Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
713.965
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    200 Mesaj

Kullanıcı kodu geleli Nerdeyse 20 gün olacak port belirlenecek acil kaydınızı aldık deyip kapatıyorlar arkadaşlar! Sonuç hala sıfır! Ağrımayan başımıza iş aldık iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karann1905 -- 11 Haziran 2016; 12:58:45 >
    |
    |
    benzoikasit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Knight Cross

Arkadaşlar ben de bu paketten almayı düşünüyorum ancak bir sorum olacak, şimdi bende ev telefonu yok ama turknet ücretsiz kurar diyor reklamında. Şimdi ben türknetin bu paketini alsam ve onlara sabit hat kurdursam bu hat için 60tl dışında herhangi bi ücret ödeyecek miyim? Turknet abonesi olduğum müddetçe (yaklaşık 3 ay olacak) bu hat için cebimden herhangi bir para çıkacak mı? Ve 3 ayın sonunda turknet üyeliğimle birlikte bu hattı da kapatabilir miyim? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: m_runo

Telefon konuşmalarına ait ayrıntı oluyor hangi numaralar aranmış kaç dk vs. şeklinde. Tabi bu benim varsayımım, olmayadabilir.

Hocam iletişime geçtiniz mi ? son durum nedir fatura fazlalığıyla ilgili.
    |
    |
    Ankastre sorunlu gibi ifadeler kullanıyorlardı bnde türk telekoma arıza bildirimi yaptım sitelerinden. Az önce geldiler apartman girişindeki kutuyu incelediler ve bağlantıları düzelttiler, ve internetim açıldı, benim gibi olanlar telekoma başvursun arkadaşlar 1-2 güne geliyorlar

|
    |

doominsert nickli arkadaş a bilgilerimi verdim, inceleyeceklerini söyledi, beklemedeyim.
    |
    |
    Escapetolife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    Ben de bugün başvuru yaptım telefondan. Pişman olmam değil mi ya :)

|
    |
    Kullanıcı adı falan gelmiş kurulum yaptım ama telefon çalışıyor internet ışığı yanmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LootMyBoot -- 11 Haziran 2016; 16:59:20 >
    |
    |

gelen hat kablosunda 4 adet kablo var bunlardan sadece ikisi diğer karşı iki kabloya ayrı ayrı bağlı yani girişten iki kablo boşta;acaba sorun bundan olabilir mi modemdeki ADSL ışığı yanmama sorunu...

Daha öncesinden yalın internet kullanıyordum herhangi bir sorun yoktu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hylcn -- 11 Haziran 2016; 18:41:21 >
    Arkadaşlar daha ayrıntılı yazayım,

1 haftada kullanıcı adım ve şifrem geldi. Geldiği gün modemi taktım filan bakıyorum DSL ışığı yanmıyor. Aradım arıza kaydı vs yaptılar. Ertesi gün aradılar ankastre kutunuza kadar yani apartmanın içine kadar internetinizi sağlıyoruz elektrikçi çağırın kontrol ettirin dediler. Bende çağırdım elektrikçi, apartmanın içindeki ana kutuyu inceledi tam yetkili bir insan olmadığı için de kabloları karıştırmadı. Yanlış bir şey yaparsam milletin interneti filan gider gibilerinden bir şey söyledi gitti. Bende Türk Telekomun sitesinden arıza kaydı oluşturdum. Türk Net abonesiyim altyapınızda sıkıntı var gelip kontrol edin gibilerinden bir şey karaladım. 2 gün sürmedi geldiler. Ana internetin geldiği kabloları filan kontrol etti kablolarda sıkıntı var dedi , bağladı ölçü filan 5 dakika sürmedi halletti. Anlayacağınız büyük apartmanta filan oturuyorsanız Türk Telekomu çağırın gelsinler iki dakikada halletsinler.
    İnternetim açıldı açılmasına ama max 4 mb hız alıyorum, açıkcası bu bana biraz komik geldi. 16 mb 'e kadar diyip 4 vermek de ayrı bir kafaymış. Tabi yine ekran görüntülerini alıp mail olarak gönderdim. inceliyoruz diye dönüş yaptılar. hızım artarsa editlerim.
    Herkese kolay gelsin

• Yüzbaşı
    542 Mesaj

Sıkıntı yok, normal bağlantı şekli öyle benim kabloyu da öyle bağlamışlar. Sıkıntısız kullanıyorum.

|
    |
    Hylcn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Başlangıçta 4 mgbit tanımlıyolar demekki, bende de öyleydi bağlantı, arayıp söyledim yükselttiler hemen. Siz de arayın düzelttirin beklemeyin fazla.

|
    |

Bama yaptıkları çok mantıklı geldi. Neden derseniz de türkiyede taahhütsüz internet verip ödemeyi de kullanımdam sonra alırsan millet interneti bağlatır 1 ay kullanıp parasını ödemeden iptal ettirir. Hatta sıcak fırsatlarda konu açılır 1 aylık ücretsiz sınırsız internet diye. Ödemeyi önce hizmeti sonra verebilmek için de otomatik ödeme talimatı yani kredi kartı gerekiyor. Turknet açısından mantıklı gibi geldi bana mağdur olırlar yoksa bol bol

|
    |
    YasUo21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu işin hukuksal boyutu var sonuçta onun adına fatura kesilecek öyle bişey olamaz yani

|
    |
    conqueror21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani eninde sonunda parayı alırlar da düşünsene 60 lira için bir sürü fazladan işlem ve masraf. Firmayı canındam bezdirir

|
    |
    YasUo21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani o konuda haklısınız ya bu kredi kartı işi sakat ya çaktırmadan tekme atıyorlar

|
    |
    conqueror21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: YasUo21

Yani o konuda haklısınız ya bu kredi kartı işi sakat ya çaktırmadan tekme atıyorlar

Hocam yukarılarda arkadaşlar bahsetmişti sanal kart ile kayıt olmuşlar sanırım. Sizde onlara bir sorun isterseniz kredi kartınızı vermek istemezseniz

Dsmart ile taahhüttüm bitti 80 TL ödüyordum 20 mbbs net + TV için. Kapatıp turknet + filbox almayı düşündüm ama değmez gibi de gelmeye başladı napsam acaba herkes sorun yaşıyor sanki dertsiz başımıza dert almayalım

|
    |

Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse
    PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
    Apple MacBook Pro
    Lancia Delta 1.6 otm
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam ininalle olmayı denedim olmadı tekrardan deniyeceğim hangi sanalkart?

|
    |
Reklamlar
SEO
üniversite
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.