk.net te akn olmaması çok iyi. normalde 8mbit kullanıp 10 gün sonra 3mbit 'e düşerdim. akn kalktıktan sonra 30 gün 3 mbit kullanıyorum. arıza kaydı oluşturdum. fiziksel sorun tespit ettik dediler yapcaz dediler. 1 hafta geçtikten sonra bi sorun yok dediler. harika
  • Adresinizde bakır altyapı olmadığından başvurunuza devam edemiyoruz.

ne zaman çözülecek bu sorun acaba ?

almak istiyorum alamıyorum
  • Kota, taahhüt yok tamam da sorun çözmede bu kadar kusurlu sorunlu bir firma olamaz. Müşteri hizmetleri yok. Açılan destek kayıtlarına dönüş süresi 2-3 gün. Şaka gibi. Büyük bir şaka gibi. Destek kaydına birkaç saat içinde dönüş yapılmalı. Bunlar aramadan sormadan destek kaydı çözümlendi diyor.

Adamlar kuruluma gelmediler kendim yaptım kurulumu. Modem saçma sapan bi yerdeydi. Kuruluma gelmezlerse 30 tl iade olacak dedi müşteri temsilcisi. Ben de elektrikçiye yaptırdım telefon hattı prizini 20 tl verip. Şimdi aradılar 30 tl iade olmayacak dediler. Yani yoktan yere zarara soktular biri öyle biri böyle diyor.

Bedava bir ayımı kullanır anında iptal ederim üyeliğimi. Kimseye tavsiye etmiyorum.

• taahhüdüm 17 şubatta bitiyor. bu pakete geçmeyi düşünüyordum. ama o kadar çok şikayet var ki geçmekten vazgeçtim.
  • Bugün üyelik tamamlandı bilgiler geldi modem arayüzünden kurulumu tamamladım ama internet bağlantısı yok. Modem arayüzünde

İnternet Bağlantısı : Bağlı

Dsl Bağlantısı: Bağlı şeklinde yazıyor ama Windows ta internet bağlantısı yok diyor internet simgesinin üstünde de ünlem işareti var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.